Jump to content
Dogomania

Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia


Baltimoore

Recommended Posts

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Kolejny bazarek dla szczebrzeszyniaków :))

Doprecyzuję, że dla tych półślepaczków to pierwszy bazarek i na razie jedyny.

 

Kolejny bazarek będzie.Tak mi na sercu leżą te biedaki,że już bym startowała.Ale to by były same ciuchy.Wymyśliłam inne atrakcje.Tylko muszę to wyprodukować.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Kolejny bazarek będzie.Tak mi na sercu leżą te biedaki,że już bym startowała.Ale to by były same ciuchy.Wymyśliłam inne atrakcje.Tylko muszę to wyprodukować.

 

Przyszłam do kociaków.
I bardzo jestem ciekawa, jakie to atrakcje wymyśliła guccio :) Ale cierpliwie poczekam na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie obiecuję z DT we Wrocławiu ale przyszła mi pewna myśl,muszę zadzwonić ale potrzebuję więcej informacji.Z kim się trzeba kontaktować,kto jest odpowiedzialny za koteczki?Koteczki mają być pod opieką po operacji,czy tak? Czy jeszcze przed operacją?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Nic nie obiecuję z DT we Wrocławiu ale przyszła mi pewna myśl,muszę zadzwonić ale potrzebuję więcej informacji.Z kim się trzeba kontaktować,kto jest odpowiedzialny za koteczki?Koteczki mają być pod opieką po operacji,czy tak? Czy jeszcze przed operacją?

Witaj Anula, bardzo dziękuję za odzew.

Za kotki odpowiadam ja, wyślę Ci na PW nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Baltimoore napisał:

Witaj Anula, bardzo dziękuję za odzew.

Za kotki odpowiadam ja, wyślę Ci na PW nr telefonu.

Już rozmawiałam.Niestety nic z pomocy nie będzie,ponieważ szwagierka przygarnęła w okropnym stanie kotka,cały jest połamany.Teraz nim się opiekuje,czeka go kilka operacji.Nie da rady zaopiekować się kotkami a szkoda bo to jest wspaniała osoba,która bardzo pomaga kotkom.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Już rozmawiałam.Niestety nic z pomocy nie będzie,ponieważ szwagierka przygarnęła w okropnym stanie kotka,cały jest połamany.Teraz nim się opiekuje,czeka go kilka operacji.Nie da rady zaopiekować się kotkami a szkoda bo to jest wspaniała osoba,która bardzo pomaga kotkom.

Świetnie, że zaopiekowała tego połamanego kotka :))

Bardzo Ci dziękuję, może jeszcze coś wymyślisz :))

Link to comment
Share on other sites

Kotki zostały odrobaczone i zabezpieczone od pcheł - osobiście podałam im i dwójce rezydenów Broadline.

Niestety oko Bursztyna, to gorsz, nie wygląda za ciekawie. Przydałaby się operacja szybciej, ale do tego bardzo potrzebny jest dom tymczasowy.

Dziewczyna, która obiecała wziąć je po Świetach, teraz  z powodów rodzinnych przesunęła termin na po 11 stycznia :((

Bursztyn jest taki fajny, towarzyski, miziasty i przytulasty. Tak bardzo chciałabym mu pomóc. I Bazylemu. Ale niewidzący w dużym stopniu Bazyli jest wycofany i z domem dla niego będzie trudno :((

To kot dla konesera.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2020 o 15:25, Baltimoore napisał:

Niestety, cuda rzadko się zdarzają,

dlatego cały czas staramy się im jakoś pomóc.

Ostatnio na dogomanii dość sporo tych cudów ;) Myślę o kiciusiach, ale niestety mogę im kibicować wyłącznie na odległość. Alergia zamiast już się wyciszać to coraz bardziej mi się rozbujała :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ostatnio na dogomanii dość sporo tych cudów ;) Myślę o kiciusiach, ale niestety mogę im kibicować wyłącznie na odległość. Alergia zamiast już się wyciszać to coraz bardziej mi się rozbujała :(

Dobrze,że jesteś:) Bo tak smutno jak nikt nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...