Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Książki na prezenty !! Choinkowe ozdoby handmade - bazarek czynny do 09.12. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Przyszła paczka!!! A w niej moja odrobina luksusu. ;)

Wszystko super, a bombka prześliczna.

Tylko jak zobaczyłam, że poczta nasza polska za taką małą paczkę zawinszowała sobie 14,00 zeta, to aż mnie tzw. "coś" zatrzęsło. Guccio, przemyśl wysyłkę InPostem (są różne warianty - nawet opcja z kurierem), bo jest taniej i więcej kaski dla zwierzaczków zostanie.

Dzięki serdeczne i pozdrawiam. <3 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Wilma napisał:

Przyszła paczka!!! A w niej moja odrobina luksusu. ;)

Wszystko super, a bombka prześliczna.

Tylko jak zobaczyłam, że poczta nasza polska za taką małą paczkę zawinszowała sobie 14,00 zeta, to aż mnie tzw. "coś" zatrzęsło. Guccio, przemyśl wysyłkę InPostem (są różne warianty - nawet opcja z kurierem), bo jest taniej i więcej kaski dla zwierzaczków zostanie.

Dzięki serdeczne i pozdrawiam. <3 

 

 

Moja miejscowość razem z gminą całą to coś koło 4 tys.dopiero dziś dowiedziałam się, że w jednym ze sklepów jest jakiś punkt kuriersKI(podobno InPost)

tylko trzeba drukować list przewozowy.

Jeszcze do tego ten Zwierzyniec jest rozlazły.Ja mam wszędzie daleko.

Miłego korzystania z "odrobiny luksusu"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Wilma napisał:

Przyszła paczka!!! A w niej moja odrobina luksusu. ;)

Wszystko super, a bombka prześliczna.

Tylko jak zobaczyłam, że poczta nasza polska za taką małą paczkę zawinszowała sobie 14,00 zeta, to aż mnie tzw. "coś" zatrzęsło. Guccio, przemyśl wysyłkę InPostem (są różne warianty - nawet opcja z kurierem), bo jest taniej i więcej kaski dla zwierzaczków zostanie.

Dzięki serdeczne i pozdrawiam. <3 

 

Dziękuję za potwierdzenie.
Ja za każdym razem jak wysyłam przesyłkę jestem wściekła - fanty za 10 zł lub mniej a przesyłka 13 zł :(
Dawniej można było coś kombinować i wybierać między listem a paczką a teraz paczka tańsza od dużego listu poleconego.
Ceny Inpostu są korzystniejsze, ale przy dużych przesyłkach - do 1 kg 11,99 zł czyli niewiele mniej.
Paczka w Ruchu 8,49 zł, ale idzie dłużej i nie każdy ma kiosk blisko.
Czyli jakby się człowiek nie obracał, to plecy z tyłu ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Dziękuję za potwierdzenie.
Ja za każdym razem jak wysyłam przesyłkę jestem wściekła - fanty za 10 zł lub mniej a przesyłka 13 zł :(
Dawniej można było coś kombinować i wybierać między listem a paczką a teraz paczka tańsza od dużego listu poleconego.
Ceny Inpostu są korzystniejsze, ale przy dużych przesyłkach - do 1 kg 11,99 zł czyli niewiele mniej.
Paczka w Ruchu 8,49 zł, ale idzie dłużej i nie każdy ma kiosk blisko.
Czyli jakby się człowiek nie obracał, to plecy z tyłu ;)

W InPoście z paczkomatu do paczkomatu można wysłać tzw. małą paczkę za 9,99 zł (max. wymiar 8 x 38 x 64 cm do 5 kg). Nagminnie z tego korzystam.

Wyślij paczkę już za 9,99 zł! Ruszyła nowa promocja na szybkienadania.pl | InPost

Paczki w Ruchu chyba u mnie nie ma - są jakieś firmy kurierskie, ale InPost najwygodniejszy, najszybszy i najpewniejszy (chociaż z nimi też kiedyś ciężkie przejścia miałam, ale to dawno było).

PP nie dosyć, że droga i ślamazarna, to jeszcze zapewnia dreszczyk emocji pt. "dojdzie, czy zaginie we mgle". :) Nierejestrowane przesyłki to w ogóle strach wysyłać, bo to jakbyś w czarną otchłań rzucała. ;) 

Nnno. :)

To jeszcze raz dziękuję i trzymajcie się, Dziewczyny, cieplutko. Wraz z inwentarzem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...