Jump to content
Dogomania

Rożności, ciuchy na koty ze Szczebrzeszyna-20%taniej KONIEC


yossariana

Recommended Posts

2 godziny temu, Gruba Berta napisał:

widze ze do reniferka zostalam tylko dopisana tylko na miau

Przepraszam, nie mam dużo fantów, ale jestem w doskoku do komputera wieczorami, mamy opóźniony remont i jestem niedokładna bazarkowo - jeszcze raz przepraszam

 

4 godziny temu, Negra & Anna napisał:

proszę renifera :)

ma taką długość jak dziecko, dla któremu chcę go podarować :)

Bardzo przepraszam, ale wcześniej kupiła go Gruba Berta, siedzę na bazarku późnym wieczorem i umknął mi brak wpisu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 minuty temu, Gruba Berta napisał:

odstepuje reniferka za 1 zl za 1 cm reniferka ;)  mial byc tez na prezent ale kupie w razie czego cos innego ?

Piękny gest :), mogę zaproponować sporego puszystego misia w zamian, nówka sztuka z metką jako gratis do Twoich zakupów jeśi reniferek miał być prezentem dla bardzo młodocianego 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Czy możliwa będzie wysyłka paczkomatem?

Poproszę 6,9 te, które bardziej mają wyczuwalne nierówności/kolce i 27.

 

Wysyłka paczkomatem jak najbardziej mi pasuje, nr 6 zapisany jest już na Gruba Berta ( uff nie pomieszałam). Proponuję oba masażery za 5 zł, b mi jakoś trudno to ocenić, a Ty może je wykorzystasz.

Jeśli chodzi o bluzę to ma szerokość pod pachami 52, długość środkiem pleców 76 cm, rękawy 65 cm, na dole 57 cm 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gruba Berta napisał:

i w razie czego moze tez dopisze sie w kolejce do bluzy 11 ;) zwykle nosze mniejsze rozmiary ale chyba rzeczy z takiego puszystego materiału akurat powinny byc takie troche oversized - nie na sledzia zeby dobrze wygladaly ?

Bluza powinna moim zdaniem lekko luźna, chyba, że ktoś lubi przy ciele, bo ona ma krój z małym wcięciem - biust 2x52 cm, dół 2 x 57 cm, talia tak pośrodku. Na kompletnego chudzielca nie polecam. Jest bardzo miła - to gwarantuję :)

Na razie rezerwację ma b-b :) 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, yossariana napisał:

Wysyłka paczkomatem jak najbardziej mi pasuje, nr 6 zapisany jest już na Gruba Berta ( uff nie pomieszałam). Proponuję oba masażery za 5 zł, b mi jakoś trudno to ocenić, a Ty może je wykorzystasz.

Jeśli chodzi o bluzę to ma szerokość pod pachami 52, długość środkiem pleców 76 cm, rękawy 65 cm, na dole 57 cm 

To poproszę mi to zapisać , podliczyć i podać konto do wpłaty:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...