Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Jasne, poczekam na wątek i bazarek jutro wystartuje.

Patrzę na to biedactwo i się zastanawiam, czy przypadkiem nie ma lamblii.

Gacuś z Miedar też był takim szkielecikiem i niestety miał lamblie

Bardzo dziękuję Gabrysiu. Pani Kasia powiedziała, że nie sprawdzała, żeby psiaczka bardziej nie stresować, ale jeden guzek wygląda brzydko  :(

Dobrze, że przypominasz, będzie sprawdzony pod kątem lamblii.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, limonka80 napisał:

Jak dobrze, że są już poza schronem. Lemon wygląda na rezolutnego psiaka, ale Bilbo biedniutki taki...

Ode mnie dostanie 50zł na dobry początek.

Serdecznie dziękuję limonko   1482791538_dzikujzserca.gif.24bfc85809f4e04b006b441a0d6779c0.gif   i bardzo proszę bądź z nami  :)

Też wydaje mi się, że Lemonek jest rezolutnym psem i w mik zrozumie, nie nie ma się czego bać, że teraz może czerpać z życia wszystkimi czterema łapkami i szybko będzie nadawał się do adopcji, a my będziemy mogli skupić się na  ratowaniu Bilbo.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, nie masz pojęcia, jak bardzo się cieszę, że psiaki już u P. Kasi

A wiesz Gabrysiu, jak ja się cieszę, że wygrało serce?   Była bezlitosna, straszna walka serce z rozumem.   Wiesz ile mam chorych staruszków pod opieką?  No lepiej nie powiem, bo pomyślisz, że rozum całkiem odmówił mi posłuszeństwa, że jeszcze te dwa psiaki przygarnęłam  :)  Ale na dogo różne, nieprawdopodobne rzeczy się zdarzają  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja też melduję się na wątku Bilbo. Odnoszę wrażenie, że może nie jest tak źle z jego psychiką, bo całkiem dobrze odnalazł się w nowym miejscu. Obym miała rację. Czekam też na wątek maluszka. Chętnie pomogę w ogłoszeniach a w poniedziałek postaram się już wysłać paczuszkę z fantami na bazarek dla obu psiaczkow.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Ja też melduję się na wątku Bilbo. Odnoszę wrażenie, że może nie jest tak źle z jego psychiką, bo całkiem dobrze odnalazł się w nowym miejscu. Obym miała rację. Czekam też na wątek maluszka. Chętnie pomogę w ogłoszeniach a w poniedziałek postaram się już wysłać paczuszkę z fantami na bazarek dla obu psiaczkow.

Witaj Eluniu na wątku Lemonka  :)   Bilbo, to właśnie ta kruszynka, której dopiero założę wątek. Ciągle czegoś nie mogę zrobić, bo czasu dziwnie mało ma moja doba  :)

Fanty bardzo się przydadzą  :)  Co prawda mam w domu nadmiar fantów, ale sporo takich, które już kilka bazarków zaliczyły i nie znalazły nabywców.  Bilbo będzie potrzebował kasy na opiekę weterynaryjną. Widać, że maluszek źle się czuje  :( Na szczęście Pani Kasia zgodziła się przyjąć go tylko za karmę i weta.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Witaj Eluniu na wątku Lemonka  :)   Bilbo, to właśnie ta kruszynka, której dopiero założę wątek. Ciągle czegoś nie mogę zrobić, bo czasu dziwnie mało ma moja doba  :)

Fanty bardzo się przydadzą  :)  Co prawda mam w domu nadmiar fantów, ale sporo takich, które już kilka bazarków zaliczyły i nie znalazły nabywców.  Bilbo będzie potrzebował kasy na opiekę weterynaryjną. Widać, że maluszek źle się czuje  :( Na szczęście Pani Kasia zgodziła się przyjąć go tylko za karmę i weta.

No i już na początku pomyliłam imiona. Poprawie się. Cieszę się, że P. Kasia zgodziła się przyjąć Bilbo za karmę i weta. Mam nadzieję, że wspólnie uda się nam odmienić życie tych psiaczkow.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

No i już na początku pomyliłam imiona. Poprawie się. Cieszę się, że P. Kasia zgodziła się przyjąć Bilbo za karmę i weta. Mam nadzieję, że wspólnie uda się nam odmienić życie tych psiaczkow.

To może być dobry znak dla chłopaczków  :) 
Nie może być inaczej, już odmieniliśmy  :)  Nie marzną w schronie w zewnętrznych boksach, tylko śpią w ciepełku na miękkich posłaniach, po dobrej kolacji. Już jest duża zmiana na plus  :)  Lżej mi na serduchu, gdy o tym pomyślę.
Na resztę przyjdzie kolej  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Cudny psiak i w moim ulubionym rudym kolorze; przycupnę i pomyślę, jak pomóc

Witam serdecznie Martusi, bardzo mi miło, że wpadłaś do nas  :)  Z góry dziękuję w imieniu psiaczków. Wiem, że Ty jak pomyślisz, tak zrobisz  :)  Dzięki  

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ewu napisał:

Patrzę na Lemonka i oczom własnym nie wierzę. Siedzi na kanapie, uszka do góry, cudnie:)

Pani Kasia mówi, że to nie ten sam pies. W schronisku nie dał podejść do siebie, uciekał do budy, a teraz całkiem odważny się zrobił. Sam do Niej przychodzi, czeka na głaski  :)
Ale z Bilbo niedobrze  :( Pani Kasia była dzisiaj z nim u weta, bo bardzo słabiutki jest  :(  Za dzisiejsza wizytę i leki 245,00 zł, a  on biedny na razie jak mysz kościelna  :( Czeka go jeszcze badanie krwi i ewentualnie operacja usunięcia guza i kastracja i leczenie prawdopodobnie świerzbowca. Dobrze, że go nie kastrowali w schronie, bo w takim stanie nie przetrzymałby operacji, zwłaszcza, że jest wnętrem  :(  Widoczne ma tylko jedno jądro, drugiego trzeba będzie szukać. Jest bardzo wyniszczony, ma chorą skórę, wyłysienia i jest chudziutki  :(  On w takim stanie nie doczekałby w schronie wiosny  :(  Dobrze, że go pokazałyście.

Ja dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa, jeszcze nie założyłam mu wątku. Zaraz to zrobię i tam wkleję opis dzisiejszej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Onaa napisał:

Przycupnę sobie na wątku. Bilbuś tak się biedny ukulił, wreszcie miał ciepło i spokój a Lemon to ładny piesek.

Witaj Reniu   :) Jak miło, że znalazłaś chwilkę, żeby wpaść do nas.  Zostań z nami, będzie miło  :)
Jeszcze raz bardzo dziękuję za piękne srebrne kolczyki na bazarek dla chłopaczków   
1973525092_dzikujlicznie.png.fa088f9e66e0eef7d23bae84a0f1c10c.png

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Psiaki są już bezpieczne u Pani Kasi. Pani kasia pisze:

Dobry wieczór, Jesteśmy już. Chłopaki dobrze zniosły długą podróż. Zgodziły się razem i już śpią ;) Lemonek zainteresowany i wydaje się szczęśliwy, nawet tak bardzo się nie boi. Natomiast z czarny to okropna  bieda. Chudzinka wyłysiały na grzbiecie plus brzydkie guzy. Sierść koszmarna, jest bardzo zniszczonym psiakiem, ale bardzo sympatyczny. Zaraz znalazł sobie swoje miejsce, przykryłam go kocykiem i tak zasnął od razu. Będę musiała jak najszybciej jechać z Nim do weta, ponieważ niestety oprócz tego wszystkiego bardzo ciężko dyszy. Tak, że być może zabierając Go uratowało mu się naprawdę życie.  

Biedaczysko  :(   Kruszynka koszmarnie zaniedbana  :(

Elik,poproszę nr.konta,wpłacę na Czarnulka...On wygląda na ciężko chorego...I na zrezygnowanego...

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Psiaki są już bezpieczne u Pani Kasi. Pani kasia pisze:

Dobry wieczór, Jesteśmy już. Chłopaki dobrze zniosły długą podróż. Zgodziły się razem i już śpią ;) Lemonek zainteresowany i wydaje się szczęśliwy, nawet tak bardzo się nie boi. Natomiast z czarny to okropna  bieda. Chudzinka wyłysiały na grzbiecie plus brzydkie guzy. Sierść koszmarna, jest bardzo zniszczonym psiakiem, ale bardzo sympatyczny. Zaraz znalazł sobie swoje miejsce, przykryłam go kocykiem i tak zasnął od razu. Będę musiała jak najszybciej jechać z Nim do weta, ponieważ niestety oprócz tego wszystkiego bardzo ciężko dyszy. Tak, że być może zabierając Go uratowało mu się naprawdę życie.  

Biedaczysko  :(   Kruszynka koszmarnie zaniedbana  :(

Elik,poproszę nr.konta,wpłacę na Czarnulka...On wygląda na ciężko chorego...I na zrezygnowanego...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, bou napisał:

Elik,poproszę nr.konta,wpłacę na Czarnulka...On wygląda na ciężko chorego...I na zrezygnowanego...

Witam Cię serdecznie i bardzo gorąco dziękuję za pomoc dla Bilbo   588191002_dzikuj6.jpg.c70ee3483f500c499d40bc4f34ce5ea6.jpg

On faktycznie jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Mam nadzieję, że pomoc dla niego nie będzie spóźniona  :(

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Tyśka) napisał:

O rany, wygląda na to, że gdyby nie szalona decyzja elik to Bilbo odszedłby szybko :( Trzymam kciuki za jego zdrowie, niech walczy maleńki. 

Na to wygląda  :) Ale ładnie mnie podsumowałaś - szalona -  cha, cha, cha  :)
A z Bilba zrobiłam Binga, bo jego zabranie ze schronu to był chyba strzał w dziesiątkę - Bingo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...