Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Już jest :) Dla Rabarbarka i Bingusia do 14 lutego 2021 r. do godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

15 minut temu, Isabel napisał:

Co do sukienki, to nie ma pośpiechu, zmierzysz jak znajdziesz, jak będziesz miała czas i siły do przekopywania się przez zalegające fanty.

Dziękuję Ci bardzo za zrozumienie. Muszę szybko zrobić coś z tymi zalegającymi balkon i pokój fantami, bo coraz trudniej coś w nich znaleźć, a sam ich widok zaczyna powoli przyprawiać mnie o mdłości  :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyśka) napisał:

Jeżeli to było formą odskoczni dla Ciebie... to dobrze, to już mam mniejsze poczucie winy.

Tak Tysiu, kompletnie nie masz powodu do poczucia winy. Muszę coś robić, żeby nie popadać w odmęty czarnych myśli, a jeśli już coś robić, to najlepiej coś pożytecznego  :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nadziejka napisał:
Wedrujemy  z zaproszeniem 
fantuski czekaja i czekaja az ktos kupi a tu nic nic 
Elu czy moge kilka rzeczy po niwielkiej cenie?

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli chcesz coś nabyć po niewielkiej cenie, to oczywiście bardzo proszę,  ja Cię do tego bardzo zachęcam  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2021 o 16:45, elik napisał:

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli chcesz coś nabyć po niewielkiej cenie, to oczywiście bardzo proszę,  ja Cię do tego bardzo zachęcam  :)

Ciociu serdecznie poprosze 
num 11 tuniczka za 4 zl
num 18 plyta  za 3 zl
num 35 firany za 4zl
i prosze poczekaj ciutenke kilka dni na wplate dziekuje
bede prosic wysylke listem zwyklym priorytetem aby doszlo wszytko
ale to za jakis czas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Nadziejka napisał:
Ciociu serdecznie poprosze 
num 11 tuniczka za 4 zl
num 18 plyta  za 3 zl
num 35 firany za 4zl
i prosze poczekaj ciutenke kilka dni na wplate dziekuje
bede prosic wysylke listem zwyklym priorytetem aby doszlo wszytko
ale to za jakis czas

Bardzo dziękuję Ciociu Nadziejeczko, bardzo, bardzo   958180052_kwiatki6.gif.014b1551ca4e9e91e632c0a976f791b6.gif

Lece zanotować   :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2021 o 22:22, Isabel napisał:

W górę !!!

Isabel kochana nareszcie dzisiaj wzięłam się w garść i przekopałam wszystkie pudła w poszukiwaniu tej sukieneczki. Dosłownie wszystkie, bo znalazłam ją dopiero w ostatnim. No ja takie mam szczęście zezowate  :)  Ale znalazłam i zmierzyłam  :)

40. Sukienka bez rękawów, z tyłu zamek i krótkie rozcięcie na dole. Rozmiar 38.
      Kolor i faktura materiału jak na zdjęciu z rozmiarem.

      szer. p.p.   47 cm     szer. w ram.  35 cm      dł. pleców  82 cm

 

523395338_dzikujlicznie.png.4109a674aa883fb8e8cfcaa6eae6a813.png za Twoją cierpliwość   

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Isabel kochana nareszcie dzisiaj wzięłam się w garść i przekopałam wszystkie pudła w poszukiwaniu tej sukieneczki. Dosłownie wszystkie, bo znalazłam ją dopiero w ostatnim. No ja takie mam szczęście zezowate  :)  Ale znalazłam i zmierzyłam  :)

40. Sukienka bez rękawów, z tyłu zamek i krótkie rozcięcie na dole. Rozmiar 38.
      Kolor i faktura materiału jak na zdjęciu z rozmiarem.

      szer. p.p.   47 cm     szer. w ram.  35 cm      dł. pleców  82 cm

 

523395338_dzikujlicznie.png.4109a674aa883fb8e8cfcaa6eae6a813.png za Twoją cierpliwość   

Dziękuję, że się tak trudziłaś. Ale niestety sukienka mała, głównie za krótka, ja już takich spory kawałek przed kolano nie noszę :( A na tunikę z kolei za długa :( Ale wystaw ją na następnym bazarku, z tymi wymiarami, może komuś spasuje, zwłaszcza, że jest bardzo ładna.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isabel napisał:

Dziękuję, że się tak trudziłaś. Ale niestety sukienka mała, głównie za krótka, ja już takich spory kawałek przed kolano nie noszę :( A na tunikę z kolei za długa :( Ale wystaw ją na następnym bazarku, z tymi wymiarami, może komuś spasuje, zwłaszcza, że jest bardzo ładna.

Żaden trud  :) Jak się robi bazarek, to trzeba się liczyć z tym, że będą pytania o wymiary  :)Przykro mi tylko, że tak długo czekałaś na wymiary.

Jak wyjęłam ją z pudła to już wiedziałam, że nie będzie Ci odpowiadać. Szerokość owszem, bo jesteś szczuplutka, ale właśnie długość czułam, że nie będzie Ci odpowiadała.
Wystawie ja, bo faktycznie jest ładna. Teraz z wymiarami może będzie miała większe zainteresowanie  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2021 o 23:42, elik napisał:

Także dziękuję i życzę spokojnej nocy.
Jutro roześlę nr konta, ale nie spiesz się z zapłatą.

        Ciocia jak bedziesz miec tr czasu slij num konta
 Czy za jakis czas dasz rade slac zwyklym priorytetem?
                   pozdrawiam 
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
        Ciocia jak bedziesz miec tr czasu slij num konta
 Czy za jakis czas dasz rade slac zwyklym priorytetem?
                   pozdrawiam 

A czy paczka w ruchu lub paczkomat mogłyby być?

Podaj Adres do wysyłki Nadziejeczko  :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, themagda napisał:

Wyslij na Ruch Warszawa ul żelazna 74 to adres ruchu , jest to nowy punkt wiec nie wiem chyba się pisze tylko ten adres , nigdy z Ruchu nie korzystałam bo były daleko . Czy dać mój adres też trzeba ?

Twoja paczka ruszy w drogę w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie szareCiociu przytualm mocno do serca 

ja nie placilam jeszcze

prosze o chwilenke jeszcze cierpliwosci

Oczywiście nie ma sprawy. Zapłacisz kiedy będziesz mogła, ale podaj adres do wysyłki, żebym mogła pakę zapakować i zaadresować  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Oczywiście nie ma sprawy. Zapłacisz kiedy będziesz mogła, ale podaj adres do wysyłki, żebym mogła pakę zapakować i zaadresować  :)

juz juz posylam tylko serce nie pakuj jeszcze,moze uda mi sie cos kupic na nowszym Twoim bazarku            pozdrawiam tulinkam
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Nadziejka napisał:
juz juz posylam tylko serce nie pakuj jeszcze,moze uda mi sie cos kupic na nowszym Twoim bazarku            pozdrawiam tulinkam

Ok, jak sobie życzysz.  Z przyjemnością zobaczę Cie na tym drugim bazarku.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Figunia napisał:

Eluniu, proszę serduszka za 67 zl, co by pieski miały równą kwotę. 

Aniu kochana, ale niespodziankę mi zrobiłaś.  

Twoje serce rozświetliło mój smutek   487286673_serce8.gif.0901812dfda9c9ace4c3cfe0e68bbf10.gif

Dziękuję Ci z całego serca   1094882906_dzikujzserca.gif.cd50998dfca9b132395a63a9f0e16a73.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Nie wiem czy Cię to Elu pocieszy, ale tez walczę ze smutkiem. Niezbyt fortunnie to ujęłam, ale sens jest.

Przytulam Cię kochana i nie dajmy się!

Na pewno smutki mi nie ujmie Twój smutek, ale łączymy się w bólu razem. Przytulam do serca Aniu bardzo mocno.
Też pożegnałaś psiego przyjaciela?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...