Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

9 minut temu, Poker napisał:

Macie zamiar go ogłaszać?

Tak, taki był zamysł od początku. Z tym domkiem to na spokojnie i bez pośpiechu, najpierw trzeba zadbać o jego zdrówko... a później ruszamy z ogłoszeniami i niech komuś upiększa życie swoim skromnym byciem :) Zasługuje na bycie czyimś oczkiem w głowie, jest cudowny.

Jeśli nic się nie zadzieje to myślę, że w lutym będę mogła go ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Śnieg do futerka się czepia. Moja wraca jak kula śniegowa pomimo, ze ma założone zawsze ubranko :)

Podobno są jakieś specyfiki zmniejszające prawdopodobieństwo powstawania kulek śnieżnych... ale bardzo dawno to czytałam... i nie pamiętam dokładnie co to. Mojemu psiakowi powstawały takie, że aż biedak nie mógł się ruszać. Teraz jest podstrzyżony, nie ma futra do ziemi, jest lepiej ;)

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Tulinkam rozkosznego malutenkiego skarbunia

Tulaj, tulaj... śpi :)

krecik14.thumb.jpg.509615969e2cdcbad5524a44fa888d5e.jpg
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tyśka) napisał:

Podobno są jakieś specyfiki zmniejszające prawdopodobieństwo powstawania kulek śnieżnych...

A niech wie ,że jest zima ;) I tak co jakiś czas ją odkulkowuję bo by iść nie mogła. I oczywiście każda zaspa i rów jest zaliczony bo tam najwięcej śniegu jest :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2021 o 14:11, Nadziejka napisał:

Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

 

Dnia 15.01.2021 o 22:38, mari23 napisał:

oj, tylko tulić, tak rozkosznie śpi Kreciunio <3

Dziękuję, że jesteście :) Przez zamieszanie amikowe trochę brakuje mi czasu.

22 godziny temu, elik napisał:

Czy Krecikowa pupencja już zarosła, czy nadal świeci golizną?

Tysiu podaj proszę nr konta do wpłat dla Krecika.

Z tą pupinką to problem jest, za bardzo zarastać nie chce :( Ale zapytam anecik (może jutro jak mi się uda) czy po kąpielach już trochę lepiej.

Dziękuję... :) <3 Masz wspaniałe serce, że chcesz podzielić się jakąś kwotą dla Krecika.
Do mnie dotarły w końcu fanty (samochód wrócił dzisiaj rano do Wielkopolski :D)... dorzucę jeszcze coś z domu i Tobie wyślę :) One są właśnie na bazarek dla Twoich staruszków i dla tego malutkiego Krecika.

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

          Tysiu Krecikowi kramik juz rozliczony 57 zl u Ciebie 

Krecikowi Tysi 57 zl Rozliczony! A dla Oronskich Lapeczek bedzie 67zl Rozliczam! 17.01 2021

Nadziejko, czy ja muszę jeszcze jakąś kwotę potwierdzić czy już wszystko potwierdziłam? :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyśka) napisał:

Do mnie dotarły w końcu fanty (samochód wrócił dzisiaj rano do Wielkopolski :D)... dorzucę jeszcze coś z domu i Tobie wyślę :) One są właśnie na bazarek dla Twoich staruszków i dla tego malutkiego Krecika.

Super  :) Będzie nowy bazarek  :)

Link to comment
Share on other sites

Moi cudowni Znajomi, Paulina (która aktualnie walczy o życie swojego psa i koszty prawdopodobnie będą wynosić z 10... a może i 15tys. złotych) oraz Angelika,  a także pan Mariusz z FB  wpłacili na transport Amika niemałe datki. Z racji, że znalazł się dla niego sponsor podróży to pieniądze tych Darczyńców zostały jednogłośnie przekazane Krecikowi, razem: 350zł! 

Bardzo  bardzo Wam dziękuję, wspaniali Ludzie! Jestem niebywale wzruszona Waszym zaufaniem do mnie i chęcią pomocy ♡ Obiecuję, że każdy grosz będzie mądrze rozdysponowany,  a taki zastrzyk gotówki akurat Krecikowi się przyda: przed nim jeszcze okulista, kontrolne badania krwi i kastracja.

 

Postaram się jak najszybciej wpisać wpłaty do rozliczenia. Teraz piszę w biegu :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wpłaty :) (19.01.2021):
- Angelika M. - 100zł - jednorazowa (przeniesiona z Amika)
- p. Mariusz z FB - 100zł - jednorazowa (przeniesiona z Amika)
- Paulina P. - 150 zł - jednorazowa (przeniesiona z Amika)
- guccio - 10 zł - jednorazowa

 

Jesteście niesamowici, przedobrzy i cudowni <3 

A cute dog with colorful flowers for thank you. card #Ad , #Sponsored, #dog,  #cute, #colorful, #card | Dog flower, Happy mother's day card, Cute funny  dogs

Stan konta na dzień 19.01.2021: +543,90zł

Z radością zadzwonię do anecik, żeby umawiała Krecika do okulisty! Powinno starczyć... :) Mam nadzieję, że Krecik już wrócił do zdrowia, a ja znajdę jutro chwilę, aby zatelefonować.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

To czekamy na wieści co tam u chłopaka nowego słychać :)

Niestety, mam straszne urwanie głowy, a doba jest za krótka, pomimo że wstaję o 5 i kładę się późno spać... może jutro mi się uda zadzwonić.

Dnia 17.01.2021 o 20:54, elik napisał:

Czy Krecikowa pupencja już zarosła, czy nadal świeci golizną?

Anecik mi napisała dzisiaj, że niestety z tą pupinką jest problem - pomimo kąpieli nie zarasta :( 

anecik ma umówić Krecika do okulisty. A ja mam naprawdę nadzieję, że jutro zadzwonię i się dowiem czegoś więcej :) Jestem stęskniona za wieściami Krecikowymi. Wiem tylko tyle, że nic złego się nie dzieje, bo wtedy anecik od razu dzwoni. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Niestety, mam straszne urwanie głowy, a doba jest za krótka, pomimo że wstaję o 5 i kładę się późno spać... może jutro mi się uda zadzwonić.

Anecik mi napisała dzisiaj, że niestety z tą pupinką jest problem - pomimo kąpieli nie zarasta :( 

anecik ma umówić Krecika do okulisty. A ja mam naprawdę nadzieję, że jutro zadzwonię i się dowiem czegoś więcej :) Jestem stęskniona za wieściami Krecikowymi. Wiem tylko tyle, że nic złego się nie dzieje, bo wtedy anecik od razu dzwoni. 

Pocieszające wieści, ale  szkoda że tylko pocieszające, a nie - dobre. Może doopinka odpuści i zaszumi na niej las kudełków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...