Jump to content
Dogomania

Gratka dla zwierzolubnych kawoszy!

Recommended Posts

Cześć!
Nazywam się Łukasz i razem z żoną otworzyliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy z kawą dedykowany miłośnikom psów. Sami mamy dwa wspaniałe psiaki i jako, że uwielbiamy kawę postanowiliśmy połączyć jedno z drugim. Tak więc, super jakości kawa i moc pomagania, gdyż część dochodów będziemy przekazywać na pomoc dla psiaków.

Jeśli idea takiego miejsca wzbudziła Twoje zainteresowanie zachęcam Cię gorąco do wpadnięcia na http://www.coffeefolks.eu i zostawienia swojego maila. Przedsprzedaż naszej kawy rusza już pierwszego grudnia ale zostawiając swój mail teraz otrzymasz ekstra promo na pierwsze zakupy :) Jest to mega okazja na świetny prezent świąteczny dla Twoich bliskich :)

Dodatkowo, jeśli fejsbuk jest Ci bliższy niż maile, kliknij lajka na naszym profilu -> Coffee Folks

Droga społeczności, czytam Was od dawna i znalazłem tu pomoc za każdym razem gdy jej potrzebowałem. Mam nadzieję, że pomysł zrodzony z pasji i miłości spodoba się Wam. Wszelkie uwagi mile widziane! 

Dzięki za wsparcie, Łukasz