Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Livka napisał:

Zaciskam kciuki za Bingusiową operację.

Zdrówka maluchu !

Dziękuję  :)  Być może już w przyszłym tygodniu. Napisałam do Pani Kasi w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Napiszę kiedy, jak tylko coś będę wiedzieć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Sciskam za wszystko sciskam

Ciociu jak odczytalam pw com napislala .....bez okularow do ciebie, to dobrze ze zdazylam usunac ...bo bys chyba obrazilla na calego ...wszystko przez oczy,ze czasem nawet nie wiem co wypisuje ...ale na szczescie w pore czasem na nowa napisze..

18 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję  :)  Być może już w przyszłym tygodniu. Napisałam do Pani Kasi w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Napiszę kiedy, jak tylko coś będę wiedzieć.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nadziejka napisał:

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Sciskam za wszystko sciskam

Ciociu jak odczytalam pw com napislala .....bez okularow do ciebie, to dobrze ze zdazylam usunac ...bo bys chyba obrazilla na calego ...wszystko przez oczy,ze czasem nawet nie wiem co wypisuje ...ale na szczescie w pore czasem na nowa napisze..

 

Ha,  ha, ha  ja też czasem usiłuję coś napisać bez okularów, ale szybko rezygnuję, bo sama nie wiem co piszę  :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Ha,  ha, ha  ja też czasem usiłuję coś napisać bez okularów, ale szybko rezygnuję, bo sama nie wiem co piszę  :)

 ciocia ja wytworzyllam co starsniego ojjjj...na szczesciu na szcescie zdazyllam usunac o ludkowie ....

Link to comment
Share on other sites

                Malenki odwiedzam z mnostwem tulinek pozdrowien
I dla domeczku dt caluniego serdeczne ogromne pozdrowienia
                         Podziekowania zasylam 
                              Heart Balloons PNG Clipart Picture | Gallery Yopriceville - High-Quality  Images and Transparent PNG Free Clipart | Heart balloons, Balloons, Heart  pictures
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18.03. na konto Bingusia wpłynęła kwota 20,00 zł  od Livka, która pomimo, że nie deklarowała wpłat, jednak co miesiąc pamięta o Bingusiu  :) 

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

 

   oraz 100,00 zł  część kwoty po kochanym Orusiu [*]  -  17.03.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nadziejka napisał:

Sciskam za wszystko sciskam ciociu bedzie dobrze

Z modlitwa z wiara o kazdenkie stworzenie

Mam taką nadzieję, ale martwię się, bo guza najlepiej usunąć jak najszybciej, jeśli w ogóle jest operacyjny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...