Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

Wizyta odbyła się dzisiaj, dowiedziałam się już po dlatego nic wcześniej nie pisałam, no i ... Rabarbarek ma domek :).

Pani Ewa , która robiła wizytę uważa że to bardzo dobry domek, od zawsze mający psiaki, podczas nieobecności Państwa, którzy pracują, Rabarbarek będzie czas spędzał z mamą Pani, i dużą starszą sympatyczną kotką :). Jak będzie chciał to będzie sobie swobodnie chodził po dużym ogródku, będzie też oczywiście zabierany na spacery. Ogrodzenie jest porządne. Państwo na wakacje zawsze jeździli z psami, więc i Rabarbarek by podróżował. Pani mówiła, że u nich jest dużo kleszczy i będzie musiała porządnie pieska zabezpieczyć. Pani pytała jeszcze czy jest kastrowany, żeby nie obsikiwał. No i to co dla Państwa najważniejsze, żeby był łagodny - dla nich i dla kotki.

Państwo chcą przyjechać po Rabarbarka 27 grudnia. Pani prosiła jeszcze, żeby zakupić mu za zwrotem kosztów szelki , z których nie ucieknie - guardy, w takich szelkach zawsze prowadzili swoje pieski, a w przypadku Rabarbarka, żeby w razie czego nie uciekł.

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Dzyń dzyń dzyń dzwonią dzwonki sań a tu świąteczny cud - dom dla 12 - letniego Rabarbara, który po 8 latach opuścił schronisko.
Dnia 18.12.2020 o 17:03, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że Rabarbarek będzie miał taki domek i że po tylu latach spędzonych w betonowym boksie, ma szansę na szczęśliwe psie życie.

 

aż mi trudno pisać przez łzy...tyle biedak czekał, to straszne, że aż tak długo. 

Jesteście cudowne, że wyciągnęłyście tego biedaka, dałyście szansę, a szansa zamieniła się w szczęście :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...