Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Nie tak świątecznie jak pożytecznie da Fifi i Taudiego do 20 grudnia 21:00

Recommended Posts

8 minut temu, Aldrumka napisał:

Dopisałam przy zdjęciach (nie wiem dlaczego z komórki wkleja takie małe literki :)), ale to jest u góry spodni chyba w żadnych nie jest to pas. Mogę zmierzyć coś jeszcze stan ?

Nie dziękuję, góra mi  wystarczy. Poproszę nr 9 i 52  za wyw. Dzięki, pozdrawiam 

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hop.

Posted Images

32 minuty temu, Gruba Berta napisał:

jeszcze chcialam zapytac sie czy sweter jest popielaty ? a material spodni jest taki plaski bez wzoru ?

Spodnie są gładkie ale sweter nie jest popielaty. Wydawało mi się, że zdjęcie drugie nieźle pokazuje kolor :) żeby go nazwać wolę poczekać na światło dzienne więc zapiszę koszulę i spodnie a przy swetrze zostawię do jutra rezerwację . Ok.?

1 godzinę temu, Gruba Berta napisał:

z kolorami to tutaj jest dziwnie ;) nr 5 wyglada na 100% kolor niebieski a ma byc bardziej zielony niz na zdjeciu - a na zdjeciu 0% zieleni ?

U mnie wygląda jak czarna, muszę zapytać o kolor bo tych początkowych fantów nie mam w domu.

13 minut temu, gosia7 napisał:

Aldrumko poz.1 to miniówa? Marzę o takiej ciepłej spódnicy z wełną,nie zniszczonej,ale nie mogę już pokazywać ud;)

Chyba tak, zapytam o długość bo te lepiej obfotografowane fanty jeszcze nie są u mnie :)

14 godzin temu, Gruba Berta napisał:

z kolorami to tutaj jest dziwnie ;) nr 5 wyglada na 100% kolor niebieski a ma byc bardziej zielony niz na zdjeciu - a na zdjeciu 0% zieleni ?

Sweter - kolor oczywiście trudny do opisania :)

ciemny brąz bez  pomarańczowego, trochę jaśniejszy niż kora dębu i ta jaśniejsza nitka może popielata;

dla mnie ładny a za brązem nie przepadam.

• Aldrumka changed the title to ZAKOŃCZONY - Nie tak świątecznie jak pożytecznie da Fifi i Taudiego do 20 grudnia 21:00