Jump to content
Dogomania

Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='bumerang']Dzis Zojka jedzie do weta na kontrolę:loveu:jeżeli bedzie oki to jutro bedzie w swoim na zawsze domku,choć przyznam się,że skradła nam wszystkim serca:loveu:[/quote]

No to trzymam kciuki za dobre wyniki wet.

Ależ Wam będzie trudno ja oddac ... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak zawsze bedzie płacz:placz:nie przespanie nocy i telefony jak tam mała?
jestem potem strasznie upierdliwa :evil_lol: ale musze mieć pewność,że to co
dałam małej nie poszło na marne:oops:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/125/7b85536bbc11f4e1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/01d9d1fd288d4e70.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/65c6f876b76fba60.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ledwo udało się znaleźc dom dla Zoi a juz w schronie mamy nową pięknośc. Tym razem to młody pies. Zresztą, same zobaczcie :-(

[url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=2255]Schronisko dla zwierząt bezdomnych w Mielcu[/url]


[SIZE=1]To się nigdy nie skończy ...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bumerang, kazdy kto poznal Zojke, chociaz na krótko, wie jaka to dobra, kochana sunia. I wszyscy sie o nią bedziemy martwic, tym bardziej, ze nie bylo z nią dobrze chwilami :roll:
Na Twoich zdjeciach wyglada jak czarna ksieżniczka :loveu: przecudna z niej sunia. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte u weta :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

"Mój" domek niestety nie przygarnie psa z dogomanii. Ponieważ młodszy chłopiec właśnie świętuje komunię, to otrzymał szczeniaka z rodowodem od dziadków - biszkoptową suczkę goldenkę.

Cała ta sytuacja tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że o dom dla psa "po przejściach" jest nadzwyczaj trudno. Stąd takie kolejki na dogo.

Cieszę się, że Zoja dobrze trafiła.

Link to comment
Share on other sites

Donoszę, Zojka u weta osłuchowo, duza poprawa jeszcze lekie szmery,
bez tem. reszta oki:multi: leki wzmacniające i antybiotyk do końca dawać,
za 14 dni do kontroli.
Właśnie Gonia jest na trasie powrotu juz bez Zojki:placz: z nowego domku:multi:
ma zdjecia i opinię zachowania małej, towarzystwo na małą czekało; kotki,pieski i kochający ludzie, mała zachowywała sie jak ksieżniczka u siebie,
płaczę ale z radości:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="4"]Bumerang, wielkie i serdeczne podziekowania dla Ciebie za opieke nad Zojka :Rose: :calus: :Rose:

GoniaP, dzieki Ci naprawde wielkie za ten dom dla sunieczki :Rose: :Rose: :Rose: [/SIZE][/COLOR][/B]

I co zlego to nie my :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, miało świecić słońce, a lało żabami. Choć krajobrazy za oknem nowego Zojkowego domku przepiękne, nie dało się nawet wyjść z domu, bo groziło to utonięciem w błocie i przemoczeniem majtek :mad:
Nowi Państwo Zojki to szalenie ciepli ludzie, zakochani w przyrodzie i w swoich zwierzętach, z wzajemnością z resztą. Zojka od razu przytuliła się do Pani Małgosi, ale największe jej zainteresowanie zdobyły koty, których w domu jest kilka. Ale już widzę, że najlepszym kumplem Zojeczki stanie się młody, rudy kocurek! Z dwoma psiakami (z tymi, z którymi będzie mieszkać "na salonach") już również się zaprzyjaźniła - tam wszystkie zwierzaki żyją w zgodzie i doskonałej harmonii. Na swoje posłanko, Zoja natychmiast zatargała szmacianą pandę, zabawkę podarowaną przez Bumerang. Pani Małgosia nie pozostała dłużna, i natychmiast przyniosła jej drugą, pluszową. Tę również Zoja zaniosła do siebie ;) ale zaraz potem pobiegła naszczekać na rugo kocurka, który spoglądał na nią z niedowierzaniem;)
Poznałyśmy też konie :loveu: Cudne miejsce, szkoda tylko, że nie mogłyśmy pójśc na spacer :shake:
Pani Małgosia dostała instrukcje co do podawania leków, i przy nas podała Zojuni flegaminę (bez żadnego pasztetu Asiu), którą mała wzięła od Niej jak najlepszy smakołyk! Ale w zasadzie to my mogłybyśmy się uczyć od Niej, tak jest obcykana w zwierzęcych potrzebach! :oops:
Pani Małgosia była pod wrażeniem wyprawki Zojki, a my byłysmy szczęsliwe, bo Zojka, jeśli się dalej będzie adaptowała tak jak dziś, będzie miała bogate, sielskie życie.
Zdjęcia nie wyszły!!! Załączam te kilka, na których cokolwiek widać...
[url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/ZojkaDs?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Zojka ds[/url]
Przyznam, że wyjeżdżałyśmy tam prawie z piskiem opon, bo jakoś ciężko było mi się z Zojunią rozstawać (wiem, co musi czuć Bumerang). I nawet pisząc to, mam ściśnięte gardło i łzy w oczach, bo prawda jest taka, że wśród psów są te wyjątkowe, i Zoja się do nich zalicza.... Szkoda, że nie mam jakiegoś rancho z hektarami i milionów, bo właśnie Zojkę chciałabym mieć blisko siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Agusiu, to nie mnie proś o numer konta, tylko ewentualnie Reno, bo właściwie nie wiem jaka jest decyzja. Ale ja już Reno wysłałam dane do faktury, i zdaje się, że i ten koszt weźmiemy na siebie.[/quote]

Ja jeszcze nie brałam faktury na fundację ;). Ustalam póki co szczegóły z Ra_dunia. Jeśli Agusia również zechce wesprzec transport, to Fundacja będzie miała niedużo do zwrotu.
Przepraszam, ze to tak długo trwa, ale mam cięzki okres.

bumerang, GoniuP-dzięki za wszystko :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Super, że takie dobre wieści!!!
Goniu, ja jeszcze raz o ten numer konta Fundacji, proszę![/quote] Agusiu, to nie mnie proś o numer konta, tylko ewentualnie Reno, bo właściwie nie wiem jaka jest decyzja. Ale ja już Reno wysłałam dane do faktury, i zdaje się, że i ten koszt weźmiemy na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale sie czyta opowiesc Goni, dobrze, ze ta nasza mielecka suczka (przepraszam czarna sunia z Niska) zakonczyla juz swoja bezdomnosc i ma wlasna rodzine i dobry dom.

[B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="3"]Jeszcze raz podziekuje bardzo wszystkim Cioteczkom, które przyczynily sie do uratowania Zojki od niechybnej śmierci w schronisku :Rose: [/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="4"]Szczegolnie dziekuje MURCOM, RENO2001 I JARKOWI, BUMERANG I GONI za wszystko[/SIZE][/COLOR][/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::loveu: Ulka pamietasz Czeko vel Kompasa którego odbierał od Was z Mielca
Wędkoholik? Zojka poznała go wczoraj i bardzo przypadli sobie do gustu
to był widok dwa czarnuszki:loveu:szkoda,że nie miałam kamery,z Zojki to mała zalotnica;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']:oops::oops::loveu: Ulka pamietasz Czeko vel Kompasa którego odbierał od Was z Mielca Wędkoholik? Zojka poznała go wczoraj i bardzo przypadli sobie do gustu to był widok dwa czarnuszki:loveu:szkoda,że nie miałam kamery, z Zojki to mała zalotnica;)[/QUOTE]Jasne, ze pamietam. Czeko byl super psem, tylko bardzo, bardzo niesmialym, w porównaniu do Zojki, to byl klębek nerwów. Wędkoholika zapamietałam od razu, bo jego riposty byly przegenialne i klotnie z modami super na najwyższym poziomie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hurraaa!!! :multi::multi::multi:

Po Zoi zostało trochę grosza, to może też byc na transport Reno :roll:
Resztę można dorzucić z konta Mai, nie będzie tego przecież wiele, a myślę, że w ramach takiego pięknego happy endu i wzajemnego zaniechania kłótni możemy podziękować w ten sposóc symbolicznie GoniP i bumerang za to co zrobiła dla naszej Zoi :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...