Jump to content
Dogomania

Kolejna sunia , FROTKA, pod moją opieką w hoteliku u Anecik.


Poker

Recommended Posts

26 listopada po błyskawicznej akcji bezimienna sunia została zawieziona ze schroniska w M.  do hoteliku Psiarek.

Sunia jest młoda , ma około roku, bardzo chuda. Wygląda na to , że jest przyjazna do ludzi. Bardzo źle znosiła schron. Do krwi okaleczała łapki drapiąc w kraty.

Dziś mam nadzieję na więcej informacji o jej zachowaniu.

Tu jeszcze w schronie

Tu widać jaka jest mała, to naprawdę okruszek i do tego chudzinka.

Dnia 27.11.2020 o 14:15, ewu napisał:

 

sunia.jpg

 

 
 

 

 

sunia4.jpg

 

 

sunia 3.jpg

 

 Mam nadzieję,że mala szybko znajdzie dom.

  • Zaglądajcie do nas.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to Kolejna sunia , FROTKA, pod moją opieką w hoteliku u Anecik.
21 godzin temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do suni.Bardzo fajne ma imię i jest podobna do mojej Sawani.Jednym słowem cudna.

Frotkę trzeba trochę podkarmić witaminkami na sierść,będzie piękna,dłuższa,gęsta.

Dostaje dobre jedzonko i ma apetyt, więc powinna przytyć i sierść też się poprawi.

21 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też odnalazłam Frotkę. Śliczna malizna. Też chętnie pomogę w ogłoszeniach.

Dziękuję za gotowość.

12 godzin temu, mari23 napisał:

śliczna !!! chyba każdego za serce chwyci :) 

Mnie chwyciła , mimo że nie jest stara , ani schorowana.

38 minut temu, Havanka napisał:

Co słychać u Frotki? Jak zniosła kąpiel?

Nie wiem, nie chciałam wczoraj głowy zawracać Anecik, bo miała ręce pełne roboty.

Dziś zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to Potrzebna osoba do wizyty PA w KROŚNIE ODRZAŃSKIM !! Kolejna sunia , FROTKA, pod moją opieką w hoteliku u Anecik.

U Frotki dużo się dzieje.  Była kąpana bez zachwytu z jej strony , ale obie z Anecik dały radę.  Na szczęście nie miała zapędów do gryzienia.

I wyobraźcie sobie , że kroi się super domek dla suni. Dlatego szukam pilnie osoby do wizyty PA w Krośnie Odrzańskim.

Jeżeli w ciągu 2 - 3 dni się nie znajdzie, to zrobię wideo wizytę.

Domek to małżeństwo pracujące w służbie zdrowia i dwóch synków w wieku 10 i 5 lat. Mieszkają w nowym domku z ogródkiem. Pracują w taki sposób ,żeby sprawować opiekę nad dziećmi , więc Frotka prawie cały czas byłaby z kimś w domu.

Państwo oboje mieli zwierzęta w domach rodzinnych  ,a decyzja o adopcji psa rodziła się przez dwa lata.

Zobaczyli Frotkę i zakochali się. Cała rodzina i znajomi już o niej wiedzą. Imię też się bardzo podoba.

Państwo są zdecydowani na pokrycie kosztów dowozu suni albo spotkają się w pół drogi.

Anecik mówi , że to odpowiedni domek właśnie ze względu na to , że są dzieci i Frotka miałaby się z kim wyszaleć.

Ciąg dalszy nastąpi....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...