Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

16 minut temu, limonka80 napisał:

Na pewno będzie dobrze, przecież to nasz Bingo :-)) Poza tym na zdjęciu wygląda na całkiem dziarskiego chłopaka.

Tak mnie pociesza też Pani Kasia, ale to taki okruszek, że boję się o niego. A poza tym ten guz nie rośnie na zewnątrz, ale nie mamy pewności, czy nie rośnie do środka  :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2021 o 17:50, limonka80 napisał:

To w tym tygodniu Binguś ma operację? Wiadomo kiedy? Trzeba trzymać kciuki....:-)

Operacja została przeniesiona na ten tydzień, ale nie ustalono konkretnego terminu. Przesunięcie spowodowane było sprawami rodzinnymi weta. Pewnie trudno powiedzieć kiedy ustąpią przyczyny przesunięcia operacji.

Oczywiście dam znać, gdy tylko się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2021 o 17:50, limonka80 napisał:

To w tym tygodniu Binguś ma operację? Wiadomo kiedy? Trzeba trzymać kciuki....:-)

Jest już ustalony termin operacji Bingusia na 9.04. godz. 10:00.

Dostałam dzisiaj 2 filmiki Bingusia z Lemonkiem. Widać na nich, jak oba psiaczki są niesdamowicie z sobą zżyte. Z resztą na zdjęciach też są zawsze razem.  Zagadnęłam o to Panią Kasię i potwierdziła. Napisała:  "Oni się bardzo kochają. Jeden drugiego na spacerach nie opuszcza. Lemonek świata nie widzi, tylko Bingo, Bingo. Cały czas go pilnuje."

Już mi smutno, gdy pomyślę, że będą rozłączeni  :( A może udałoby się adoptować ich razem?  Wiem, że taka adopcja to szczyt marzeń, ale cóż by to było za życie, bez marzeń.  Czasem marzenia się spełniają. Chciałabym Wam pokazać te filmiki, bo są fantastyczne, ale znowu coś mi się podziało w telefonie i nie mogę przesyłać plików pomiędzy urządzeniami  :(  Będę musiała znowu udać się do serwisu, bo przecież następny bazarek muszę robić.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Bingusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od dorcia01 deklaracja  IV  -  1.04.
  •      10,00 zł  od mari23 deklaracja  IV -  1.04.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

 

oraz 

  •  30,00 zł  od elik  deklaracja IV  -  2.04.

 

Link to comment
Share on other sites

Wszelkiego dobruskiego Bingusiowi sciskam mocno za psie serdunka 
                            Pozdrowienia Sw zyczenia  dla Pan Kasi
 
Bazarcik Bingusiowy rozliczam  bedzie ok 60 kilka zl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Myślę, że warto spróbować ogłosić ich razem. Poczekać z 2, 3 miesiące... jak nie będzie odzewu to poszukać im oddzielnie domów. Ale szansę zawsze można dać :)

Kiczę na Twoją pomoc w ogłaszaniu Tysiu  :)

A cy dałabyś radę wkleić na watek 2 filmiki Bingusia z Lemonkiem

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Kiczę na Twoją pomoc w ogłaszaniu Tysiu  :)

A cy dałabyś radę wkleić na watek 2 filmiki Bingusia z Lemonkiem

Jak najbardziej :)

Z filmikami mogę spróbować - prześlij mi na e-mail, Messenger albo WhatsApp :)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tyśka) napisał:

Jak najbardziej :)

Z filmikami mogę spróbować - prześlij mi na e-mail, Messenger albo WhatsApp :)

Dzięki wielkie,  ale już jest ok. Samo przyszło, samo poszło  :)  Zaraz wstawię te filmiki. Są urocze. Widać na nich, jak bardzo te psiaczki są sobie bliskie. Bardzo mi smutno na myśl, że mogą być rozdzielone. Będą cierpiały  :(

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tyśka) napisał:

Wydaje mi się, że Bingo poradzi sobie bez Lemonka. Gorzej z Lemonkiem, prawdopodobnie szuka oparcia w Bingusiu.

Drugi filmik to filmik z Kacperkiem ;)

Też tak myślę, że To Lemonek jest bardziej uzależniony od Bingusia niż odwrotnie.

Na tym drugim filmiku też jest Binguś. Kacperek już dawno jest w DS. Bingus i Lemonek zajęli miejsce po nim u Pani Kasi.

To jest Kacperek  :)

IMG_20210112_165449.jpg.6bbb87c40ef6ca9d68466adb2940d372.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

Pamiętam Kacperka - ale na filmiku nie dopatrzyłam się Lemonka ani Bingusia. Filmik też ma tytuł: "Kacperek - spacer po lesie z kumplami".

Tysiu, to ja widzę inne filmiki  :)  Czyżby to jakieś psikusy dogo???  Owszem kiedyś chyba wstawiałam taki filmik, jak Kacperek był w Pani Kasi.

Poczekajmy co powiedzą inni  :)  Nie wiem jak to możliwe  :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Tysiu, to ja widzę inne filmiki  :)  Czyżby to jakieś psikusy dogo???  Owszem kiedyś chyba wstawiałam taki filmik, jak Kacperek był w Pani Kasi.

Poczekajmy co powiedzą inni  :)  Nie wiem jak to możliwe  :)

Ja też widzę Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...