Jump to content
Dogomania

Za Tęczowym Mostem :( Życie w prezencie, Amely, pokonała 1000 km żeby godnie żyć - złamana łapka, chore płuca, przewód pokarm.,stale leczona


Jaaga

Recommended Posts

27 minut temu, Aska7 napisał:

Psychotropy sensownie stosowane są bardzo pomocne : )

Jak nabardziej. Oby Amely pomogły :) Można też spróbować z aromatoterapią.

Amely cudownie wygląda, to już nie ta sama kupka nieszczęścia, jaka przyjechała. Wielkie ukłony dla Jej opiekunów!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2020 o 14:59, Malgoska napisał:

przelałam pieniążki z tego bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352822-rozliczam-dziś-koniec-dla-niewidomej-amely-maleńki-bazarek-do-13-grudnia-2020-r/

na fundację ZEA dla Amely. Proszę o potwierdzenie jak dotrą.

dziękuję

 

Dnia 23.12.2020 o 12:19, Jaaga napisał:

Kiyoshi, slicznie dziękuję za wstawienie tego wszystkiego.

Chiałam potwierdzić wpłaty na moje konto od:

AnnaGR - m50 zł

Isiak - 50 zł

limonka80 - 100 zł

Ona03 - 100 zł

Mari23 -50 zł

Razem 350 zł. Pięknie Wam wszystkim dziękuję. Na spokojnie pojutrze wszysyko wstaweię na pierwszą w rozliczeniach, bo dziś nie dam rady.

Poproszę Tolę o potwierdzenie, bo to Ona ma wgląd w fundacyjne konto.

Odkąd zamieniłam Amely Alugastrin na siemię lniane nie było wymiotów. Dziś popołudniu ostatnia przed świętami wizyta. Trzymajcie kciuki, zeby było lepiej i żeby przez święta nic się nie podziało.

Przepraszam Was, jest koniec roku, księgowa zapracowana, jutro już na pewno będę miała wydruk wpłat.

Amely wygląda wspaniale, Jaaga - dokonujesz niemożliwego!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2020 o 12:42, Poker napisał:

dlaczego nie można zastosować leku przeciw lękowego? Przecież stan psychiczny ma ogromny wpływ na zdrowie fizyczne.

Z powodu stanu żołądka. Dopiero nieddawno udało się zatrzymać krwawienie ze sluzówki żołądka. Tabletki mogą go podraznić, a musiałaby je dostawać regularnie. 

Wczoraj była na wizycie kontrolnej w Tychach i niestety leukocyty znowu wzrosły w 3 dni z 19 do 35. To jakis obłęd. Trzy dni bez Metronidazolu i takie pogorszenie. Taki wynik może ponoć wskazywać na gdzieś istniejący ropień. Dostała metronidazol w zawiesinie i odetchnęłam, ale tylko do pierwszego podania wieczorem. Po podaniu maleńkiej ilości, zaczyna szaleć z otwartym pysiem, drapać łapkami w środku, leje się slina. Sróbowałam rano, po 0,3 ml do tych onjawów doszły torsje i wymioty. ten sam srodek bez najmniejszych problemów dostają szczeniaki. Czyli to raczej jej nadwrażliwość i reakcja alergiczna.

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam.. 

Kilka dni temu dostałam fanty z bazarku Amily za ktire nadal nie zapłaciłam--czekam na nr konta od Jaagi i każdy dzien ciszy coraz bardziej się wydłuża... 

Mam nadzieję że Jaaga po prostu odpoczywa od dogo z rodziną i psiakami i że Amely zdrowiej. Oby

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Nie dałam rady wejść tu. Dziękuję za obecność i troskę. Z Amely jest bez zmian. Niby lepiej, ale wczoraj wieczorem znowu zwymiotowała żółcią i to taką zielonkawą. Jestem umówiona do dr Olender  dopiero na poniedziałek.

Rozumiem Cię. Trzymajcie się.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, rozi napisał:

Jaaga, bou mi przysłała zdjęcie żelu, który ma podobno taki sam skład, jak Solcoseryl

e606e5bc89fa75f5gen.jpg

Dziekuję. Mi pomogła moja mama, która miała w czelusciach swojej szafki z lekarstwami schowaną nieotwartą tubkę solcoserylu ocznego. Warto znac, zaraz sobie zapiszę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2020 o 20:42, Tola napisał:

Kolejne wpłaty dla Amely na konto ZEA:

30 zł - Krystyna T. Wrocław

34,48 zł - Barbara O. Warszawa

30 zł - Maria K. Wrocław

35 zł - Ewa N. C. - Kraków

20 zł - Irena K. Siemianowice

15 zł - Mariola S. Mysłowice

 

 

Dziekuję Tolu za podanie wpłat oraz dziękuję wszystkim za wpłaty. Zapisałam na pierwszej stronie w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2021 o 12:47, Poker napisał:

Jak się czuje sunia? Je cokolwiek?

Nie zauwazyłam Twojego pytania. Je, ale po swojemu, przez wiele godzin i wszystko wkoło usypane resztkami.

Własnie jedzie z wizyty u dr Olender. Niestety, leukocyty nadal 36. Juz umówiłam ją na 21.01 na gastroskopię w Oświęcimiu. Dr zakłada albo poparzenie przełyku, albo polipy albo nowotwór, skoro nie daje się zbić leukocytów i jej stan nie polepsza się. Na razie dostała leki, żeby doprowadzić ją do najlepszej kondycji przed narkozą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...