Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 11.02.2021 o 14:07, kiyoshi napisał:

Wątroba słaba. Czy dostał jakieś zalecenia od weta? 

Krecik na razie dostaje Hepaxan Dog.
Wet nic nie wspomniał o tym, żeby coś zmieniać, ale anecik dopyta o karmę specjalistyczną. Czekam na kartę informacyjną i fakturę to wtedy (być może) będziemy wiedzieć więcej. 
 

Dnia 11.02.2021 o 15:45, elik napisał:

Nie było to moim zamiarem, ale lepiej być przygotowanym na więcej, a jak będzie mniej, to będzie cieszyć.

Tak, masz rację. Też wolę założyć gorszy scenariusz i zaskoczyć się pozytywnie niż odwrotnie - ale jednak zrobiło mi się smutno :(

Dnia 11.02.2021 o 15:48, elik napisał:

Oba moje piesy dostają z polecenia wetki Sylimarol 70 mg.  Alfik 1x3, Masia 1x2 dziennie.

Dziękuję.

Dnia 12.02.2021 o 12:30, Nesiowata napisał:

Nie mam lajków!

To i mój "problem" aktualnie :)

17 godzin temu, mari23 napisał:

Jaki on cudny! Taki słodki, rozczulający staruniek, okruszek malusi <3 Takie starowinki najbardziej za serce chwytają.

Oby udało się podreperować jego zdrowie choć trochę.

Pięknie to ujęłaś :) Krecik jest przecudny! Mam nadzieję, że jeszcze troszkę nacieszy się normalnym, dobrym życiem.

16 godzin temu, kikou napisał:

Faktycznie śliczny cudaczek jak pluszak. 

:) Słodzizna! :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Krecik jest przecudny! Mam nadzieję, że jeszcze troszkę nacieszy się normalnym, dobrym życiem.

Już się cieszy :-)) porównaj zdjęcie z pierwszej strony wątku - skudlonego biedaka przy budzie którego widok łamał serce,  i aktualne - cudnego, zaopiekowanego psa którego widok tak raduje serce :-) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Już się cieszy :-)) porównaj zdjęcie z pierwszej strony wątku - skudlonego biedaka przy budzie którego widok łamał serce,  i aktualne - cudnego, zaopiekowanego psa którego widok tak raduje serce :-) 

Masz rację :) Dziękuję. 
Fajnie ma :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od byłej sąsiadki Amika w podziękowaniu za uratowanie jemu życia dostałam pieniądze do podziału między moje psiaki bezdomniaki. Pozwoliłam sobie porozdzielać i Krecik dostanie 50zł. Przeleję tylko jak pieniądze zaksięgują się na moim koncie.

Pani Agato, dziękuję ♡ ♡ ♡ 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Mam jeszcze dołożyć pierścionek i śliczny komplet - zawieszka i kolczyki od Havanka, ale nie potrafię ich sfotografować tak, żeby oddać ich piękno  :(

Może nagraj filmik krotki i wstaw? :) 

Dziękuję. Ja tez chciałam dorzucić pierścionek, ale gdzieś zgubiłam przy przeprowadzce:( 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Krecikowi brakuje deklaracji do pełnego pokrycia kosztów utrzymania, a ponieważ Orionik ma już swój DS i na pewno z niego nie wróci, od lutego przenoszę deklaracja mojej Agnieszki z Oriona, na Krecika.

Ojej... jaka niespodzianka. Tyle ostatnio staruszków i psiaków w potrzebie, że nie sądziłam że wybierzesz Krecika. Nie wiem co powiedzieć! Dziękuję! ♡

Za chwilę wyślę Ci numer konta.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Jak nagrać filmik z pierścionkiem? Nie przychodzi mi do głowy jak można by to zrobić.

Na palcu albo jakimś jasnym materiale i pokazać z każdej strony, pod światło, ze zbliżeniem i oddaleniem. Może filmik lepiej odda niż zdjęcie? Tak tylko głośno myślę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...