Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

22 godziny temu, elik napisał:

Dobrze go oceniłaś Agatko :( To biedaczysko zapewne zaznało wiele złego w swoim życiu.  "Pan" wylądował w więzieniu, a po wyjściu z kicia, nie raczył odebrać wiernego psicha. Bilbo pewnie biedaczysko tęskni za gnojkiem. Znajdziemy mu dobry dom, ale zanim to nastąpi, to biedak będzie tęsknił za draniem  :(

Pozna dobry ludzi, to przestanie tęsknić.

 

22 godziny temu, elik napisał:

Tak  :)  bo czasem wybucham, gdy widzę jak cierpią te wspaniałe zwierzaki przez bezmózgowców, wyzutych z ludzkich uczuć.

Takie wybuchy w pełni rozumiem i popieram!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Binio napisał:

Coś tam poszło dla Bingo na dobry początek 

Binio, Dobry Duchu następców Twojego Binia. Wielkie dzięki 

492881902_dzikujzserca.gif.2196b3dd60768c3a62fa57cbe7c83a27.gif

Biedak dopiero wczoraj opuścił schron, a już ma spory dług na karku  :(  Ale dobrze, że Pani Kasia tak szybko zawiozła go do weta. Jego stan tego wymagał. Na razie kasę pożyczę od któregoś z moich psiaczków, którą oczywiście Bingo zwróci, jak jego kasa się zapełni. Ma obiecany bazarek od Gabi79 i ja także wkrótce zrobię dla niego bazarek.

Bingo ma swoje konto i jeśli jakieś Dobre Duszyczki zechcą pomóc biedakowi, to wyślę nr konta.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Binio, Dobry Duchu następców Twojego Binia. Wielkie dzięki 

492881902_dzikujzserca.gif.2196b3dd60768c3a62fa57cbe7c83a27.gif

Biedak dopiero wczoraj opuścił schron, a już ma spory dług na karku  :(  Ale dobrze, że Pani Kasia tak szybko zawiozła go do weta. Jego stan tego wymagał. Na razie kasę pożyczę od któregoś z moich psiaczków, którą oczywiście Bingo zwróci, jak jego kasa się zapełni. Ma obiecany bazarek od Gabi79 i ja także wkrótce zrobię dla niego bazarek.

Bingo ma swoje konto i jeśli jakieś Dobre Duszyczki zechcą pomóc biedakowi, to wyślę nr konta.

Mój skromny bazarek już ruszył, zapraszam serdecznie

Mały bazarek dla zabiedzonego, schorowanego staruszka Bilbo na diagnostykę i leczenie. Do 05.12.2020, godz. 20.00

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Gabryniu kochana bardzo gorąco Ci dziękuję   buziaczki-5.gif.708780dd85b3725b46215264ef17ec71.gif 

Przepraszam, ale mam prośbę. Gdybyś mogła zmienić imię, bo nazwałam pieska Bingo  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

O, to pięknie. Nic dziwnego, że tam śnieżek. To sobie trochę po śniegu psiaczek pohasa. Co u niego po pierwszym dniu? 

Tak, Bieszczady w śniegu to piękny widok. Spędzałam tam jedne ze Świąt Bożego Narodzenia. Było przepięknie.
Jeszcze nie wiem jak spędził noc, bo dzwoniłam, ale Pani Kasia nie odebrała. Wysłałam SMS-a, że proszę o pilny telefon. Jak się dowiem, to zaraz Wam przekażę.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że będzie kiepsko z finansowaniem leczenia Binga, ale okazało się, że Dobre Duszki przyszły mu i mi z pomocą  :)

Fundacja ZEA zapłaci za wczorajszą fakturę i zorganizuje dla Bingusia zbiórkę na jego leczenie.
Martusiu bardzo serdecznie dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi za tak ogromną pomoc. 

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.1462b67f037e0e0a5c255a07f9ea9805.gif   1945836223_dziekujserdecznie.png.5d8f802e1b32b96f291f9b4a26a7cff1.png   1166144662_kwiatki15.jpeg.5d6e21eaef7edae07c76cf4c62450ef0.jpeg

Gabi79 już zrobiła bazarek, z którego dochód w całości jest przeznaczony dla Bingusia. Oczywiście ja także zrobię bazarek, ale nie w całości dla maluszka.  Muszę uwzględnić w nim także Arusia i Sarę, bo jutro koniec miesiąca, a oni nie mają pełnej kwoty, żeby zapłacić za pobyt w hotelu w listopadzie :(  Ale musimy dać radę!

Gdy sytuacja finansowa Bingusia poprawi się na tyle, że będzie miał na opłacenie leczenia, to zrobię bazarek, w którym uwzględnię także Fundację ZEA.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Wreszcie dotarłam do Lemonka - czemu wiecznie brakuje nam czasu ?

Jest cudny ten psinek, myślę, że długo nie będzie czekał na DS :)

Pewnie za dużo czasu poświęcamy na zabawę  :) :) :)

Jest śliczny :)  Odnoszę wrażenie, że inaczej wygląda niż w schronisku, a to przecież ten sam piesio, tylko mina inna  :)  Zachowanie z resztą też, choć tego na zdjęciach nie widać. W schronie chował się przed ludźmi, a teraz chce być cały czas przy człowieku i wesoło baraszkuje na spacerach.  Co ten schron robi z psiakami :( :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

Ależ wzruszające wieści <3

Mam filmik jak biega, ale  postaci nie są w pionie tylko w poziomie i nie wiem jak film można odwrócić. Ze zdjęciem sobie radzę, ale z filmem nie  :( Chyba wstawię taki. Lepiej taki, niż żaden :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...