Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

Próbuję cały czas, kombinuję i działam. Trzymajcie kciuki. Amberku, wytrzymaj jeszcze trochę.

No to spróbuję poskładać to, co dla Amberka zostało zadeklarowane. Wybaczcie, że nie będę wklejać cytatów, ale chcę to w miarę szybko i przejrzyście zrobić.

Onaa, strasznie Cię przepraszam, że na Twoim wątku, postaram się niedługo założyć Amberkowi wątek, jak już coś wreszcie ruszy na dobre. Wtedy usunę tego posta.

JEDNORAZOWO:

322 zł z bazarku Havanki

ZEA - pierwszy miesiąc w hotelu i pierwsza wizyta u weta

DEKLARACJE comiesięczne:

Mruczka - 50 zł

Iwona z Sosnowca (od Toli) - 50 zł

Irena z Katowic (od Alaskan Malamutte) - 20 zł

omi - 20 zł

limonka80 - 30 zł

KrystynaS - 30 zł

Mari23 - 10 zł

Koja - 30 zł

 

Czy jeszcze kogoś pominęłam? Czy ktoś jeszcze się dołoży? Bardzo proszę w imieniu Amberka, który tyle osób poruszył.

obraz.png.56c8f877046e043886f1b4f234c0ccbb.png

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Próbuję cały czas, kombinuję i działam. Trzymajcie kciuki. Amberku, wytrzymaj jeszcze trochę.

jo37 poprosiła mnie, aby podjechać do schroniska i zarezerwować Amberka. Zrobię to jutro albo w niedzielę. Szepnę mu na uszko, że jest taka agat21, która bierze go pod swoje skrzydła:-))

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, agat21 napisał:

Tak :) powoli sprawy zaczynają się konkretyzować :) Jeszcze ustalam pozostałe szczegóły, ale jest duuuża szansa, że w poniedziałek psiak zacznie nowe życie :)

Ewa planuje wyjechać z Warszawy około 8.00, oby wszystko się powiodło, bo ostatnio jak była w schronisku po 2 sunie, to tuz przed Zamościem padło jej auto.

Trzymajmy więc kciuki!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mari23 napisał:

trochę dużo mam deklaracji, ale chociaż  10 zł dla Amberka stałej, a dla Rabarbarka jednorazowo mikołajkowy prezencik chociaż na dobry początek...

ich spojrzenia przy kratach tak mi w serce zapadły, że ten "obrazek" śnił mi się po nocach

Pięknie dziękuję! Rozumiem Cię doskonale. Mi tak zapadają psiaki w pamięć, że też spać spokojnie nie mogę. Nie tylko psiaki zresztą. Wszelkie maltretowane zwierzęta - czy to świnie wiezione do rzeźni, czy to krowy, którym odbiera się cielaczki zaraz po urodzeniu, żeby doić z nich ile wlezie, czy to owce przewożone statkami do krajów islamskich, żeby można było je tam torturować i zarżnąć zgodnie z "tradycją".. tych obrazów jest wiele. W sprawie tych wszystkich zwierząt tak niewiele mogę zrobić. Mogę jedynie zrezygnować z korzystania z wszelkich produktów odzwierzęcych. Psom mogę pomóc od razu. Z Waszą pomocą. I za to bardzo bardzo dziękuję.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Amberek zarezerwowany!!! Powiedziałam mu, aby już się nie smutał, że ma tyle dobrych duszyczek wokół siebie, że już w poniedziałek wyjedzie z tego miejsca i nigdy tam nie wróci!!!

To cudny, spokojny, przyjazny piesek. Niedługo w schronisku, oceniony na cztery lata. Na zdjęciach widać poszarpane uszko...Ma też przerzedzoną sierść...może pchły???

20201205_110905.jpg

20201205_110906.jpg

20201205_110931.jpg

20201205_110932.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja trochę  się zmieniła - cytuję to, co napisałam na wątku zamojskim:

Oneczka została zaatakowana przez inną sukę, została pogryziona, jest po zabiegu i w poniedziałek nie może jechać.

Wet schroniskowy da znać, kiedy będzie do wydania:(.

W takiej sytuacji Ewa nie przyjedzie w poniedziałek do Zamościa (miała zabrać oneczkę i Amberka ).

Rozmawiałam z Agatką - przyjedzie sama po Amberka, prawdopodobnie we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że tutaj dzieje się w sprawie Amberka, a ja może napiszę co u Rabarbarka.

Rozmawiałam dzisiaj z Murką - Rabarbarek na początku był niepewny, nie wiedział co się będzie działo, nie znał przecież troski ze strony człowieka czy spacerów, teraz już poznał jak fajnie może być na spacerku, to jest zadowolony i czeka na spacerek, obwąchuje sobie wszystko. Jak Murka wypuściła kolejnego dnia pieska do towarzystwa na spacerku Rabarbarkowi to był bardzo zadowolony, chyba pewniej narazie jeszcze czuje się z innymi pieskami.

Niestety załatwia się jeszcze w kojcu ale to kwestia czasu.

Dzisiaj na widok Murki nieśmiało machał ogonkiem :), on w ogóle na ten moment jest nieśmiały i bardzo grzeczny :).

Kochany Rabarbarek :).

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Sytuacja trochę  się zmieniła - cytuję to, co napisałam na wątku zamojskim:

Oneczka została zaatakowana przez inną sukę, została pogryziona, jest po zabiegu i w poniedziałek nie może jechać.

Wet schroniskowy da znać, kiedy będzie do wydania:(.

W takiej sytuacji Ewa nie przyjedzie w poniedziałek do Zamościa (miała zabrać oneczkę i Amberka ).

Rozmawiałam z Agatką - przyjedzie sama po Amberka, prawdopodobnie we wtorek.

:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Widzę że tutaj dzieje się w sprawie Amberka, a ja może napiszę co u Rabarbarka.

Rozmawiałam dzisiaj z Murką - Rabarbarek na początku był niepewny, nie wiedział co się będzie działo, nie znał przecież troski ze strony człowieka czy spacerów, teraz już poznał jak fajnie może być na spacerku, to jest zadowolony i czeka na spacerek, obwąchuje sobie wszystko. Jak Murka wypuściła kolejnego dnia pieska do towarzystwa na spacerku Rabarbarkowi to był bardzo zadowolony, chyba pewniej narazie jeszcze czuje się z innymi pieskami.

Niestety załatwia się jeszcze w kojcu ale to kwestia czasu.

Dzisiaj na widok Murki nieśmiało machał ogonkiem :), on w ogóle na ten moment jest nieśmiały i bardzo grzeczny :).

Kochany Rabarbarek :).

 

 

Wyjdzie szydło z worka, wydaje mi się, ale ja lubię takie psy. Trudno żeby w kółko przepraszały, że żyją.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że Rabarbarek się oswaja z nową sytuacją życiową :) Merdanie ogonkiem to zawsze miód w serce :)

Co się zadziało w sprawie Amberka już wiecie. Nie mam wyjścia: muszę wziąć urlop i po niego pojechać. On przeciez już jest zarezerwowany i czeka. Będę jednak prosić o zwrot kosztów paliwa, bo jeszcze wychodzę na prostą po Nerusiu, nie mogę na razie zasponsować całkiem podróży. Amberek ma miejsce u dexterki, ale nie dam rady jednego dnia pojechać z Warszawy do Zamościa, potem do Opola a potem wrócić do domu. To ponad 1100 km, a dzień krótki. Więc uprosiłam Agę, u której był Neruś żeby przetrzymała mi go parę dni. W kolejny weekend go zabiorę od niej do dexterki. Tak więc trasa będzie "tylko" Warszawa - Zamość - Skierniewice - Warszawa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Wspaniale, że Rabarbarek się oswaja z nową sytuacją życiową :) Merdanie ogonkiem to zawsze miód w serce :)

Co się zadziało w sprawie Amberka już wiecie. Nie mam wyjścia: muszę wziąć urlop i po niego pojechać. On przeciez już jest zarezerwowany i czeka. Będę jednak prosić o zwrot kosztów paliwa, bo jeszcze wychodzę na prostą po Nerusiu, nie mogę na razie zasponsować całkiem podróży. Amberek ma miejsce u dexterki, ale nie dam rady jednego dnia pojechać z Warszawy do Zamościa, potem do Opola a potem wrócić do domu. To ponad 1100 km, a dzień krótki. Więc uprosiłam Agę, u której był Neruś żeby przetrzymała mi go parę dni. W kolejny weekend go zabiorę od niej do dexterki. Tak więc trasa będzie "tylko" Warszawa - Zamość - Skierniewice - Warszawa. 

Do deklaracji dorzucę coś na paliwo, byle tylko pojechał jak najszybciej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...