Jump to content
Dogomania

Rozliczony. ZAKOŃCZONY. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Kochani Dogomaniacy, zapraszam Was na bazarek dla Amely, suczki z ukraińskiego schronu, której nowe, lepsze życie obiecała Jaaga. Wkrótce czeka ją wyczerpująca, kilkudniowa  podróż do Polski.

Na Ukrainie bezpańskie psy są tępione jak szarańcza, okrucieństwo wobec nich jest tam normą i nikogo nie bulwersuje. 

Cytuję z wątku Amely: "Są osoby, które mają mi za złe, że sprowadzam zwierzęta z Ukrainy. Jednak domyślam się, że nie śledzą na bieżąco, co tam się dzieje, jakie tortury  i okrucieństwo funduje im większość tamtejszej ludności. Jak pisała Marina - Ukraina to stan umysłu. Tu w Polsce drastyczny przypadek jest nagłaśniany, zwierzę uzyskuje pomoc, ludzie piętnują sprawcę. Tam wyżywanie się na zwierzętach to norma, co dzień Marina wstawia kolejne filmiki przy których płaczę. To kilka umęczonych przez człowieka zwierząt dziennie. A to jedynie czubek góry, bo do Mariny jest zgłaszany odsetek tych ludzkich ofiar. "

Oto Amely :

https://www.dogomania.com/forum/topic/352808-życie-w-prezencie-bądźmy-mikołajami-dla-niewidomej-amely-pokonuje-1000-km-żeby-zakończyć-wegetację-schroniskową/

128078823_371054833963752_2447744252353177098_n.jpg.581ee409690dd2ccf6b27e313655affe.jpg

Amely jest niewidoma, nigdy nie była u weta. Kiedy tylko dotrze na miejsce, Jaaga planuje wizytę u okulisty i diagnostykę zwłaszcza oczu. Może będzie szansa przywrócić jej wzrok?

Chciałabym zebrać trochę pieniędzy, aby choć częściowo pokryć przyszłe koszty, bo na pewno będą i to spore.

Tak, jak pisze Jaaga: cierpienie i pomoc nie mają granic. Dlatego zwracam się do wszystkich, którym los tej psiej biduli zapadł w serce, o udział w bazarku i pomoc w miarę swoich możliwości.

Bazarek potrwa do 10. 12. 20 r, do godz. 20.00

Niech po tylu latach cierpienia, Amely pozna lepszą stronę życia.

Link to comment
Share on other sites

B-b  kik.jpg = 10 zł

 Onaappp.jpgmmm.jpg  = 30 zł
 

Jo37  kik.jpg  = 10 zł

Shirayuki  indeks.jpg  = 50 zł

Bgra images.jpg  = 20 zł

Nesiowata nun.jpgkik.jpg  = 15 zł

Poker  indeks.jpg = 50 zł

Malti  kik.jpgkik.jpg = 20 zł

Havanka kik.jpgkik.jpg = 20 zł

Tola kik.jpg  kik.jpg= 20 zł

Miryca indeks.jpgkik.jpgppp.jpg = 100 zł, wpłata 150 zł !

Mama Malti  images.jpg = 20 zł

Livka kik.jpgkik.jpg = 20 zł, wpłata 30 zł !

MikAga indeks.jpg = 50 zł

Bakusiowa  kik.jpg kik.jpgimages.jpg= 40 zł

Ona03   indeks.jpg    = 50 zł

Aska7 images.jpgimages.jpgimages.jpg  images.jpg   = 20 zł, wpłata 30 zł !

Koja indeks.jpg   = 50 zł

Jadrann  njn.jpg=indeks.jpg 20 zł, wpłata 30 zł !

Mgog  ppp.jpg  = 20 zł

Pani Ania G-R indeks.jpg = 50 zł

Dwbem kik.jpg  = 10 zł

Lipsik ppp.jpgimages.jpg = 40 zł

Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00
2 godziny temu, b-b napisał:

Miseczka karmy poproszę. Wpłacę po 10.12 - po wypłacie.

 

2 godziny temu, Onaa napisał:

Poproszę wygodne miękkie legowisko i ładne szeleczki dla biedulki.

Ojej !!!! Kochane dziewczyny, dopiero przyszłam, zeby rozreklamować bazarek, a tu już ruch się zaczął ! Ogromnie dziękuję za miłą niespodziankę i za pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję bardzo Havanko, Tobie za bazarek i również oczywiście biorącym w nim udzial. Serdecznie zapraszam wszystkich do pomocy, liczę już dni. Transporty są ciężkie, to zazwyczaj wiele godzin, a czasem i dni stania na granicy. Jednak ta męcząca podróż jest dla tych zwierzaków biletem po nowe życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Ja również dziękuję bardzo Havanko, Tobie za bazarek i również oczywiście biorącym w nim udzial. Serdecznie zapraszam wszystkich do pomocy, liczę już dni. Transporty są ciężkie, to zazwyczaj wiele godzin, a czasem i dni stania na granicy. Jednak ta męcząca podróż jest dla tych zwierzaków biletem po nowe życie.

Oby sie udało pomóc...

Amely tyle w życiu wycierpiała, więc mam nadzieję, ze teraz też da radę.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę miseczkę karmy.

Joasiu, witaj na bazarku ! Dziękuję za pomoc dla Amely.

6 godzin temu, Shirayuki napisał:

Zamawiam wizytę u weta dla psiuni

Shirayuki, dzięki, ze skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś z pomocą. Mnie też bardzo poruszył jej okrutny los. Jednak straszna jest świadomość, ze "tam" zostało tysiące takich Amely, wołających o pomoc.

3 godziny temu, Bgra napisał:

Biedactwo, koniec twojej udręki. Poproszę suplementy chociaż i nr konta. 

Mroźna noc, godzina czwarta, a tu kolejna niespodzianka ! Bgra, witam serdecznie i dziękuję za pomoc. Zaraz podrzucę numerek.

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Miseczkę karmy  i porcję przysmaków  proszę.

Witam na bazarku Danusiu ! Dziękuję bardzo za zakup cegiełek i życzę dużo zdrowia !

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Przelew zrobiony, przy okazji podrzucę bazarek :) 

Dzięki serdeczne za przelew i podrzucenie !

2 godziny temu, Poker napisał:

Wizytę u weta poproszę.

Witam Cię Pokerku ! Miło mi bardzo, że przyszłaś i pomogłaś Amely. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Ciekawe kiedy ona dojedzie.

Też czekam na wieści. Jaaga przebywa teraz w Katowicach i tam czeka na nią.

10 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo wzruszył mnie los tej biednej suni, poproszę 2  miseczki dobrej karmy,  niech się wzmacnia.

Bardzo, bardzo dziękuję ! Miała ogromnego pecha, ze urodziła się na Ukrainie. W Polsce miałaby większe szanse na lepsze zycie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...