Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

  • 1 month later...

Myślę, że Bingulek już  nie wróci z DS więc można rozdysponować kasę jaka mu pozostała, a jest tego 669,85 zł.  

Moja propozycja jest następująca:

150,00 zł  -  Sarunia 
150,00 zł  -  Timuś
200,00 zł  -  Miluś  
169,85 zł  -  dla jakiegoś bidulka

Bardzo proszę sponsorów o uwagi i ewentualnie inne propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 16:34, elik napisał:

Myślę, że Bingulek już  nie wróci z DS więc można rozdysponować kasę jaka mu pozostała, a jest tego 669,85 zł.  

Moja propozycja jest następująca:

150,00 zł  -  Sarunia 
150,00 zł  -  Timuś
200,00 zł  -  Miluś  
169,85 zł  -  dla jakiegoś bidulka

Bardzo proszę sponsorów o uwagi i ewentualnie inne propozycje.

Świetne propozycje 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 22:52, elik napisał:

Jeśli do jutra nie będzie innych propozycji, rozdysponuję kasę  zgodnie z propozycją.

Do 25.10. nie było innych propozycji więc rozdzieliłam pozostałą po Bingusiu kasę tak, jak proponowałam, ale z pewną zmianą, czyli:

150,00 zł  -  Sarunia 
150,00 zł  -  Timuś
200,00 zł  -  Miluś  
169,85 zł  -  2 suczki z zamojskiego schronu 

Przelew dla Saruni
Bingo-Sara2.png.3bc1dbd2f7f4e41b2ee1465693a27a9b.png
 

Przelew dla Miłeczka
1276644573_Bingo-Miek2.png.45b2646bb9cfa70befdcd0e762bc4f09.png

 

Przelew dla 2 sunieczek z zamojskiego schronu

784906535_resztamaj.Bingusia.png.5ad7e92bee18d7797641ef3c578d59a1.png

Całą pozostałość majątku Bingusia, przelałam na konto Tima, a zwolnione konto Bingusia dostały dwie suczki z zamojskiego schronu. Dlatego pozostałość majątku Bingusia jest przekazywana z konta Tima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani, chciałabym Was prosić o zaakceptowanie zmiany decyzji odnośnie przekazania ostatniej części majątku Bingusia.
Proponowałam przekazanie pozostałej części w kwocie 169,85 zł dla niufka - Brega, ponieważ planowane było zabranie go za schroniska, a był bez przysłowiowego grosika. Od tamtej pory sytuacja uległa jednak zmianie. Brego ma deklaracje miesięczne na kwotę  495,00 zł, natomiast dwie sunie, z których jedna już jest w hotelu, a druga prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dołączy do niej, mają wspólną kasę i jak do tej pory udało się zebrać miesięcznych deklaracji na łączną kwotę 130,00 zł, podczas gdy opłata za hotel wynosić będzie 600,00 zł za m-c.

W tej sytuacji bardzo Was proszę o zgodę na przekazanie kwoty 169,85 zł do kasy obu suczek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 15:38, elik napisał:

Kochani, chciałabym Was prosić o zaakceptowanie zmiany decyzji odnośnie przekazania ostatniej części majątku Bingusia.
Proponowałam przekazanie pozostałej części w kwocie 169,85 zł dla Braga, ponieważ planowane było zabranie go za schroniska, a był bez przysłowiowego grosika. Od tamtej pory sytuacja uległa jednak zmianie. Brego ma deklaracje miesięczne na kwotę  495,00 zł, natomiast dwie sunie, z których jedna już jest w hotelu, a druga prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dołączy do niej, mają wspólną kasę i jak do tej pory udało się zebrać miesięcznych deklaracji na łączną kwotę 130,00 zł, podczas gdy opłata za hotel wynosić będzie 600,00 zł za m-c.

W tej sytuacji bardzo Was proszę o zgodę na przekazanie kwoty 169,85 zł do kasy obu suczek.

Zgoda ❤️

Brego ma jeszcze u mnie zaległy bazarek - jakoś nie umiem z nim wystartować 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 17:25, Livka napisał:

Zgoda ❤️

Brego ma jeszcze u mnie zaległy bazarek - jakoś nie umiem z nim wystartować 😞

Dziękuję Livko za zrozumienie. Czekałam jeszcze na wypowiedzi, a  skoro nie ma sprzeciwu, to przeleję pozostałą kwotę 169,85 zł na konto 2 suczek.

Jeśli masz trudności z wystartowaniem z bazarkiem to chętnie Ci pomogę  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • elik changed the title to Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...