Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

7 minut temu, omi napisał:

Obok Rabarbara- na wielu zdjęciach - stoi rudy psiak że smutnym pyszkiem,wychudzony.... Niewiele większy... nie może jechać zamiast Krecika? 

Tez o tym pomyślałam, na paru zdjęciach są razem...

Ale jest większy od Krecika..

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, omi napisał:

Jest niewiele większy, ale BARDZO wychudzony. To piękny rudzielec. Może dajcie mu szansę.... 

Mnie też serce pęka, jak patrzę na tego rudzielca:(. W jego oczach jest taki smutek, tak wielkie błaganie:( A  problemem jak zawsze są pieniądze, a właściwie ich brak, bo na razie Rabarbar ma mało deklaracji, wiele osób swoje z Miłej przeniosło na inne psy. A to starszy psiulek,  znalezienie mu domu na pewno trochę potrwa. Trudno w takiej sytuacji zdecydować się na kolejnego, chociaż serce bardzo by chciało mu pomóc:(.  Jest pozostałość po Miłej, ale przy braku pełnych deklaracji ta suma szybko stopnieje:(  Na razie jest jedna podwójna  deklaracja -  po 35 zł od Iwony z Sosnowca.   Nawet jak byłaby zniżka za karmę, to i tak do zapłaty byłaby co miesiąc spora kwota:(. Rudas wydaje się młodym psem, może szybko znalazłby dom,  jednak  ...                                                    Renia, może w tytule zaznacz, że potrzebne deklaracje :(

Link to comment
Share on other sites

Widok tych oczu zrezygnowanych, pełnych bezgranicznego smutku rozwala serce na kawałeczki.
A żeby tak sprawcy cierpień tych biedaków nie mogli spokojnie spać po nocach, żeby prześladowało ich poczucie winy. Wiem, że takie gnidy nie mają sumienia, ale niechby im coś cały czas dokuczało   
1398331781_zy4.gif.c908252f01e7abd37a9df3264429fb0e.gif

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Mnie też serce pęka, jak patrzę na tego rudzielca:(. W jego oczach jest taki smutek, tak wielkie błaganie:(

Martusiu, mnie też ten psiak, jego oczy, tak bardzo przejmują i to pod wpływem tego psiaka napisałam powyższy post.  Pisałam go będąc na pierwszej stronie, świeżo pod wrażeniem jego spojrzenia. Twój post zobaczyłam dopiero teraz. Czyli jest coś w tym psiaku, że wzruszył kilka osób. Zazwyczaj uczucia rozkładają się na kilka psiaków, ale wyraz oczu tego rudaska jest wyjątkowo przejmujący. Widać, że bardzo cierpi  z powodu braku kontaktu z człowiekiem  :(

Link to comment
Share on other sites

Czy Rabarbar to na pewno to dobre imie dla niego?
Byłoby mi głupio wołać na spacerze Rabarbar. Myślę, że adopcja nie będzie szybka i psiak nauczy się swojego imienia. Nie sądzę, żeby ktoś po adopcji zostawił mu takie imie, a i ogłaszać psa z takim imieniem ?   Imię na pewno oryginalne, ale czy odpowiednie dla psa?

Link to comment
Share on other sites

Powtórzę się: dla mnie Rabarbar to super imię, choć trudne do wypowiadania i wołania. Ale zawsze można skrócić imię na co dzień do Bar/Bari/Baal :) Oficjalnie będzie Rabarbar i paradoskalnie to może przyciągnąć mu wspaniałych Ludzi. 

Nie mogę się doczekać aż odzyska wolność.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Powtórzę się: dla mnie Rabarbar to super imię, choć trudne do wypowiadania i wołania. Ale zawsze można skrócić imię na co dzień do Bar/Bari/Baal :) Oficjalnie będzie Rabarbar i paradoskalnie to może przyciągnąć mu wspaniałych Ludzi. 

Nie mogę się doczekać aż odzyska wolność.

albo Raba :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Rabarbar zarezerwowany. Według książeczki ma 12 lat. Ten rudy obok w wieku ok 4 lat. Bardzo przyjazny.

A czy w ogóle jakieś miejsce dla tego Rudiczka by było, gdyby nie koszty utrzymania? Czy nie ma też i miejsca dla niego?

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, agat21 napisał:

A czy w ogóle jakieś miejsce dla tego Rudiczka by było, gdyby nie koszty utrzymania? Czy nie ma też i miejsca dla niego?

Na razie nie ma dla niego miejsca u Murki. Tola nie ma internetu ale poprosiła

o przekazanie informacji, że Fundacja ZEA opłaci pierwszą

wizytę u weta i pierwszy miesiąc w hotelu jeżeli ktoś weźmie psiaka pod swoje skrzydła.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jo37 napisał:

Na razie nie ma dla niego miejsca u Murki. Tola nie ma internetu ale poprosiła

o przekazanie informacji, że Fundacja ZEA opłaci pierwszą

wizytę u weta i pierwszy miesiąc w hotelu jeżeli ktoś weźmie psiaka pod swoje skrzydła.

Dzięki za info. No to myślę..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Martusiu, mnie też ten psiak, jego oczy, tak bardzo przejmują i to pod wpływem tego psiaka napisałam powyższy post.  Pisałam go będąc na pierwszej stronie, świeżo pod wrażeniem jego spojrzenia. Twój post zobaczyłam dopiero teraz. Czyli jest coś w tym psiaku, że wzruszył kilka osób. Zazwyczaj uczucia rozkładają się na kilka psiaków, ale wyraz oczu tego rudaska jest wyjątkowo przejmujący. Widać, że bardzo cierpi  z powodu braku kontaktu z człowiekiem  :(

Mnie też on ujął na wątku zamojskim. Dlatego już tam dopytywałam, czy to nie jest przypadkiem rudy psiak z kojca Solara, bo rudy z nowego zdjęcia wyglądał nędzie. Teraz dopiero oglądnęłam  tu nowe zdjęcia z Rabarbarem i musze powiedzieć, że na nich wygląda najgorzej z całej tróki psiaków :( Nie dość, że fizycznie wyniszczony, to wygląda na smutnego psa w depresji, który już psychicznie się poddał pobytem w schronisku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Mnie też on ujął na wątku zamojskim. Dlatego już tam dopytywałam, czy to nie jest przypadkiem rudy psiak z kojca Solara, bo rudy z nowego zdjęcia wyglądał nędzie. Teraz dopiero oglądnęłam  tu nowe zdjęcia z Rabarbarem i musze powiedzieć, że na nich wygląda najgorzej z całej tróki psiaków :( Nie dość, że fizycznie wyniszczony, to wygląda na smutnego psa w depresji, który już psychicznie się poddał pobytem w schronisku.

Nic dodać nic ująć....on nawet nie uciekał za bardzo od pracownika, którego się wszystkie psy boją.....Podkulił ogon i stał przy siatce....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę rudaska wziąć pod opiekę.

Mogę natomiast przenieść deklarację stałą  z Poli na niego. Mam też fanty na bazarek. 

Milka, Klara, Pola znalazły domy. Taka poczciwina też znajdzie, tylko wyciągnijmy go z tej beznadziei.... 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Rabarbar zarezerwowany. Według książeczki ma 12 lat. Ten rudy obok w wieku ok 4 lat. Bardzo przyjazny.

 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Dzięki za info. No to myślę..

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...