Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 9.07.2021 o 09:28, Tyśka) napisał:


Jednocześnie martwię się psiakami, które są w przytulisku Krecika :( duży starszy pies (mix belga?) po operacji nowotworu wróci na ten nieszczęsny łańcuch... 

I u Bruna (owczarka) nie najlepiej. Nie chcę tutaj spamować, więc cicho proszę o zajrzenie na zbiórkę:
https://zrzutka.pl/sewxbj - tam też są karty informacyjne. Jeśli możecie, proszę o udostępnienie.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, limonka80 napisał:

Przecudny ten nasz Krecik, wygląd ma szczenięcy, ale chód staruszkowy .... Ale tupta dzielnie :-))

A jak wyniki ? 

Zapomnialam dodać - tyłek pięknie zarośnięty :-))

Powoli, ale do przodu :)

Wyników ani faktury jeszcze nie ma :(

W końcu nie świeci pupinką!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2021 o 13:09, Tyśka) napisał:

Krecik w nowej odsłonie. :) Obcięty tyle, ile się dał - to niedotykalski piesek, więc ciężki do współpracy. Rachunku jeszcze nie ma, jak dostaniemy to od razu zwrócę pieniądze anecik.

anecik zrobiła prezent Krecikowi i nie chce zwrotu pieniędzy za fryzjera. Bardzo, bardzo Jej za to dziękuję <3

Balony Serca serce CZERWONE 10 sztuk ŚLUB Wesele 8165959665 - Allegro.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wizyta u weta Krecika przebiegła dobrze, choć musiały go trzymać trzy osoby ;) Wyniki badań ma dobre, lepsze niż ostatnio, nieco ma zwiększoną dawkę Forthyronu (rano zamiast 1/4 dostaje 1/2, wieczorem bez zmian) oraz suplementu? leku? na poprawę sierści. Mocz udało się złapać do badania, wszystkie wyniki dostaniemy razem na maila razem z fakturą. Krecik zarósł pięknie, bardzo smakuje mu karma i wygląda na to, że jest szczęśliwy:) Oczywiście, legowisko ma własne i jest jedne jedyne, i musi na nim położyć chociaż kawałeczek ciała. Czasem zgubi się w domu, czasem zawiesza się nad miską, ale tak poza tym wiedzie szczęśliwe życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takie zapytanie na olx Krecika na Kraków: 

Dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją krecika, wydaje mi się, że mogłabym dać mu odpowiedni dom, aktualnie mieszkam w Krakowie w bloku razem ze współlokatorką, wydaje mi się, że w tym miejscu krecik miałby dużo spokoju, aktualnie posiadam stałą prace więc nie byłoby problemu jeśli chodzi o zakup leków lub ewentualne wizyty u weterynarza, na codzień poza pracą studiuję, dlatego czy kilka godzin nieobecności w domu sprawiałoby problem dla krecika? Ponad to czy myśli pani, że krecik odnalazłby się w mieszkaniu w bloku? Okolica w której mieszkam jest bardzo spokojna, mieszka tutaj wiele osób posiadających psiaki więc myślę, że krecik nie narzekałby na brak znajomych, chciałam się jeszcze tylko dowiedzieć, jaki jest stosunek krecika do innych zwierząt? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Takie zapytanie na olx Krecika na Kraków: 

Dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją krecika, wydaje mi się, że mogłabym dać mu odpowiedni dom, aktualnie mieszkam w Krakowie w bloku razem ze współlokatorką, wydaje mi się, że w tym miejscu krecik miałby dużo spokoju, aktualnie posiadam stałą prace więc nie byłoby problemu jeśli chodzi o zakup leków lub ewentualne wizyty u weterynarza, na codzień poza pracą studiuję, dlatego czy kilka godzin nieobecności w domu sprawiałoby problem dla krecika? Ponad to czy myśli pani, że krecik odnalazłby się w mieszkaniu w bloku? Okolica w której mieszkam jest bardzo spokojna, mieszka tutaj wiele osób posiadających psiaki więc myślę, że krecik nie narzekałby na brak znajomych, chciałam się jeszcze tylko dowiedzieć, jaki jest stosunek krecika do innych zwierząt? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam

Pani już rozmawiała z anecik, jutro ja z Nią porozmawiam, bo Pani bardzo konkretna:) Kciuki można profilaktycznie trzymać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...