Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Świetne zdjęcia i jeszcze piękniejsze krajobrazy :) Wspólnie mogę ich ogłosić, bardzo chętnie, ale poproszę o garść informacji o Lemonku.

Dodałam wagę, wiek i wzrost do ogłoszenia Bingusia.

Tak, zdjęcia super, a tereny wspaniale  :)

Będę bardzo wdzięczna za dodanie Lemonka do ogłoszenia Bingusia. Może dobrze byłoby zamieścić informację, że nie jest to warunek, ale dobrze byłoby gdyby mogli być adoptowani wspólnie.
Oczywiście poproszę Panią Kasię o informacje dot. Lemonka.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Livka napisał:

Braciszkowie - cudnie byłoby znaleźć im wspólny domek :)

Ta ich "przyjaźń" jest bardzo wzruszająca i bardzo chciałabym, żeby mogli zamieszkać razem. Boję się, że gdyby Lemonek został sam w DT, to mógłby się jeszcze bardziej wycofać.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, ooo nie, wczoraj miałam zapytanie o Bingusia. Pytał młody mężczyzna mieszkający z kolegą w Myślenicach w wynajętym mieszkaniu. Podobno jest zgoda właściciela mieszkania na przebywanie w mieszkaniu psa.

Czy mamy jakiegoś dogomaniaka w tamtym rejonie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2021 o 01:09, elik napisał:

wczoraj miałam zapytanie o Bingusia.

Wiem że nie nie jestem deklarowiczem Bingo, ale chciałam zapytać - czy on nie mógłby jeszcze trochę poczekać na wspólny dom razem z Lemonkiem ? Może akurat trafi się ktoś kto zechce dać schronienie obydwu psiakom, są takie zżyte... Gdyby zabrakło na weta czy karmę, dołożę....

Wiem że chcemy dla piesków domów, a nie wiecznego pobytu w hotelu, ale Lemon mocno przeżyje rozstanie, może dać im jeszcze szansę na wspólny dom....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, limonka80 napisał:

Wiem że nie nie jestem deklarowiczem Bingo, ale chciałam zapytać - czy on nie mógłby jeszcze trochę poczekać na wspólny dom razem z Lemonkiem ? Może akurat trafi się ktoś kto zechce dać schronienie obydwu psiakom, są takie zżyte... Gdyby zabrakło na weta czy karmę, dołożę....

Wiem że chcemy dla piesków domów, a nie wiecznego pobytu w hotelu, ale Lemon mocno przeżyje rozstanie, może dać im jeszcze szansę na wspólny dom....

W pełni popieram Twoje zdanie limonko, dlatego w zasadzie nic nie zrobiłam w kierunku adopcji Bingusia, a nawet wręcz przeciwnie. Napisałam do Pani Kasi, że chciałabym wyadoptować oba psiaczki razem i poprosiłam o charakterystyką Lemonka. Czekam  :)
Cieszę się, że mamy podobne zdania na temat adopcji tych psiaczków i bardzo serdecznie dziękuję Ci za gotowość wsparcia finansowego Bingusia w razie potrzeby. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

W pełni popieram Twoje zdanie limonko, dlatego w zasadzie nic nie zrobiłam w kierunku adopcji Bingusia, a nawet wręcz przeciwnie. Napisałam do Pani Kasi, że chciałabym wyadoptować oba psiaczki razem i poprosiłam o charakterystyką Lemonka.

Tak się cieszę, dziękuję :-))

Czytam wątek, ale gdyby coś mi umknęło, a Bingo będzie w finansowej potrzebie, pisz na pw....nie dam chłopakowi zginąć :-)) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, limonka80 napisał:

Tak się cieszę, dziękuję :-))

Czytam wątek, ale gdyby coś mi umknęło, a Bingo będzie w finansowej potrzebie, pisz na pw....nie dam chłopakowi zginąć :-)) 

Bardzo dziękuję limonko, bardzo, bardzo    kwiat.jpg.ec516e0a6dd5def222b8360089dbeb30.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Bingusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od dorcia01 deklaracja  V  -  4.05.
  •      10,00 zł  od mari23 deklaracja  V -  4.05.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

 

oraz 

  •  30,00 zł  od elik  deklaracja  V  -  7.05.
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2021 o 22:10, elik napisał:

W pełni popieram Twoje zdanie limonko, dlatego w zasadzie nic nie zrobiłam w kierunku adopcji Bingusia, a nawet wręcz przeciwnie. Napisałam do Pani Kasi, że chciałabym wyadoptować oba psiaczki razem i poprosiłam o charakterystyką Lemonka. Czekam  :)
Cieszę się, że mamy podobne zdania na temat adopcji tych psiaczków i bardzo serdecznie dziękuję Ci za gotowość wsparcia finansowego Bingusia w razie potrzeby. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby  :)

I ja się podpiszę dodając drugi argument (z własnego doświadczenia), że wynajmowane mieszkania są jednak tymczasowe, a przy zmianie kolejny właściciel kolejnego mieszkania już na psa zgodzić się nie musi, w taki sposób po roku wróciła z adopcji Betty....o rok starsza, o rok "mniej adopcyjna".... domu już nie znalazła :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

I ja się podpiszę dodając drugi argument (z własnego doświadczenia), że wynajmowane mieszkania są jednak tymczasowe, a przy zmianie kolejny właściciel kolejnego mieszkania już na psa zgodzić się nie musi, w taki sposób po roku wróciła z adopcji Betty....o rok starsza, o rok "mniej adopcyjna".... domu już nie znalazła :(

Dzięki mari  :)  Każde doświadczenie jest dobra wskazówką. Nie trzeba wszystkiego przeżyć na własnej skórze, żeby wiedzieć czego się wystrzegać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2021 o 11:14, elik napisał:

Dzięki mari  :)  Każde doświadczenie jest dobra wskazówką. Nie trzeba wszystkiego przeżyć na własnej skórze, żeby wiedzieć czego się wystrzegać.

Binguś i Lemonek i mnie mocno w serce zapadły.

Myślę, że wszystkie razem tu na dogo jesteśmy, żeby wzajemnie dzielić się doświadczeniami "na własnej skórze" i wspierać się w często bardzo trudnych momentach, wspólnie łatwiej podejmować decyzje, od których zależy psie życie. Czasem można mieć odmienne zdanie, ale cel tylko jeden - szczęście psiaków skrzywdzonych <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

Binguś i Lemonek i mnie mocno w serce zapadły.

Myślę, że wszystkie razem tu na dogo jesteśmy, żeby wzajemnie dzielić się doświadczeniami "na własnej skórze" i wspierać się w często bardzo trudnych momentach, wspólnie łatwiej podejmować decyzje, od których zależy psie życie. Czasem można mieć odmienne zdanie, ale cel tylko jeden - szczęście psiaków skrzywdzonych <3

Tak pięknie wyraziłaś to, co czuję  :)  Dzięki   584128674_miego-dnia.gif.633ee69cb733e2f4da8210ae7c0fc293.gif

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, mari23 napisał:

O tej porze pewnie też już mocno śpi 🙂 odwiedzam okruszka na dobranoc a tu takie ładne fotki 🙂

Okruszek dziękuje za odwiedziny i mówi wszystkim  

 

1399234346_KotkisiedzcenanapisieDobranoc.gif.a9e94429024d36c5ec1b623d48c4deeb.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Bingusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od dorcia01 deklaracja  VI  -  1.06.
  •      10,00 zł  od mari23 deklaracja  VI -  2.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif     1564063352_dlaWaslove.jpg.d40c9d5d8d0d6a3907a7068d0450a31b.jpg

 

oraz 

  •  30,00 zł  od elik  deklaracja  VI  -  2.06.
Link to comment
Share on other sites

Jak ja dawno u chłopaczka nie byłam    41514800_pacz.jpg.20edf65d0a920b38554c8aa56a5a45e0.jpg   Ten ciągły niedobór czasu  😞  Mam trochu ładnych zdjęć Bingusia i Lemonka i nie mam kiedy wstawić. Postaram się zrobić to jeszcze dzisiaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Dopiero gdy zaczęłam ściągać zdjęcia z telefonu na dysk, uświadomiłam sobie, że przy zamianie telefonu utraciłam część zdjęć, które Pani Kasia przysłała mi na WhotsAppa.  Żeby ten programik zainstalować w nowym telefonie, musiałam skasować WhotsApa na starym telefonie i  w ten sposób utraciłam sporo zdjęć.

  IMG-20210607-WA0004.jpg.d02251c403176472568d8a027310301f.jpg     IMG-20210607-WA0005.jpg.31c825eb6d8ee06832b9061ad824a7f0.jpg

 IMG-20210607-WA0008.jpg.e99b6c9736026c60fa10dcf4644e63cc.jpg     IMG-20210607-WA0009.jpg.053ace0c2b87c044732e58dd87749fd7.jpg

    IMG-20210607-WA0010.jpg      spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...