Jump to content
Dogomania

Niestety 14.06.22 pobiegła za TM. Andrea teraz Aura już w DS. Stara owczarka z chorym uchem ma szansę na wyjście ze schroniska. Od dzisiaj ma na imię Andrea, dla przyjaciół Andzia. Czy damy radę jej pomóc?


Jo37

Recommended Posts

  • Jo37 changed the title to Stara owczarka z chorym uchem ma szansę na wyjście ze schroniska. Od dzisiaj ma na imię Andrea, dla przyjaciół Andzia. Czy damy radę jej pomóc?

Takie zapytanie o Andreę 

Mariusz

witam, proszę o odpowiedź na kilka pytań; czy pies jest przyzwyczajony do bycia/spania w domu (oczywiście jest też ogród)? czy podróżuje samochodem ? Widzę, że ma kontakt z kotem - ja również mam i bardzo ważnym jest brak gonienia kota, nie ruszanie go w początkowej fazie znajomości, czy chodzi spokojnie na smyczy ? pozdr.mariusz.
Link to comment
Share on other sites

W domu była parę razy i zachowuje się bardzo swobodnie. Na pewno nie będzie brudzić, bo jest w boksie wewnętrznym i zachowuje czystość perfekt. Niszczyć też nie powinna, bawi się tylko zabawkami. Samochodem bardzo lubi jeździć (sama wskakuje), nie ma choroby lokomocyjnej. Na koty w domu nie reaguje, na ogrodzie trochę ją interesują sąsiedzkie, ale nie podejrzewam ją, żeby chciała im zrobić krzywdę. Na smyczy chodzi ładnie, ale potrafi pociągnąć jak ją coś zainteresuje lub np. zobaczy otwarty samochód 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 23:20, Murka napisał:

W domu była parę razy i zachowuje się bardzo swobodnie. Na pewno nie będzie brudzić, bo jest w boksie wewnętrznym i zachowuje czystość perfekt. Niszczyć też nie powinna, bawi się tylko zabawkami. Samochodem bardzo lubi jeździć (sama wskakuje), nie ma choroby lokomocyjnej. Na koty w domu nie reaguje, na ogrodzie trochę ją interesują sąsiedzkie, ale nie podejrzewam ją, żeby chciała im zrobić krzywdę. Na smyczy chodzi ładnie, ale potrafi pociągnąć jak ją coś zainteresuje lub np. zobaczy otwarty samochód 🙂

Dziękuję Murko. 

Zaraz odpisze panu. Poproszę też, aby zadzwonił.

Pan  Krakowa już się nie odezwał..Nie wiem po co zajął mi prawie 30 min opowiadając o swoich suniach, które odeszły za TM...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 23:23, Alaskan malamutte napisał:

Pan  Krakowa już się nie odezwał..Nie wiem po co zajął mi prawie 30 min opowiadając o swoich suniach, które odeszły za TM...

Ja miałam wiele takich rozmów bez kontynuacji. Czasami czułam się jak terapeuta dla ludzi, którzy stracili swoich pupili. Ludzie czasem po prostu chcą sobie pogadać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odowiedź: 

Mariusz

dziękuje za odpowiedź, wspaniała psina, miałem przez ostatni rok suczkę krótkowłosego owczarka niemieckiego taką od 3 msc strasznie schorowana była ale wyprowadziłem ją, niestey okazała się bardzo energiczna takie ludzkie adhd, poz tym bardzo goniła kotka, ten uciekł i w sumie nie mogła być ciągle w domu, kotek wrócił i aby mógł mieszkać z nami musiałem ogrodzić cześć działki dla pieska, druga sprawa bardzo ciągnęła rwała się na smyczy tylko ja byłem w stanie z nią wyjść na spacer, i tak skończyło się naderwaniem czegoś w barku no i czeka mnie operacja kolana ale to nie przez psa ale nie będę mógł normalnie chodzić przez ok 3 msc, tak więc musiałem znaleźć dom dla psiny w sumie bardzo fajnej wesołej , z którą spędziłem bardzo dużo czasu, skończyło się szczęśliwie znalazłem w mojej mieścinie dom z dużym ogrodem , drugim psem bez kotów i wspaniale zaadoptowała się w nim, po miesiącu bez psa bardzo mi brakuje ale takiego spokojniejszego, mieszkałaby w domu i dlatego warunek aby nie goniła kota i nie szczekała na kota - ten nie potrafił przeciwstawić się Abrze, ale żaden kot tego nie potrafił, wokół domu oczywiście jest ogród, dobrze że jeździ spokojnie w samochodzie, Abre musiałem mocować w bagażniku bo rzucała się przez okna na mijające samochody, mam dwóch chłopaków 9 i 12 lat też cieszyliby się z pieska, Abrę mocno opłakiwali, muszę porozmawiać z żoną co będzie trochę trudne bo jak opisałem mieliśmy mały horror , pozdr. mariusz. p.s. mieszkam pod Wrocławiem i rozumiem że pisek jest jak w liscie w Janowie? czy znana jest jej historia ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...