Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

deklarowałam 10 zł dla Lemonka to i dla Bingusia 10 zł stałej. Czy on kwalifikuje się ( wiek powyżej 8 lat) do pomocy Staruszkowej Skarpety? Listopad jeszcze, mogę poprosić o pomoc dla niego, bo koszty małe nie będą.

edit: doczytałam na karcie, że wet wpisał 7 lat, ale wydaje mi się, że on może mieć więcej

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, mari23 napisał:

deklarowałam 10 zł dla Lemonka to i dla Bingusia 10 zł stałej. Czy on kwalifikuje się ( wiek powyżej 8 lat) do pomocy Staruszkowej Skarpety? Listopad jeszcze, mogę poprosić o pomoc dla niego, bo koszty małe nie będą.

edit: doczytałam na karcie, że wet wpisał 7 lat, ale wydaje mi się, że on może mieć więcej

Wet w schronie określił go na około 10 lat.
Nie jestem pewna czy tak jest, ale wydaje mi się, że Skarpeta wspomaga także psiaczki nie koniecznie stare, ale gdy są bardzo chore, to także. Czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Wet w schronie określił go na około 10 lat.
Nie jestem pewna czy tak jest, ale wydaje mi się, że Skarpeta wspomaga także psiaczki nie koniecznie stare, ale gdy są bardzo chore, to także. Czy to prawda?

jedno jest pewne - potrzebuje pomocy i to - raz - pilnie, dwa - dużo

poproszę, bo jego sytuacja naprawdę dramatyczna jest

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj Binguś ma badanie krwi. Ogromnie jestem ciekawa jakie będą wyniki.

Ja bardziej :) Oby jakoś to wyglądało i dało się naprawić piesa...Daj znać od razu,jak tylko się dowiesz,a może nic nie będzie wiadomo,bo na wyniki być może trzeba będzie poczekać...zobaczymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, bou napisał:

Ja bardziej :) Oby jakoś to wyglądało i dało się naprawić piesa...Daj znać od razu,jak tylko się dowiesz,a może nic nie będzie wiadomo,bo na wyniki być może trzeba będzie poczekać...zobaczymy.

Oczywiście. Natychmiast jak tylko dostanę wyniki, wkleję na wątek.
Dzisiaj byłam na gadaniu USG brzuszka mojego Alficzka. Niestety kolejne badanie wskazuje, że powodem picia dużej ilości wody i częstego siusiania nawet bezwiednie w czasie snu, może być zespół cushinga :( Jutro mamy wizytę u naszej wetki prowadzącej i pewnie zleci jeszcze jakieś badania w celu ustalenia ostatecznej diagnozy. Skóra mi cierpnie, gdy o tym myślę  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Piesek otrzymał wsparcie ze Skarpety im. Talcott w kwocie: 200 złotych.

Proszę, jak najszybciej, przesłać konto do wpłaty na pieska do skarbnika asikowska.

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję     487490908_dzikuj8.gif.2309474eb6c05e51457ea7d25f7056d7.gif

Namiary na konto Bingusia już podałam.
Chciałam dać lajka, ale jak to o tej porze dnia bywa, już ich nie ma. Poczekam jak wrócą  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2020 o 11:52, elik napisał:

Myślałam, że będzie kiepsko z finansowaniem leczenia maluszka, ale okazało się, że Dobre Duszki przyszły mu z pomocą  :)

Fundacja ZEA zapłaci za wczorajszą fakturę i zorganizuje dla Bingusia zbiórkę na jego leczenie.
Martusiu bardzo serdecznie dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi za tak ogromną pomoc. 

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.1462b67f037e0e0a5c255a07f9ea9805.gif   1945836223_dziekujserdecznie.png.5d8f802e1b32b96f291f9b4a26a7cff1.png   1166144662_kwiatki15.jpeg.5d6e21eaef7edae07c76cf4c62450ef0.jpeg

Gabi79 już zrobiła bazarek, z którego dochód w całości jest przeznaczony dla Bingusia. Oczywiście ja także zrobię bazarek, ale nie w całości dla maluszka.  Muszę uwzględnić w nim także Arusia i Sarę, bo jutro koniec miesiąca, a oni nie mają pełnej kwoty, żeby zapłacić za pobyt w hotelu w listopadzie :(  Ale musimy dać radę!

Gdy sytuacja finansowa Bingusia poprawi się na tyle, że będzie miał na opłacenie leczenia,  zrobię bazarek, w którym uwzględnię także Fundację ZEA.

Faktura za tą pierwszą wizytę w lecznicy, jutro zostanie opacona

Bingo - Zamojska Fundacja.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Faktura za tą pierwszą wizytę w lecznicy, jutro zostanie opacona

Bingo - Zamojska Fundacja.pdf 172.91 kB · 0 downloads

1229925374_Bingof-ra..png.bfdf68c29648d6ad7a0931058beb6d58.png

 

 

Bardzo serdecznie dziękuję   688404992_dlaWaslove.jpg.802272e76ca15c1fa2a733548753320e.jpg   874266958_dzikuj6.jpg.c72ee0cd559b107ea0e5834f0d36876e.jpg

Gdy Binguś będzie miał za sobą najważniejsze, najkosztowniejsze zabiegi, wpłacimy na konto Fundacji chociaż część powyższej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Bingo był dzisiaj na badaniu krwi. Mam otrzymać wyniki i fakturę. Zazwyczaj otrzymuję te dokumenty w dniu wizyty, ale dzisiaj nic nie otrzymała. Może dostanę jutro więc na razie tylko wiadomość, jaką otrzymałam od Pani Krysi po badaniu.

Dobry wieczór, badanie krwi zrobione  :)  Bingo był dzielny ale mocno zestresowany.  Będzie wykonany pełen panel łącznie z tym co Pani napisała w SMS. Badanie kału dopiero ewentualnie po kolejnym odrobaczeniu.  Weterynarz stwierdził znaczną poprawę wyglądu skóry i sierści  po kąpieli. Zalecił kolejną kąpiel w czwartek. Biopsja guza była wykonana przez weterynarza i stwierdził nadmierne zgromadzenie zrogowaciałego naskórka. Po usunięciu guza i wysłaniu go ewentualnie do badania histopatologicznego będzie wiadomo czy jest to jakaś zmiana nowotworowa. Na razie czekamy na wyniki. Pozdrawiamy zimowo.

IMG-20201201-WA0007.jpg.271dc3b9db75a4ab471e6e2eae524178.jpg

IMG-20201201-WA0008.jpg.66c0bbaf4c6875a2ebf2b5eb9562c2fb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Bingusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od Nesiowata  -  30.11.
  •     60,00 zł  od bou  -  30.11.
  •     50,00 zł  od limonka80  -  1.12.
  •     20,00 zł  od Binio  -  1.12.
  •     10,00 zł  od mari23  XI -  2.12.
  •     20,00 zł  od dorcia01  XII  -  2.12.

Bardzo serdecznie dziękuję

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      41230473_kwiatki15.jpeg.ca1f52fe60d7a275bc28a6fbcc1486d6.jpeg

 

oraz  30,00 zł  od  elik  deklaracja XI  - 30.11. 

 

Mam jedną wpłatę do wyjaśnienia, ale to już jutro.

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę na Bingusia i tak sie cieszę, że już jest zaopiekowany, diagnozowany. W kubraczku może brykać po śniegu i wypoczywać w cieple... jak cudownie <3! Oby jeszcze stan zdrowia nie był taki zły, jakiego się boję - aby mógł zaznać odrobiny normalności w tym dotychczas pokręconym życiu. Ogromne brawa i szacunek dla elik i pani Kasi za uratowanie tego słodkiego stworka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...