Jump to content
Dogomania

Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]l[/B][B]ewkonia[/B] trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji :cool3:
Byłoby naprawdę super, bo Zoja bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i własnego domu. Jest to bardzo ciepły rodzinny pies, bardzo grzeczny z typu tych beproblemowych, bezstresowych i błyskawicznie się klimatyzujących :lol:

Oczka już chyba całkiem zdrowe :crazyeye: albo przynajmniej prawie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja pamiętam jak kotka ze stajni złapała jakiegos syfa i własnie jej oczy tak zaszły mgłą. Wystraszyłyśmy się z koleżanką, ze cos poważnego. A kocica po kilku dniach nie nosiła już najmniejszych oznak, że cokolwiek jej było ;).
Myślę, ze Zojeczka też w 100% pokona wszelkie dolegliwości.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, spokojnie - lepiej dać więcej czasu do namysłu, niż żeby doszło do nieudanej adopcji. Taką decyzję muszą podjąć jednogłośnie wszyscy domownicy. Poprzedni pies odszedł w tym tygodniu, dajmy im przeboleć tę stratę. Nie można zbyt nachalnie "wmawiać" Zojki. Decyzję podejmują potencjalni właściciele. Muszą być przy tym całkowicie pewni swojej decyzji. My - dogomaniacy - dobrze wiemy jak boli odejście ukochanego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']Spokojnie, spokojnie - lepiej dać więcej czasu do namysłu, niż żeby doszło do nieudanej adopcji. [/quote]
Wiemy, wiemy, tylko tak myslimy glosno, czy w ogole jest jakakolwiek szansa. Bo nieraz ludzie nie chca wcale slyszec o nowym psie.

Link to comment
Share on other sites

Ziarenko zostało bardzo delikatnie zasiane.
Nie chcę naciskać, bo to odbiera jakąkolwiek powagę takiej propozycji, w sytuacji, gdy w domu wszyscy opłakują odejście psa.

Dajmy czas tej rodzinie na świadome podjęcie decyzji o możliwości przyjęcia pod swój dach następnego psa.

Moim zdaniem, nie ma potrzeby żeby "rezerwować" Zojkę. Jeśli znajdzie sie dla niej dom od zaraz, to nie ma sprawy. Jeśli ta rodzina oswoi się z myślą o nowym psie później - to na dogo znajdziemy innego, wspaniałego kandydata, lub kandydatkę.

Link to comment
Share on other sites

Od razu widać, że jeśli państwo zdecydują się na Zojkę będzie to poważna i przemyślana decyzja. Bardzo dobrze [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon14.gif[/IMG]
A póki co - dalej mała - szukaj domku, może jakiś super wcześniej się trafi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Radunia - najważniejsze jest to, aby adopcja była udana. Dlatego pośpiech w tej sytuacji jest niewskazany. Wiem, że Zoja powinna szybko znaleźć dom, ale nie mogę zmuszać tego naprawdę dobrego, potencjalnego domu, do podjęcia decyzji bez opłakania straty psa.
Ta rodzina nadal kocha utraconego przyjaciela, a jeszcze nie pokochała Zoi (lub nie jest na pokochanie nowego psa jeszcze gotowa). Planują obecność nowego psa w domu, ale wszyscy domownicy nie wyartykuowali jeszcze jednoznacznie tej potrzeby. Dajmy czas dzieciom.

Kto kiedykolwiek starcił psa, szczególnie w dzieciństwie, to wie jaki to wielki ból.

Link to comment
Share on other sites

Utraconego psa kocha się zawsze i na zawsze.
Ale ludzkie serce może pomieścić wiele miłości w tym do zwierząt.
Gdy minie pierwszy ból po stracie, Państwo zechcą zapełnić puste miejsce w domu i w sercu.
Mam nadzieję, że to będzie Zoja. To wspaniały dom a ona na taki zasługuje, tak jak każdy inny psiak..

Link to comment
Share on other sites

Wystawilam Zojke ponownie na wyróznionych allegro. Nie zaszkodzi ;)
Oto adres strony z Twoim przedmiotem:
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=620290607]Cud ZOJA FLAT COATED RETRIEVER czarny golden :-) (620290607) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

P. Dorota z Hrubieszowa prosi o możliwość zaadoptowania Zoi.
Przemyśleli wszystko, przyznają, że zbyt pochopnie porzucili zamiar adopcji Zoi, poczytali trochę o chorobach, które Zoja przeszła.
Zdają sobie oczywiście sprawę, że mimo, iż Zoja na chwilę obecną jest zdrowa może zachorować w przyszłości. Mają obiecane wsparcie finansowe od rodziców, gdyby Zoja potrzebowała leczenia/specjalistycznej karmy.
W razie wyjazdów będą Zoję przywozić do nas.

Co Wy na to?
Myślę, że trzeba by postawić warunek zalogowania się na dogo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja bym dała im szansę. Ludzie sie po prostu wystraszyli, że Zoja może byc nieuleczalnie chora. Nie każdy jest gotowy na takiego psa. Ja to potrafię zrozumiec. Dobrze, że poczytali, przemyśleli. Widac, że im zależy.
Zalogowanie i informowanie nas na dogo [SIZE=3][B]KONIECZNE [/B][/SIZE]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym tylko nalegala na jakies badania potwierdzajace stan zdrowia Zojki czyli jak z jej wątroba i trzustka. Zeby wydac sunie p. Dorocie z kompletna wiedza medyczna nt. Zoi. Oczywiscie potrzebne bedzie logowanie na dogo i wiadomosci o suczce, ktora wszyscy pokochalismy.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Państwo dokładnie sprawę przemyśleli.
Przez chorobę Zojki zostali "zmuszeni" do rozpatrzenia innej wersji wydarzeń i odnalezienia się w sytuacji choroby domownika.
Widać, że Zojka zapadła im w serce.
Też jestem za daniem im szansy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze, że Państwo wszystko przemyśleli. Trochę przykro, że nie trwali przy Zoji gdy była chora i potrzebowała wsparcia, ale tak jak już było napisane - pewnie się przestraszyli tych wszystkich chorób. Mam nadzieję, że teraz już wszystko ułoży się pomyślnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...