Jump to content
Dogomania

Za Tęczowym Mostem :( Życie w prezencie, Amely, pokonała 1000 km żeby godnie żyć - złamana łapka, chore płuca, przewód pokarm.,stale leczona


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 14.03.2023 o 17:33, Poker napisał:

Tylko gdzie te szczeniaki umieścić? I pewnie nie wiadomo jak duże urosną.

Napisałam post i nie widzę go. 

Może Ola jest zorientowana w miejscach, bo stale pośredniczy i ma kontakt do hotelików. Gdzie psy jeżdżą. 

Szczeniaki są średnie i większe. Największych nie wstawiałam, bo mało kto chce je zaopiekować.  Małych nie ma. Jest ich ponad setka w schronisku 😔 Upatrzyłam sobie miot, ale maluchy jeszcze sa małe i raz zaszczepione. U nas zresztą jest Balbinka I Artur, który okazal się dwa razy taki, jak miał być 😉

Może później mi się uda pomóc jednemu z upatrzonego miotu, ale te ze zdjęć już potrzebują pomocy 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziś odeszła Amely 😞 Odeszła tak, jak żyła - po cichutku, nie zwracając na siebie uwagi. Nagle rano chlusnęła jej krew z gardła i zmarła. Wszystko wczesniej było dobrze, więc chyba miała przerzut nowotworu, który musiał pęknąć.

Tyle dopiero przeszła cierpienia przy mastetktomii, cieszyłam się, ze wszystko się szybko i ładnie zagoiło. Gdybym wiedziała, ze ma jeszcze gdzies raka, to nie dałabym jej męczyć taką operacją. 

Trudno mi nawet oddychać, to taki szok. Żyła sobie swoim ameliowym życiem, przywykliśmy do jej dziwactw, myślałam że będzie z nami dłużej. Było widac, że jest starsza, niż podali w paszporcie, ciągle na coś chorowała, ale jednak trzymała się.

Tak mi przykro, że miała tylko ponad dwa lata normalnego, domowego życia. Cały czas mam przed oczami filmik ze schroniska na Ukrainie, kiedy wzięta na ręce histerycznie zawodzi, ma odleciany ze strachu wzrok i trze zębami.  Ten wrzask ze strachu przed człowiekiem był jak wyrzut ludzkiego sumienia.

Żegnaj nasz mały prosiaczku, kiedyś się zobaczymy. Śpij spokojnie, bez lęku i wspomnień tego, co cię wcześniej spotkało.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Za Tęczowym Mostem :( Życie w prezencie, Amely, pokonała 1000 km żeby godnie żyć - złamana łapka, chore płuca, przewód pokarm.,stale leczona

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...