Jump to content
Dogomania

ZAKONCZONY Bazarek PTASI odcinek 2 sezon 3 do 31.12.2020


TZmestudio

Recommended Posts

37 minut temu, Radek napisał:

Myślisz, że miastowym zasmakuje?

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Zwykle miastowi są dziwni, ale jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć... 

Ale myślę, że w mieście dla ptaków jest zbyt gwarno... Za dużo się dzieje. I jedzenie w takich warunkach jest dość trudne. Lepiej się je jak coś można wsadzić w dziób i gdzieś polecieć spokojnie zjeść. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Lepiej się je jak coś można wsadzić w dziób i gdzieś polecieć spokojnie zjeść. 

Coś w tym może być, bo jak wisi na balkonie takie sklepowe to najczęściej sikorka sobie coś wyskubie i odlatuje. Nie siedzi na kulce jak na obiedzie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

:D

Żeby ptaszków nie zjadły. Jak jesteśmy z psami to żadem kot nie wchodzi, ale większość czasu nas tam nie ma.

U nas na osiedlu, czyli w ogrodzie, jeśli puszka wisi na wysokości wyższej niż kot jest w stanie z ziemi skoczyc, to nic się nie dzieje. Nawet koty nie reagują na ptaki. A kotów okolicznych jest sporo, nawet w ogrodzie. Lokalne już wiedzą że się nie da. Ale nie będę namawiał bo będzie na mnie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

A po drzewie nie wlezie? Z kotami nigdy nic nie wiadomo.

Przecież do pnia nie przybijasz puszki, tylko wieszasz dyndsjaco na galazce. Chyba lepiej dokarmić 100 ćwieków niż bać się że coś jakiegoś upoluje? Tak mi się wydaje. To tak jakby leslicy nie dokarmiali saren bo wilki je zjedzą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...