Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Co za biedak.

 

8 minut temu, Radek napisał:

Jejku, jaki bidulek :(

Dziękuję za odwiedziny na wątku. Wierzę, że wkrótce jego los odmieni się na lepsze.

Pozwoliłam sobie wysłać parę zaproszeń na wątek, może ktoś jeszcze zajrzy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Jestem i ja z zaproszenia.

Daj mi Tysiu trochę czasu. Pomyślę jak będę mogła pomóc.

Dziękuję, że jesteś :)

Namnożyło się ostatnio bezdomniaków na Forum i ciężko pomóc wszystkim. :( Też myślę jak jeszcze pomóc, gdzie jeszcze go pokazać.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, limonka80 napisał:

Ale biedak...  krótki łańcuch i to wydeptane kółko w śniegu na filmiku... Takie podłe życie a mimo to macha ogonem na widok człowieka.  Deklaruję dla niego 30 zł.  

Dziękuję, spadłaś z nieba :) Zapisuję.

Filmik porusza mnie dogłębnie. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, maarit napisał:

Ja 50 jednorazowo.
Trzymaj się psinko. 

Dziękuję za deklarację.
<3

15 minut temu, Livka napisał:

Boże jaka bieda :(

Dam 50 zł jednorazowo - proszę o przypomnienie i nr konta jak już będzie znane :)

:( 
Baaaardzo Ci dziękuję <3

11 minut temu, Tianku napisał:

też przybywam do Biedaczka, w tym całym nieszczęściu jest i kropelka nadziei psiak jest bardzo ładny ma coś w sobie i wierzę że to mu pomoże bardzo w znalezieniu domu tylko żeby go doprowadzić do zdrowia 

Dziękuję, że wpadłaś.

To prawda, urok w sobie ma. Mam nadzieję, że to mu pomoże...

Link to comment
Share on other sites

Jestem z zaproszenia, ale mogę tylko trzymać kciuki za psiaka, żeby udało mu się jak naszybciej pomóc. Za kilka dni ma przyjechać niewidoma Amely i już się bardzo martwię, za co jej wszystko zdiagnozuję.

Teraz, kiedy jest zimno, pada lub snieg sypie każdy dzień takiego niewielkiego psa na dworze musi być trudny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jejku..., dziękuję że już jesteście na wątku.  Jutro Wam dokładnie odpiszę i spiszę nowe deklaracje (mocno za nie dziękuję, to wzruszające że dzielicie się sobą tak mocno!). Dziękuję też za porady i wskazówki, i dobre słowo. Psiak jutro opuszcza łańcuch i naprawdę wierzę, że wspólnymi siłami nie dopuścimy do tego, aby tam wrócił. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...