Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

25 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Bingusia, trzymam kciuki za jego zdrowie, musi być dobrze.

Też tak myślę  :) Nie może być tak, żeby wszystkie moje zwierzaczki były chore i te w domu i te w hotelach! Któreś muszą być zdrowe  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mariola.lasz napisał:

Czy dotarła moja wpłata na Bingo, którą wysłałam 11.01?

Sprawdziłam przed chwilą i nie ma ma koncie Bingusia wpłaty od Ciebie.
A na jakie konto wpłaciłaś, bo nie przypominam sobie, żebym wysyłała Ci nr konta Bingusia?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mariola.lasz napisał:

36 1140 ........... 1300

Na to samo co poprzednim razem (30 listopad). Konto miałam od Ciebie.

Łaaaałłłłł bardzo serdecznie, ogromnie Cię przepraszam    przepraszam.jpg.0271ca0ba7e3f13131991a126dcabe3e.jpg  

 

Jest Twoja wpłata 11.012. -  60,00 zł tylko na moje konto, ale to nie Twoja wina, a moja.
Gdy zpodjęłam decyzja, że zabieram ze schronu oba psiaczki - Lemona i Bingusia, na szybko dałam Bingusiowi moje prywatne konto, a swoje pieniądze przeniosłam na konto męża, żeby wszystkie 8 psiaków i bazarki były w tym samym banku w ramach tego samego konta. Szybko jednak zorientowałam się, że to dla mnie bardzo niewygodne, bo gdy miałam swoje pieniądze w tym samum banku, co 8 pozostałych kont psiaczków które rozliczam, w tym moich 5, to bardzo łatwo i szybko wpłacałam moje deklaracje i datki dla  psiaczków. Operacje przechodziły on line. Gdy moje konto było w innym banku,  każdorazowo musiałam wypisywać przelew i realizacja trwała nawet do drugiego dnia.

Zamieniłam się więc kontem z Bingusiem - ja wróciłam do swojego konta, a Binguś wywędrował do banku męża.  Niestety zapomniałam powiadomić osoby wpłacające o zmianie numeru konta Bingusia. "Wyłapałam" wpłatę Nesiowatej i przeksięgowałam ze swojego konta na konto Bingusia.

Przepraszam jeszcze raz  710875900_przepraszam1.png.7df6248add54f09612644203c369576d.png  i zaraz poślę właściwy numer konta Bingusia.

Link to comment
Share on other sites

Bingulek był dzisiaj w gab. wet. na wizycie kontrolnej po ropnym stanie w pyszczku oraz w celu ustalenia spraw związanych z operacją, która ma się odbyć w lutym.

Pocieszające jest to, że Binguś od poprzedniej wizyty w tym gabinecie przytył  1 kilogram  :)

Opis wizyty

256870110_Bingoopisbadania.png.cc6ee48e0afc1aead6502c37abeeba52.png

 

Faktura

1622964016_Bingof-ra150z.png.284096f8605facbb3d26b1087c28351d.png

Przelew

1184539382_Bingoprzel.png.4a40aa841ecd836a1f721e762e8e895c.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...