Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Nie tak świątecznie jak pożytecznie da Fifi i Taudiego do 20 grudnia 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

8 minut temu, Aldrumka napisał:

Dopisałam przy zdjęciach (nie wiem dlaczego z komórki wkleja takie małe literki :)), ale to jest u góry spodni chyba w żadnych nie jest to pas. Mogę zmierzyć coś jeszcze stan ?

Nie dziękuję, góra mi  wystarczy. Poproszę nr 9 i 52  za wyw. Dzięki, pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

32 minuty temu, Gruba Berta napisał:

jeszcze chcialam zapytac sie czy sweter jest popielaty ? a material spodni jest taki plaski bez wzoru ?

Spodnie są gładkie ale sweter nie jest popielaty. Wydawało mi się, że zdjęcie drugie nieźle pokazuje kolor :) żeby go nazwać wolę poczekać na światło dzienne więc zapiszę koszulę i spodnie a przy swetrze zostawię do jutra rezerwację . Ok.?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gruba Berta napisał:

z kolorami to tutaj jest dziwnie ;) nr 5 wyglada na 100% kolor niebieski a ma byc bardziej zielony niz na zdjeciu - a na zdjeciu 0% zieleni ?

U mnie wygląda jak czarna, muszę zapytać o kolor bo tych początkowych fantów nie mam w domu.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Gruba Berta napisał:

z kolorami to tutaj jest dziwnie ;) nr 5 wyglada na 100% kolor niebieski a ma byc bardziej zielony niz na zdjeciu - a na zdjeciu 0% zieleni ?

Sweter - kolor oczywiście trudny do opisania :)

ciemny brąz bez  pomarańczowego, trochę jaśniejszy niż kora dębu i ta jaśniejsza nitka może popielata;

dla mnie ładny a za brązem nie przepadam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...