Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

2 minuty temu, mari23 napisał:

Mulfonik[*] - ten malutki psiaczek trafił ode mnie do kikou prawie całkowicie łysiutki - przyczyną była "tylko" tarczyca i pomimo leczenia włoski już do końca mu nie odrosły. Może i u Krecika obumarły cebulki i tylko dlatego nie zarasta, może to nie cushing...oby!!!!

Kreciku - maluszku cudny - nie choruj nam, przed tobą nowe, wspaniałe życie bez łańcucha i budy! <3

Jaki cudowny maluszek! Ojjj, tak - od parunastu dni mocno zaciskam kciuki za zdrowie Krecika, bo... MUSI BYĆ DOBRZE! Może też nie będzie przeciwwskazań do kastracji, która - być może, wpłynie pozytywnie na porost futerka.

No limit nieszczęść Krecik już wyczerpał. Nie wyobrażam sobie, aby dorwał go jeszcze Cushing.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Jaki cudowny maluszek! Ojjj, tak - od parunastu dni mocno zaciskam kciuki za zdrowie Krecika, bo... MUSI BYĆ DOBRZE! Może też nie będzie przeciwwskazań do kastracji, która - być może, wpłynie pozytywnie na porost futerka.

No limit nieszczęść Krecik już wyczerpał. Nie wyobrażam sobie, aby dorwał go jeszcze Cushing.

I ja ciągle o nim myślę, choć nie rudy, to jednak bardzo mi do serca trafił i mam nadzieję, że kiedy już udało się odmienić jego "nędzny żywot" na lepsze, to nie może być źle...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Krecik już w cudownym BDT u anecik.
Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Hurra! Krecik nie ma Cushinga ♡ Dzisiejsze badanie koszt 75zł + 10zł transport. Wyniki tarczycowe i faktura będą na dniach, a kiedy będzie ok to anecik bedsie umawiać Krecika na kastrację. A! Krecik dzisiaj był grzeczny :) 

Hurrraaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! aż podskoczyłam na krześle.... koleżanki w biurze dziwnie na mnie patrzą...hmmmm...czemu? ;) ;) ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Hurra! Krecik nie ma Cushinga ♡ Dzisiejsze badanie koszt 75zł + 10zł transport. Wyniki tarczycowe i faktura będą na dniach, a kiedy będzie ok to anecik bedzie umawiać Krecika na kastrację. A! Krecik dzisiaj był grzeczny :) 

Rewelacja!  Bardzo się cieszę :) Super :)

I super, że był grzeczny u weta :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2021 o 22:43, elik napisał:

Co z nich wynika?

Nie jestem w stanie przeczytać tak małych literek, a poza tym i tak nic bym z tych wyników ie wiedziała.

 

Dnia 2.03.2021 o 14:55, Tyśka) napisał:

Ja tylko wiem, że to wyniki badań pod kątem Cushinga (został wykluczony). 

Cushing wykluczony, trzustka pracuje dobrze, ale wątrobowe ma podwyższone i to dość sporo. Może to być skutek długotrwałego złego odżywiania... i oby tak własnie było.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2021 o 15:24, elik napisał:

No i super  :)  Zespół cushinga to wredna i kosztowna choroba.

Taaak, kamień z serca. :) Jedno paskudne choróbsko mniej.

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

   coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

              Serduszko malunie cudne tulinkam i raduje ze nie ma wszelkich str chorob
 10 zl dekl za luty wplacone dzisiaj

Nadziejko, bardzo Ci dziękuję. Jak tylko wpłata zaksięguje się to tutaj zanotuję. :)
Krecik nie jest typem przytulaka, ale tulaski przekażę.

58 minut temu, mari23 napisał:

 

Cushing wykluczony, trzustka pracuje dobrze, ale wątrobowe ma podwyższone i to dość sporo. Może to być skutek długotrwałego złego odżywiania... i oby tak własnie było.

Ooo :) Dziękuję. Po cichu liczyłam, że ktoś bardziej obeznany w temacie przyjdzie i pomoże w interpretacji wyników.
Czekamy na wyniki parametrów wątrobowych i zalecenia lekarzy wet. Oby udało się opanować stan wątroby. :(

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tyśka) napisał:

Taaak, kamień z serca. :) Jedno paskudne choróbsko mniej.
Czekamy na wyniki parametrów wątrobowych i zalecenia lekarzy wet. Oby udało się opanować stan wątroby. :(

Teraz doczytałam w "uwagach", że wystąpiła hemoliza i lipemia, tak więc te wysokie wskazania parametrów wątrobowych nie muszą być z winy wątroby :) mogą być "zafałszowane" i oby tak było !!! Zdrowia, Kreciczku kochany !!!

I za buziaka dziękuję !!! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mari23 napisał:

Teraz doczytałam w "uwagach", że wystąpiła hemoliza i lipemia, tak więc te wysokie wskazania parametrów wątrobowych nie muszą być z winy wątroby :) mogą być "zafałszowane" i oby tak było !!! Zdrowia, Kreciczku kochany !!!

I za buziaka dziękuję !!! :)

Dziękuję :) Mam nadzieję, że stan zdrowia będzie w końcu ustabilizowany i znajdzie się jakiś Wspaniały Człowiek dla Krecika. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...