Jump to content
Dogomania

Rozliczony. ZAKOŃCZONY. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

37 minut temu, malti napisał:

I jeszcze 1 x suplementy od mojej mamy

Malti, masz wyjątkową Mamę ! Za każdym razem przyłącza się do pomocy. Podziękuj Jej bardzo za Wielkie Serce i wsparcie każdej psiej bidy, dla której robię bazarek. Pozdrawiam Was serdecznie !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Poproszę dwie miseczki karmy.

Nr konta ten sam ?

Livko kochana, dziękuję stokrotnie !!! Tak, konto wciąż to samo. Jutro uzupelnię post zakupowy, bo dzisiaj już się położyłam do łóżka. Dobrej nocy i jeszcze raz dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie wszystkim dziękuję. na wątku wstawiony jest filmik dziewuszki, gdzie można zobaczyć, jaka to bieda wystraszona. Wasza pomoc dosłownie da jej nowe życie. Mam taką cichutką nadzieję, że może ślepota jest spowodowana jakąś wadą czy chorobą, którą da się operacyjnie naprawić, zeby zobaczyła po latach świat choć jednym okiem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Podnoszę bazarek, może ktoś jeszcze zechce pomóc Amely?

I ktoś zechciał !  Jak zawsze niezawodna MikAga, wpłaciła na moje konto 50 zł dla Amely !

Agnieszko, z całego serca dziękuję !!!

Zajrzałam dziś na konto a tam są już pierwsze wpłaty dla Amely. W poście zakupowym, zaznaczone są kolorem czerwonym.  Bardzo, bardzo dziękuję !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

I ktoś zechciał !  Jak zawsze niezawodna MikAga, wpłaciła na moje konto 50 zł dla Amely !

Agnieszko, z całego serca dziękuję !!!

Zajrzałam dziś na konto a tam są już pierwsze wpłaty dla Amely. W poście zakupowym, zaznaczone są kolorem czerwonym.  Bardzo, bardzo dziękuję !!!

Również bardzo dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Zaglądam wieczorem, cieplutko zapraszam do pomocy Amely - sunia już jedzie, niech przywita ja w nowym świecie prezent  od dogomaniaków!!

Witaj Tolu ! Przyłączam sie do Twojego zaproszenia. Żeby tylko szczęśliwie dojechała, to wtedy już będzie z górki.

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę wizytę u doktora :)

Witaj Oneczko na bazarku ! Przyznam, ze sprawiłaś mi ogromną niespodziankę z rana. Bardzo dziękuję za oferowaną pomoc i życzę dobrego, udanego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i taka miła niespodzianka. Dziękuję serdecznie wszystkim pomagającym. Szczególnie pieszczotki mnie rozczuliły. Niby było wszystko potrzebne do rozpoczecia nowego życia, a jednak dotąd czegoś brakowało ;)

Dziś Amely miała wyjechać w drugą część drogi. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Poleciała cegiełka na wizytę u weta.

Kojeczko, jak fajnie, że przyszłaś !!! Bardzo Ci dziękuję za zakup cegiełki. Amely poruszyła tak wiele osób, w tym również i mnie. Jest już w drodze do Polski. Dobrej nocy i jeszcze raz stokrotne dzięki !!!

1 godzinę temu, Jadrann napisał:

Poproszę leki i nr konta :)

Jak dobrze, ze przed snem zajrzałam jeszcze na bazarek... Jadrann witam Cię serdecznie ! Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Zaraz jeszcze wyślę numerek do wpłaty. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...