Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

29 minut temu, ipw74 napisał:

Bardzo proszę numer konta, chciałabym wesprzeć leczenie Bingusia chociaż trochę. 

Czy Binguś miał lub będzie miał badanie zeskrobinowe skóry, oprócz oczywiście wspomnianych badań krwi? 

 

Bardzo dziękuję za pomoc dla Bingusia        1173130275_kwiatki7.gif.b5d8646b3b86a3a96bc184ae5ee9d061.gif        Nr Konta Podałam na PW

Chciałabym, żeby po Nowym Roku Pani Kasia zaczęła wykonywać planowane badania. Jeśli dobrze pamiętam, to nie było mowy o zeskrobinowym badaniu, ale  myślę, że byłoby to wskazane i poproszę DT o skonsultowanie tego oz wetem.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, ipw74 napisał:

Bardzo proszę numer konta, chciałabym wesprzeć leczenie Bingusia chociaż trochę. 

Czy Binguś miał lub będzie miał badanie zeskrobinowe skóry, oprócz oczywiście wspomnianych badań krwi? 

 

2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711

           Do serca tulam Iwonkowe skarbunki i Bingunia

Link to comment
Share on other sites

Dostałam SMS-a, że Binguś jedzie do weta, bo spuchł mu pycholek :(  Przypomniałam o konsultacji z wetem odnośnie choroby skóry i kastracji. Na razie nic więcej nie wiem. Będę nieobecna do popołudnia. Jak wrócę, pewnie będę mogła coś więcej powiedzieć.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Może ta opuchlizna od bolącego zęba ?

Tak, to któryś ząbek podszedł ropą, powodując opuchliznę :( Biedactwo cierpi  :(   Czeka go sanacja pyszczka  :(  Jak by to biedactwo cierpiało bez pomocy w schronie  :(

Link to comment
Share on other sites

Binguś ma apetyt i dostaje papu 3 razy dziennie, a pomimo to chudnie  :(  Od poprzedniego badania 2.12.2020 schudł pół kilograma  :(  Po wyleczeniu pyszczka trzeba będzie jak najszybciej ciachnąć tego paskudnego guza.
Leczenie zmian skóry daje wyniki.  Pani Kasia mówi, że jest coraz lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem ogromnie wdzięczna i wzruszona Waszym wsparciem dla tego biedaka. Binguś  ma bezpłatne DT, ale jego zdrowie jest w opłakanym stanie. Jak wiemy leczenie naszych przyjaciół jest kosztowne, a Binguś ma tylko 60,00 zł miesięcznych deklaracji. Gdyby nie Wasze bazarki, pomoc z Fundacji ZEA i Skarpety im. Talcott, nie byłoby funduszy na leczenie biedaka.

Bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Bingusia

 

1677691579_dzikujejestecie.jpg.ca582defc7a196bacc458ded244bbd61.jpg     1516869867_dlaWaslove.jpg.bff486cd1fc31ee69f4141fe73efbae8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia przysłała mi informację o dzisiejszej wizycie w gab. weta i prośbę o dobrą karmę dla Bingusia.  Puszki dla rekonwalescenta, które Binguś dostał 2.12. już się kończą  :(

Bingo był dziś taki grzeczny bidulek u weterynarza  :) Pyszczek mu spuchł od tych chorych  zębów i powiększył się węzeł chłonny po prawej stronie, ma silny stan zapalny. Dostał dziś zastrzyki i leki przeciwbólowe. Od jutra antybiotyki przez 10 dni. Niestety Binguś pomimo dużego apetytu schudł ponad pół kilograma, waży tylko 6,6 kg :(  Dostał tabletki które pomogą nabyć mu masy mięśniowej. Jak skończy antybiotyk, to można mu zrobić USG czy jeszcze raz badanie krwi przed wycięciem guza i kastracją, czy oby nie zrobił się gdzieś jakiś przerzut, nie daj Boże, bo ten spadek wagi jest niepokojący. Trzeba będzie też  usunąć zepsute zęby i oczyścić kamień. Na teraz potrzebuje dobrej karmy, może reconvalescent. Myślę, że te co wysłałam też będą dobre bo reconvalescent jest strasznie drogi, a ta też jest pełnowartościowa.

"FITMIN - Monoprotein lamb jagnięcina puszka 400g" https://hubun.pl/fitmin/685-fitmin-monoprotein-turkey-indyk-puszka-400g-8595237018093.html 

627815061_Bingouweta.jpg.b89d412709b90dbd60e7016cf96d1bca.jpg

 

pozdrawiam K.B

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Livka napisał:

Jaki gustowny sweterek ma Binguś :)

Gustowny, ale chyba nieco za mały  :) Ale lepszy taki, niż żaden. Widocznie Pni Kasia nie ma większego.
A może komuś zalega nieco większy i mógłby go ofiarować Bingusiowi?  Poproszę Panią Kasię, żeby zmierzyła odległość Bingusiowego ogonka od karku  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2020 o 16:41, mari23 napisał:

poszła moja grudniowa deklaracja.

Mam nadzieję, że Bingusiowe wyniki badań nie będą złe.

     Ciociu podeslij mi serdenko prosze num konta Bingusiowy eliczkowy na pw

ale Bingusiowy

rozliczam kramik dla Bingusia i Lemonka

Rozliczam Po 22 zl Bingusiowi i Lemonkowi Nadziejkowo Calem Sercem Ksiegi Niezwykle kramik do 29.12

Lemonkowy juz rozliczylam ,mam konto

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2020 o 20:58, mari23 napisał:

"porcja Bingusia" super, ale może by tak jakaś "dokładka do porcji" ;) bo nasycić się nie sposób widokiem szczęśliwego Bingusia

Ciociu podeslij mi serdenko prosze num konta Bingusiowy eliczkowy na pw

ale Bingusiowy num konta

rozliczam kramik dla Bingusia i Lemonka

Rozliczam Po 22 zl Bingusiowi i Lemonkowi Nadziejkowo Calem Sercem Ksiegi Niezwykle kramik do 29.12

Lemonkowy juz rozliczylam ,mam konto

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociu podeslij mi serdenko prosze num konta Bingusiowy eliczkowy na pw

ale Bingusiowy num konta

rozliczam kramik dla Bingusia i Lemonka

Rozliczam Po 22 zl Bingusiowi i Lemonkowi Nadziejkowo Calem Sercem Ksiegi Niezwykle kramik do 29.12

Lemonkowy juz rozliczylam ,mam konto

wysłany :)

elik ma poważne zmartwienie, jej sunia jest ciężko chora, jest naprawdę źle :( :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Nadziejka napisał:

       Eliczku sily sily zdrowka 

 wszelkiej cierpliwosci ciociu 

      spokoju  zasylam ogromnie 

Sciskuniam za Bingusia  za Twoje lapucinki  caluni czas 

Serdecznie dziękuję Nadziejeczko, bardzo dziękuję   Fotolia_983807_Sa.jpg.eca85c53d6926e850ae29a7c8f5f7f17.jpg  Ja Tobie także spokoju, cierpliwości i zdrowia życzę kochana  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 17:51, Nadziejka napisał:

Ciociu podeslij mi serdenko prosze num konta Bingusiowy eliczkowy na pw

ale Bingusiowy num konta

rozliczam kramik dla Bingusia i Lemonka

Rozliczam Po 22 zl Bingusiowi i Lemonkowi Nadziejkowo Calem Sercem Ksiegi Niezwykle kramik do 29.12

Lemonkowy juz rozliczylam ,mam konto

Ciociu Nadziejeczko serdecznie dziękuję za pomoc dla biedaczków  kocham.jpg.3ac41e9133ebc6d47297cea0a6d17efe.jpg

Już potwierdziłam wpłaty na konta Bingusia i Lemonka. Przepraszam za opóźnienie   przepraszam3.jpg.78591305781badfc21f91264fa8cae38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...