Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

1 minutę temu, mari23 napisał:

zamiast źli ludzie, to psy za kraty trafiają :( :( też mnie to dołuje, w dodatku śledząc watek i poszukiwania Amberka zdałam sobie sprawę, że oprócz tych w schroniskach są jeszcze te w lasach, przy drogach, z dala od ludzi, bez szans na pomoc :( :(

Mam to samo. A zaginięcie Amberka tak mnie dołuje, że żadnej magii świąt nie czułam 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, mari23 napisał:

w swoim domku, przy pańci, przy choince - to jest miejsce dla niego, już na zawsze !!!

aż mi łzy z radości kapią...

Ostatnio  na dogomanii dużo takich łzawych wątków, na szczęście to przede wszystkim łzy szczęścia i radości!

Bardzo się cieszę, że Rabarbarek ma taki  super domek, niech się cieszy swoją rodziną jak najdłużej!

Link to comment
Share on other sites

Rabarbar vel Karmel z rodziną życzy udanej zabawy sylwestrowej  i dobrego 2021 roku.507853035_RabarbarekvelKarmel.jpg.296c4eabc05f78cc03838e05c9026208.jpg

 

Dzisiaj dostałam smsa z ds, że Karmelek szybko się socjalizuje, nie brudzi w domu, wie już do czego służy kanapa i łóżko, pokochał smycz i spacerki, bardzo kaprysi przy jedzeniu - sucha karma już nie, woli mięsko, merda ogonkiem jak Pani wraca z pracy i trochę płacze jak Pani wychodzi. Z kotem dobrze się dogaduje, i coraz pewniej czuje się wśród domowników.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

O rany, jaki cudny, wreszcie tam, gdzie powinien leżeć całe życie, czyli na kanapie. I ma takie słodkie imię.

Reniu, jak cudownie, że go wypatrzyłaś, przede wszystkim dzięki Tobie życie Karmelka teraz jest szczęśliwy.

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich wielbicieli Karmelka

Link to comment
Share on other sites

jaka to radość widzieć go szczęśliwego !!!! Taki słodki psiak tylko Karmel może mieć na imię :) 

Jego zachowanie wskazuje, że chyba miał kiedyś dom....a potem 8 lat w schronisku...

jak dobrze, że jesteście, że pomagacie takim biedakom !!! 

Dobra i radości życzę Karmelkowi i jego Rodzinie oraz Wam - Karmelkowym Aniołom !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Rabarbarka:

+120 zł Fundacja ZEA

-260 zł hotelowanie 2-27.12 (zniżka ze względu na karmę)

-56 zł transport z Zamościa do weta w Janowie i do hotelu (1/2 kosztów)

-6 zł Fiprex

-28 zł wirusówki

-65 zł badanie krwi

-4,50 zł dojazd weta

-7,50 zł II odrobaczenie

Pozostałość po hotelowaniu wynosi -301 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

W związku z tym, że Karmelek ma już swoje ciepłe miejsce chciałem zapytać, czy wpłacać styczniową deklarację. 

Radku, to zależy od Ciebie, czy będziesz chciał wspierać kolejną psinkę, która przyjedzie na miejsce Rabarbarka.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Onaa napisał:

Rabarbarek vel Karmelek niedługo jest w swoim domku, ale jak wszystko będzie ok. i deklarowicze się zgodzą to chciałabym pomóc kolejnej biedzie.

 

21 godzin temu, Radek napisał:

W związku z tym, że Karmelek ma już swoje ciepłe miejsce chciałem zapytać, czy wpłacać styczniową deklarację. 

Czy u Murki nie ma długu po Karmelkowym pobycie  - 301 złotych? Wystarczy z deklaracji na spłatę?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

 

Czy u Murki nie ma długu po Karmelkowym pobycie  - 301 złotych? Wystarczy z deklaracji na spłatę?

To jest obecne rozliczenie Murki ile jest do zapłaty za Rabarbarka. Ale Rabarbarek ma pieniążki, rozliczenie Jo37 jest na pierwszej stronie, na szczęście Rabcio jest majętnym staruszkiem,  i jeśli wszystko pójdzie dobrze to te pieniądze uratują życie kolejnemu biedakowi.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Onaa napisał:

To jest obecne rozliczenie Murki ile jest do zapłaty za Rabarbarka. Ale Rabarbarek ma pieniążki, rozliczenie Jo37 jest na pierwszej stronie, na szczęście Rabcio jest majętnym staruszkiem,  i jeśli wszystko pójdzie dobrze to te pieniądze uratują życie kolejnemu biedakowi.

Super! Gapa jestem ;) Wprawdzie stałej na Rabarbarka nie miałam, tylko jednorazowo wpłaciłam, ale jeśli będzie trzeba, spróbuję dla tego kolejnego biedaka też coś dorzucić.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo na ratunek czeka ten biały starszy wychudzony piesek, któremu sterczą kości miednicy :(. On bardzo słabo sobie radzi w boksie :(, zwłaszcza że jest razem z bardzo dużym agresywnie się zachowującym psem.

Boję się że go zagryzą :(.

IMGP2314.JPG

Gdyby udało mu się uratować życie ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Bardzo na ratunek czeka ten biały starszy wychudzony piesek, któremu sterczą kości miednicy :(. On bardzo słabo sobie radzi w boksie :(, zwłaszcza że jest razem z bardzo dużym agresywnie się zachowującym psem.

Boję się że go zagryzą :(.

IMGP2314.JPG

Gdyby udało mu się uratować życie ...

ja też cały czas o nim myślę, to jego spojrzenie jest pełne smutku, rezygnacji :( :( I cały czas się zastanawiam, dlaczego tego agresora nie odizolują ??? :( :( Jego też mi żal, pewnie człowiek go skrzywdził bardzo...ale on zagraża tym biedakom :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią z ds Karmelka, ogólnie miłość kwitnie :), Karmelek jak chce żeby go pogłaskać to trąca łapką lub noskiem Panią w nogę. Do domku się już przyzwyczaił, z kotką jest ok. , leżą sobie czasami obok siebie, w ciągu dnia Karmelek śpi. Do obcych podchodzi z dystansem, czasami chowa się za Panią. Uwielbia spacery, poznawanie nowych zapachów i terenów, to taki typ wędrowniczka -nie wyobrażam sobie jak musiał się czuć jak więzień w schronisku, jak mu brakowało ruchu i swobody, pięknie chodzi na smyczy. No i w Karmelku ujawniły się instynkty łowieckie - czyli coś z jamnika w nim jest :) - jak na polach gdzie chodzą na spacerki zaczyna kopać dziurkę to znaczy, że chce złapać biedną myszkę. Jak są gdzieś bażanty to on Panią doprowadzi bezbłędnie i aż podryguje. Bardzo lubi swoją towarzyszkę seterkę - suczkę córki Pani, i mimo różnicy we wzroście spokojnie nadąża za nią, ponoć biega całkiem szybko także to żaden tam dziadek stary piernik :D.

Karmelek w ds i towarzystwo.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...