Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 14.03.2021 o 09:20, elik napisał:

Dołączę do grona zadowolonych z wyników i z tego, że Rabarbarek zostaje w DS  :)  Reniu, czy to imię zostało ? :)

Jak pamiętasz zapewne, robiłam bazarek dla mojego Bingusia i Rabarbarka. W trakcie trwania bazarku Rabarbarek pojechał do DS, a potem zaistniała możliwość jego powrotu do hoteliku. W międzyczasie bazarek się zakończył i uzgodniłyśmy, że w takim razie całość funduszy z bazarku przeleje na konto Bingusia, a jeśli Rabarbarek jednak wróci do hoteliku, to wtedy jego część przeleje z konta Bingusia, na konto Rabarbarka. Wprawdzie Rabarbarek zostaje w DS, z czego bardzo się cieszę, ale na jego miejsce przygarnęłaś innego psiaczka, który też będzie potrzebował kasy. Podaj proszę nr konta, na które mogłabym przelać część, która miała być dla Rabarbarka. Temu nowemu też przyda się kasiorka, nawet taka niewielka  :)

Rabarbarek został Karmelkiem :). Elusiu, bardzo Ci dziękuję za propozycję ale myślę że najlepiej jak zostanie tak jak było że jak Rabarbarek został w ds to pieniążki z bazarku przeszły na Twojego najbardziej potrzebującego pieska i tak jest dobrze :). Gucio nie jest staruszkiem, nie ma potrzeby jakiś specjalnych badań, tyle co potrzebuje to zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom powtórka i szczepienie p. wściekliźnie bo się kończy. Jest w domowym dt więc nie potrzeba pieniążków za hotelikowanie, więc powolutku dajemy radę.

Dnia 14.03.2021 o 10:08, Poker napisał:

Radość do entej potęgi. Wspaniale.

Onaa, mam kasiorkę z bazarku. Zdecyduj co mam z nią zrobić.

Poker, przyznam że nie bardzo wiem, jestem Ci bardzo wdzięczna że ruszyłaś na pomoc dla Rabarbarka kiedy wydawało się bidak wraca i jest bez grosza przy duszy ale teraz skoro zostaje w ds, to może pieniążki przeznaczyć na jednego lub dwa potrzebujące najbardziej pieski  ? Tak jak pisałam wyżej mój podopieczny tymczasowicz Gucio daje radę, podobnie jak Lili i Kokosek - moi wątkowi podopieczni, którzy odziedziczyli po połowie spadek po Rabarbarku.

 

 

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. , nie mogę uwierzyć, że to już rok go nie ma :(.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. , nie mogę uwierzyć, że to już rok go nie ma :(.

Wiem Reniu, jak Ci smutno  :( Przytulam do serca.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Onaa napisał:

Rabarbarek został Karmelkiem :). Elusiu, bardzo Ci dziękuję za propozycję ale myślę że najlepiej jak zostanie tak jak było że jak Rabarbarek został w ds to pieniążki z bazarku przeszły na Twojego najbardziej potrzebującego pieska i tak jest dobrze :). Gucio nie jest staruszkiem, nie ma potrzeby jakiś specjalnych badań, tyle co potrzebuje to zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom powtórka i szczepienie p. wściekliźnie bo się kończy. Jest w domowym dt więc nie potrzeba pieniążków za hotelikowanie, więc powolutku dajemy radę.

Jeśli tak chcesz, to przyznam Reniu, że z wdzięcznością przystanę na Twoją propozycję. Moim schorowanym staruszkom  się nie przelewa i każda kwota jest dla nich pomocna.

Bardzo dziękuję Reniiu   956272530_dzikuj.jpg.99ef236969aa5b4aaa106b86ce9773b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.

 

RABARBAR zostaje w DS.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.

 

RABARBAR zostaje w DS.jpg

Amazon.com: 3D Holographic Lollypop Me to You Bear Valentines Day Card:  Kitchen & Dining

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2021 o 16:22, Onaa napisał:

Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.

 

RABARBAR zostaje w DS.jpg

i oby tak dalej! Cieszy widok szczęśliwego Rabarbarka....znaczy słodkiego Karmelka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...