Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

2 minuty temu, agat21 napisał:

Jutro jadę na pierwszą wizytę PA. Trzymajcie kciuki! Państwa nie przeraziła sprawa z łapkami Nerusia. Widzieli zdjęcia, diagnozę. Są zdecydowani. Poprzedniego psa też wielokrotnie leczyli. Powiedzieli, że to będzie ich trzecie dziecko.

Drudzy państwo chyba troszkę się obawiają, że mogą nie podołać. Chcą się jeszcze zastanowić. Martwi ich, że w domu mają dużo schodów. Że może to być niedobre dla łapek Nerusia. W sumie to też bardzo fajni, bo szczerzy i uczciwi ludzie. Nie kierują się tylko emocjami, chcą podjąć decyzję rozsądną i odpowiedzialną i dobrą dla psa. Czy - jeśli Neruś pójdzie do pierwszej rodziny - macie jakiegoś psiaka lub sunię, którzy zaakceptowaliby kota i dzieci (młodszy syn ma 5 lat)? Nie chciałabym w razie czego tracić fajnego domu...

Trzymam kciuki za wizytę. Neruś - sama słodycz!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neruś się pakuje :D

A ja Wam powiem tylko, że świat jest mały, po prostu mały. Przyszła pani Nerusia to moja znajoma z klubu fitness sprzed 20 lat! :D Razem tam pracowałyśmy i wyjeżdżałyśmy zgrupowania trenerskie :))) Potem ona założyła rodzinę, wyprowadziła się z Warszawy i nasz kontakt się urwał. Dziś go odnowiłyśmy :) I obie stwierdziłyśmy, że to nie przypadek. To była jej ostatnia próba adopcji, bo dwa poprzednie psy, które chciała adoptować już ktoś inny wziął. I stwierdziła, że jeszcze ten jeden raz spróbuje i zadzwoni. No i Neruś będzie miał super rodzinę. Bardzo troskliwą i kochającą. Dzieci bardzo fajne, dziewczyna już taka całkiem odpowiedzialna, a dziesięcioletni syn od razu najchętniej po Nerusia by jechał. Jak się dowiedział, że zgadzam się, żeby psiak do nich przyjechał, to - jak to się ładnie mówi - nie posiadał się z radości :D

Jutro zakupy wyprawki dla Nerusia, a w piątek - jazda do hotelu :)

Za 2 - 3 miesiące, jak Neruś ochłonie po adopcji, będzie kastracja.

Jak mi się coś przypomni, to napiszę jeszcze, na razie już mi czacha po dzisiejszym dniu dymi .. :D Ale jestem szczęśliwa!

obraz.png.e878e0b3f0ac2ceaca4b95d1ac59d030.png

 

 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, DORA1020 napisał:

A może ta pierwsza rodzina chciałaby adoptować Fabusia?

Niestety, to nie domek dla Fabiusia, jest tam kot i sporo schodów :( Na poprzedniej stronie agat21 napisała:

Dnia 1.12.2020 o 21:37, agat21 napisał:

Drudzy państwo chyba troszkę się obawiają, że mogą nie podołać. Chcą się jeszcze zastanowić. Martwi ich, że w domu mają dużo schodów. Że może to być niedobre dla łapek Nerusia. W sumie to też bardzo fajni, bo szczerzy i uczciwi ludzie. Nie kierują się tylko emocjami, chcą podjąć decyzję rozsądną i odpowiedzialną i dobrą dla psa. Czy - jeśli Neruś pójdzie do pierwszej rodziny - macie jakiegoś psiaka lub sunię, którzy zaakceptowaliby kota i dzieci (młodszy syn ma 5 lat)? Nie chciałabym w razie czego tracić fajnego domu...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Mam nadzieję, że i Fabuś się doczeka. To niestety tak jest, że jedne psy znajdują dom błyskawicznie, inne czekają dłużej.

Chociaż Neruś też sporo się naczekał na tym łańcuchu.. Od kiedy go ogłaszałyście?

Dość długo, kilka miesięcy. Jednak z takimi zdjęciami wiadomo było, że nikt oka nie zawiesi.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

No i jestem w domu... Zwiedzam kąty, ale czasem się położę, żeby pomyśleć.

obraz.png.621eb496cb96a73d6f8e0eac5fe87840.png

A to moja nowa młoda przyjaciółka :)

obraz.png.39e9403fbeb0147244df911d04fde942.png

Znowu płaczę ze wzruszenia. Ludzie w ayoltobusie pomyślą, że mam nierówno pod sufitem. Nerusiu, klonie Syriuszka mojego brata bądź już zawsze szczęśliwy 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...