Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Expresowy bazarek do 13.12. godz. 21:00 na pomoc dla seniorów Sarci i Arusia, na weta i leki dla nich.


elik

Recommended Posts

Podobno znowu była podwyżka za przesyłki pocztowe. Zaraz to sprawdzę.

Sprawdziłam. To ja coś pokręciłam. Miałam zapisane, że najtańszy list nierejestrowany kosztuje 2,90 i tak podałam Toli. Tymczasem najtańszy list to od IV.2019 kwota 3,30 zł. Pozostałe pozycje się zgadzają.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Przyznam, że zanim się nauczyłam, to sporo materiału poszło do kosza. Ale efekt chyba nie jest najgorszy.

Trening czyni mistrza. Mnie maseczki mocno się podobają, ale więcej wyszłoby za opakowanie i wysyłkę niż zakup jednej maseczki (a mam ich już wystarczająco, aby kupować więcej).

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Trening czyni mistrza. Mnie maseczki mocno się podobają, ale więcej wyszłoby za opakowanie i wysyłkę niż zakup jednej maseczki (a mam ich już wystarczająco, aby kupować więcej).

Tysiu, ja za opakowanie nie pobieram żadnej dodatkowej opłaty, choć przyznam, że koperty kosztują, nie mówiąc o kilometrach taśmy samoprzylepnej, którą zużywam, żeby zabezpieczyć paczkę, czy list. To już wpisuje w koszty działalności  :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Havanka napisał:

No może nie talent, ale sposób, żeby zarobić trochę kasy na psie bidy. Przyznam, że zanim się nauczyłam, to sporo materiału poszło do kosza. Ale efekt chyba nie jest najgorszy.

Nie najgorszy???  Maseczki są bardzo ładne, świetnie uszyte i dobrze pasują. Sama kupiłam dla siebie i męża  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

No to ja jeszcze podniosę bazarek !

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

I jeszcze raz..

 

544300441_dzikuj.jpg.348cc1886474c389e1dacb168c958b59.jpg

 

Dzisiaj nie mogłam pilnować bazarku,. Aby nadać te 4 listy stałam na poczcie blisko godzinę. A właściwie nie na poczcie, tylko przed pocztą. W pomieszczeniu mogą przebywać tylko 4 osoby. Reszta stała na polu, a że czynne było tylko 1 okienko więc stania było, a byyyyło.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Teraz maseczki działają też i grzejąco :) Zawsze miałam problem z odmrożonym nosem, a teraz tego problemu nie ma :D Może ktoś się skusi na "ogrzewacz nosowy" :D

Dokładnie ! zawsze biegałam jak Rudolf, z czerwonym nosem, a teraz elegancko, cieplutko i dyskretnie :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, elik napisał:

Pewnie nie nosicie okularów, bo nie cieszyłybyście się tak z maseczek.

Noszę, noszę... od 17 lat.

Ból zaparowanych maseczek znam, ale trzeba ją dobrze ułożyć na nosie, trochę "popuścić" od dołu (aby wydychane powietrze wydostawało się dołem) i już :) Czasem to męczące, ale można coś wykombinować. Zwłaszcza jak maseczka ma drucik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...