Jump to content
Dogomania

DZIŚ KONIEC !!! DODANE !! Ciuszki, dla Ajki, Aureliusza i Sary, 3. starowinek. Do 08.12. g.22


Poker

Recommended Posts

Poker, podaj w regulaminie, jaki jest czas rezerwacji. Bo ja nie wiem, kiedy podasz wymiary, nie siedzę na dogo cały dzień. Może ustal to jednoznacznie, np. 6 h od momentu podania wymiarów. Bo już kolejny raz zdarza się, że prosząc o wymiary nie dostaje ich a fanty potem zostają błyskawicznie sprzedane. Nie chodzi mi tu o te szmatki, tylko o zasady.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Perełka1 napisał:

Poker, podaj w regulaminie, jaki jest czas rezerwacji. Bo ja nie wiem, kiedy podasz wymiary, nie siedzę na dogo cały dzień. Może ustal to jednoznacznie, np. 6 h od momentu podania wymiarów. Bo już kolejny raz zdarza się, że prosząc o wymiary nie dostaje ich a fanty potem zostają błyskawicznie sprzedane. Nie chodzi mi tu o te szmatki, tylko o zasady.

Pomyślę.

Napisałam wczoraj , że wymiary podam rano i tak zrobilam.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to DODANE !! Ciuszki, dla Ajki, Aureliusza i Sary, 3. starowinek. Do 08.12. g.22
7 godzin temu, Gruba Berta napisał:

chcialabym kupic nr 23 w opcji KT - prosilabym o podanie wymiarow 

Wymiary: obwód pod pachami 110 cm, ale ramiona są obniżone , trochę jak w nietoperzu, długość pleców 56 cm

1 godzinę temu, Jota67 napisał:

Witam wieczorową porą. Proszę za wyw. 21 i 22 jeśli będę mogła prosić przesyłkę PP nierejestrowaną. Oczywiście na moją odpowiedzialność :)

Dziękuję   tylko nie wiem czy CW czy KT . Mogę wysłać Przesyłką nierejestrowaną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...