Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za wpłatę z bazarku elik (11.03.2021)

... aż 216 zł! :)

Bardzo, bardzo dziękuję WSZYSTKIM, którzy się do tego przyczynili. Kupującym, wspierającym i przede wszystkim elik... nie dość, że włożyła w bazarek ogrom pracy, czasu i serca to jeszcze dołożyła swoje fanty! Chciałam, aby jednak przez ten swój wkład więcej przeznaczyła większy % na swoje staruszki... ale nie zgodziła się... rozdzieliła po równo...! Brak mi słów na to, jakie złote, wspaniałe serce ma elik <3 Dziękuję, jestem wzruszona. Nie umiem dziękować ani wyrazić słów wdzięczności... ale jestem Wam bardzo wdzięczna.

Bukiet kwiatów z dedykacją dla elik <3
Aniołek, Figurka, Wrzos, Fioletowy

 

Stan konta Krecika na dzień 11.03.2021: 524,90zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Bardzo dziękuję za wpłatę z bazarku elik (11.03.2021)

... aż 216 zł! :)

Bardzo, bardzo dziękuję WSZYSTKIM, którzy się do tego przyczynili. Kupującym, wspierającym i przede wszystkim elik... nie dość, że włożyła w bazarek ogrom pracy, czasu i serca to jeszcze dołożyła swoje fanty! Chciałam, aby jednak przez ten swój wkład więcej przeznaczyła większy % na swoje staruszki... ale nie zgodziła się... rozdzieliła po równo...! Brak mi słów na to, jakie złote, wspaniałe serce ma elik <3 Dziękuję, jestem wzruszona. Nie umiem dziękować ani wyrazić słów wdzięczności... ale jestem Wam bardzo wdzięczna.

Bukiet kwiatów z dedykacją dla elik <3
Aniołek, Figurka, Wrzos, Fioletowy

 

Stan konta Krecika na dzień 11.03.2021: 524,90zł

Powtórzę to, co napisałam na bazarku:

Tysiu bardzo mnie wzruszyły, ale i zawstydziły Twoje słowa. Zawstydziły. bp zawsze się krępuję, gdy ktoś chwali mnie publicznie.

Piękne te kwiaty i pięknie zapodane  :)   Dziękuję bardzo  :)

Kwiaty także dla Ciebie  :)

688598546_kwiatki15.jpeg.939dd55d0c19e21268902829320c0638.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 19:54, limonka80 napisał:

Co do kastracji, może faktycznie nie męczyć staruszka ? Biorąc pod uwagę aktualne wieści o jego zdrowiu, może dać mu spokój, oszczędzić stresu i niepotrzebnego ryzyka.  

 

 

Dnia 8.03.2021 o 21:15, seramarias napisał:

Jak bym dopuściła kastrację, za duże ryzyko. 

Klejnoty rodzinne Krecika uratowane ;) Chociaż wyniki ma dobre to jednak te 10lat miał z 5...7... lat temu i nie ma co się oszukiwać to owieczka w wieku geriatrycznym. Dostaje lekarstwa, jest pod opieką weterynaryjną, nawet trzyma sie nieźle, bo nie potrzebuje diety specjalistycznej, ale dziadunio - nie da się tego zatuszować nawet wyglądem szczeniaka.
Swoją drogą, ma francuskie podniebienie i ciężko trafić  w gust i w to, co dzisiaj zje dobrego. Wybrzydza strasznie, więc ustaliłam z anecik, że to Ona będzie kupować mu karmę, po parę puszek i reagować na bieżąco na jego potrzeby. Np. teraz potrzebny jest fryzjer, bo owieczka zarosła na dobre, a że czesać się nie lubi to wygląda jak zaniedbany pies ;), w gąszczu futra ciężko kontrolować stan skóry czy obecność kleszczy, więc czeka go wizyta u fryzjera i dostanie fryzurkę wiosenną. :) Krecik dostanie też drybed, bo jego pogryziony przez inne psiaki kocyk wygląda jak zmielona heh... szmata i anecik jest wstyd ;). Na innym kocyku królewicz leżeć nie chce, więc kupimy mu drybed. Może podpasuje. Poza tym Krecik miewa wpadki sikowe. Czasem korzysta z podkładów staruszki chihuaha i tam sika... problem w tym, że sunia siusia mikroskopijne, a ten jak siurnie to duuuża kałuża. Dlatego anecik kupi mu tez podkłady na wyłączność i będzie dysponować majątkiem Krecika wg potrzeb. 

Poza tym Krecik to cichy, spokojny bezproblemowy król lew. Wiedzie spokojne, bezpieczne i szczęśliwe życie. 
Spróbuję ogłosić Krecika, oczywiście cudu się jakoś szczególnie nie spodziewam, ale spróbować warto.

Dnia 11.03.2021 o 11:40, Onaa napisał:

Bardzo smutno się czyta takie wieści :(, ale na starość , na to jak przychodzi, jak postępuje, jak się ją przeżywa nie ma niestety rady, można tylko dbać o komfort życia , i dawać jak najwięcej miłości i czułości - tego potrzebuje każda żywa istota, zwłaszcza ta która sama czuje się coraz bardziej słaba, bezradna.

A czy wet nie proponuje jakiś suplementów ? ew. na poprawę krążenia, systemu nerwowego np millgama ? Może jak przyjdzie ciepła pachnąca Wiosna to Krecik się troszkę ożywi, zainteresuje tym co się wokoło niego dzieje ?

Trzymaj się Maleńki Kochany Kreciku.

Dziękuję Ci, że zaglądasz i kibicujesz. Weterynarz nic nie zapronował dodatkowo. Myślę, że gdyby była taka potrzeba to wspomniałby o tym. Cieszy mnie to, że Krecik ma anecik i tutaj życzliwych Ludzi, którzy dali mu szansę spokojnego wygrzewania kosteczek :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Pozdrawiam Krecika.Uroczy jest.

Dziękuję za pozdrowienia :) Mnie rozczula totalnie. I chyba nie tylko mnie, bo dopiero zrobiłam post na FB i ludzie już reagują, udostępniają... Fajnie. Może zdarzy się cud dla owieczki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2021 o 17:17, elik napisał:

Ważne, że był telefon, czyli Krecik ma szanse  :)

Krecik jest śliczny i ma wygląd szczeniaczka (w tej fryzurze), więc nie dziwię się że się podoba... byleby ludzie mieli otwarte serca dla stareńkiego pieska. To byłoby CUDowne, gdyby znalazł Dom.

Pozwolę sobie na małą prywatę i zaproszę na wątek pieska, który podobnie jak Krecik przebywał na wschodzie kraju i uciekł przed znanym Dogomaniakom schroniskiem:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...