Jump to content
Dogomania

drugi pies


xyvrs

Recommended Posts

Cześć, mam dosyć spory problem dotyczący wprowadzenia do domu drugiego psa. Sytuacja wygląda tak, ze moj sasiad z pewnych przyczyn postanowil oddać psiaka. Niestety nikt oprocz mnie za bardzo nie chce go przygarnąć, pies praktycznie calymi dniami byl puszczany w samopas, nie ma imienia ani nie zna zdanych komend. Moj aktualny pies zna sie z nim dobrze, bardzo lubia sie razem bawić, jednak kiedy tamten podchodzi do mnie zawsze jest zazdrosny i przegania go. I tutaj wlasnie pojawiają się problemy. Nie mam pojęcia jak powinna wyglądać takie przyprowadzenie nowego członka rodziny, boje sie, ze moj pies może zrobić mu krzywde albo poczuć się "mniej wazny"(?). Wiem tez, ze bedzie czekało nas duzo pracy i będę musiała poswiecac tamtemu psiakowi duzo czasu. Nie wiem tez jak tamten zareaguje kiedy nagle z dnia na dzień bedzie siedzial na zamkniętym podworku, bez możliwości wyjścia poza nie (piesek nie potrafi tez chodzic na smyczy). Pytanie- co robić? Jesli nie wezmę tego pieska najprawdopodobniej trafi do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...