Jump to content
Dogomania

poszewki oraz domowe przetwory, do 08.12.godz. 20.00 ZAKOŃCZONY


Jaaga

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich serdecznie na bazarek, który utworzyłam na potrzeby niewidomej, starszej Amely, która do mnie jedzie z Ukrainy: 

Bazarek ma formę licytacji, będzie trwał 5 dni, do wtorku 08.12.20 do godz. 20.00.

Kupujący pokrywa koszt przesyłki. 

Możliwy odbiór osobisty w Katowicach Dąbrówce Małej.

Rozliczenie:

Kiyoshi - nr 8 x 2- 20 zł, nr 9 -8 zł, nr 13 -7 zł= 35 zł wpłacone 37 zł

Jo37 - nr 9 -8 zł, nr 13 - 8 zł=16 zł

Agat21 -nr 10 - 4 zł, nr 12x 3-12 zł =16 zł wpłacone 16 zł

Kupującym ślicznie dziękuję. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na bazarek przeznaczam poszewki, które sprzedała mi taniej znajoma pani w sklepie z używaną odzieżą, więc podzielę się nimi z Amely oraz moje przetwory. Są przygotowane na domowe potrzeby, w pełni ekologiczne, nie "chrzczone" i nie rozcieńczane.

1. Poszewka na kołdrę w komplecie z poszewką na normalną poduszkę dla młodej miłościczki koni, zapinane na zamek, szerokość poszewki 130 cm. Cena wywoł. 9 zł

DSC07088.JPG

2. Śliczna poszewka na kołdrę - wspomnienie lata. Z jednej strony wzór patchworkowy: koniki morksie, rozgwiazdy, kwiatuszki i paseczki, z drugiej błekitno beżowe paski. Szerokość poszewki 130 cm, cena wywoł 8 zł

DSC07095.JPG

3. Poszwa na kołdrę w szaro-żółte pasy ze wzorami, szerokość 153 cm. Cena wywoł. 8 zł

DSC07089.JPG

4. Cieplutka, zimowa, mięciutka poszwa na kołdrę z flaneli. Z jednej strony kremowo-beżowy kolor z kwiatowym szarym wzorem, z drugiej beżowo- bązowe kwiaty na kremowym tle. Szerokość 140 cm. cena wywoł. 9 zł

DSC07099.JPG

DSC07102.JPG

5. Bawełniana poszewka na dużą poduszkę, zapinana na zamek - dwustronny rózny wzór. Osobiście uzywam ich do psich poduszek i legowisk. Zamiast co dzień czy dwa prać całość, to zmieniam samą poszewkę.Cena wywoł 3 zł.

DSC07098.JPG

6. Bladożóta w białe groszki adamaszkowa  poszewka na kołdrę. Szerokość 120 cm. Cena wywoł. 8 zł

DSC07093.JPG

7. Porządny komplet białej bielizny pościelowej -poszwa na kołdrę + 1 duża poduszka - białe w wytłoczane pionowe pasy, zapinane na guzik. Cena wywoł. 9 zł

DSC07103.JPG

Link to comment
Share on other sites

Teraz moje przetwory, podzielone wg pory zbiorów:

Wiosna

8. Dwa słoiki syropu z mniszka lekarskiego z cytryną lub limonką (nie oznaczyłam słoików). Kwiaty zbierane na nie nawożonej łące, w południe, bez chemii. Osad w sy ropie pochodzi z pyłku kwiatowego oraz cytryny. Cena wywoławcza za słoik 10 zł.Za poradnikzdrowie cytuję: Syrop z mniszka lekarskiego ma m.in. działanie przeciwwirusowe i przeciwzapalne, dlatego najczęściej jest stosowany w leczeniu bólu gardła i kaszlu. Dzięki zawartości wielu cennych witamin i minerałów może być stosowany także w celu leczenia dolegliwości żołądkowych czy infekcji skórnych.

a. Troszkę większy słoik - kiyoshi 10 zł

b. Ciut mniejszy słoik - kiyoshi 10 zł

DSC07116.JPG

9. Dwa słoiki syropu z kwiatów czarnego bzu, również ekologiczne, przetworzone od razu po zebraniu w południe, żeby ocalić jak najwięcej pyłku z kwiatów. Cena słoika 8 zł Za beszamel.se.pl: Stosuje się go najczęściej przy przeziębieniach (gorączce, kaszlu i katarze), do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych, nieżytów i w chorobach reumatycznych.

 a. Jo37 - 8 zł

b. kiyoshi - 8 zł

DSC07114.JPG

Lato

10. Malina smażona na mus, zagęszczona pektynami. Kolor w rzeczywistości zdecydowanie bardziej apetyczny, niż wyszedł na zdjęciu. Cena wywoławcza 4 zł

 Agat21 za 4 zł

DSC07120.JPG

11. Rarytas, którego mało kto ma okazję pokosztować - syrop z czerwonego agrestu z jednym owockiem w środku. Mam tylko jeden krzew, więc tu jest pojedynczy słoiczek. Idealny do wody, polania budyniu czy grysiku. Cena wywoławcza - 4 zł

DSC07118.JPG

Jesień

12. Zmiksowany, smażony mus z dyni i malin z ciepłą nutą cynamonu.  Cena wywoławcza słoiczka 4 zł, są 3 słoiki.

a. agat21 - 4 zł

b. agat21 - 4 zł

c. agat21 - 4 zł

DSC07121.JPG

13. Marynowane opieńki, są 2 słoiki. Cena wywoławcza za większy słoik 8 zł, mniejszy 7 zł

a. Większy słoik  - Jo37 8 zł

B. Ciut węższy słoik - kiyoshi - 7 zł

DSC07124.JPG

 

To już wszystko, zapraszam na zakupy!

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Przykryj się kołderką i rozkoszuj smakiem - poszewki i domowe przetwory, do 08.12.godz. 20.00 ZAPRASZAM
  • Jaaga changed the title to Przykryj się kołderką i rozkoszuj smakiem - poszewki oraz domowe przetwory, do 08.12.godz. 20.00 ZAPRASZAM
2 godziny temu, Jo37 napisał:

Poproszę 9a, 13a za CW

Ślicznie dziękuję, zapisane.

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

To ja na moje ciągle nie doleczonę gardło poproszę jeden mniszek, jeden bez i na poprawę nastroju słoik mniejszy opieniek :) 

Dziękuję bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to poszewki oraz domowe przetwory, do 08.12.godz. 20.00 ZAKOŃCZONY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...