Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

Znalazłam jedną Panią, która kiedyś działa ramię w ramię z Becia_Lublin. Pytała o to czy została uzupełniona ankieta adopcyjna, bo bardzo o to prosi: do Strzyżowic ma kilkadziesiąt km. Może zrobić wizytę, ale najwcześniej we wtorek. Podałam Onaa numer telefonu do pani Ewy, nie chcę pośredniczyć w dalszych ustaleniach.

Link to comment
Share on other sites

Za domek trzymam kciuki. 

Dziś był wet, pobrał krew Rabiemu, zobaczymy czy chłopak jest zdrowy. Przy okazji też zaszczepiliśmy go na wirusówki.

Rabi opanował już zachowanie czystości:) Mam coraz większe wrażenie, że jest głuchy, nie reaguje na wołanie, ciumkanie itd. Często patrzy jakby chciał odczytać moje intencje.

24de5b562d18ce18gen.jpg

56413b582985fc31gen.jpg

fccfa2bb303d63b7gen.jpg

a1c86c880a5e7cc8gen.jpg

755cfde12f851bbcgen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gryg80 mi odpisała, że ona już tam nie mieszka, próbowałam się skontaktować z Marinką ale mi się nie udało. Dodzwoniłam się do pani Ewy z fb o której pisała Tyśka, i jeśli test na kotki, który będzie jutro wypadnie pozytywnie - to pani Ewa umówi się na wizytę przedadopcyjną, mimo że dla niej to 40km w jedną stronę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Gryg80 mi odpisała, że ona już tam nie mieszka, próbowałam się skontaktować z Marinką ale mi się nie udało. Dodzwoniłam się do pani Ewy z fb o której pisała Tyśka, i jeśli test na kotki, który będzie jutro wypadnie pozytywnie - to pani Ewa umówi się na wizytę przedadopcyjną, mimo że dla niej to 40km w jedną stronę.

To trzymam mocno kciuki, oby domek okazał się tym dla Rabarbarka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...