Jump to content
Dogomania

Sterylizacja


Monika 1101

Recommended Posts

8 godzin temu, Monika 1101 napisał:

W poniedziałek moja suka(3lata) ma sterylizację oraz usunięcie przepukliny pępkowej.Czy bezpieczniej zrobić oddzielnie te zabiegi czy lepiej na jednej narkozie?

"Moja suka jest od dwóch lat wysterylizowana.Wiek szczeniaka 4m -ce (7 listopad)

Suka oszczeniła się i mam 4 szczeniaki ,1 pies i 3suki.(6 listopad)

Moja4 letnia suka jest sterylizowana.(lipiec 26)"

Ciężko się połapać,ale rozumiem,że masz dwie suczki i ta druga ma byc teraz wysterylizowana,tak?Tak,można usunąć przepuklinę "za jednym zamachem",ale chyba wet poinformował Cię o tym? Chyba,że jest to duża,zaawansowana przepuklina,wtedy lepiej byłoby odczekać jakiś czas.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Korzystaliście może z usług tego chirurga dla psa w Warszawie https://www.wetmedic.pl/chirurgia-i-ortopedia? Moja suczka jest już po pierwszej cieczce i chciałabym ją wysterylizować. Podobno najlepiej zdecydować się na to jak najszybciej, ponieważ zapobiega to różnym groźnym chorobom. A Wy decydowaliście się na ten zabieg ze swoim zwierzakiem? Ile trwał proces gojenia i powrotu do zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...