Jump to content
Dogomania

Agresja u suki wobec starej suki sąsiada


Entschuldigung

Recommended Posts

Witam, 

Jestem w bardzo niekomfortowej sytuacji, ponieważ od dłuższego czasu moja suczka (5 lat) bardzo się nie lubi z suką sąsiada, która jest bardzo stara, nie ma zębów do obrony. Moja co jakiś czas wbiega na posesję sąsiada przez jakieś dziury (między nami jest jeszcze jeden sąsiad) i po prostu atakuje tą sukę. I teraz chciałabym wiedzieć co jest przyczyną takiego zachowania? Suczka nie była pod moja opieką od początku, ale wiem, że nie była wychowywana. Nie ma problemu z innymi psami, raczej je ignoruje, tylko tą jedną tak atakuje... Czy jedyne co da się zrobić to załatać dokładnie ogrodzenie? Czy da się ją oduczyć? 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Entschuldigung napisał:

Czy jedyne co da się zrobić to załatać dokładnie ogrodzenie? Czy da się ją oduczyć?

A jak sądzisz - co jest prostsze i co szybciej przyniesie spodziewany skutek - naprawienie ogrodzenia,czy wyszkolenie psa? p.s - masz bardzo wyrozumiałego sąsiada.

Chcialabym zadać Ci jeszcze jedno pytanie - czy szczeniaczek urodzony w lipcu - przeżył?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...