Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Pies idealny... mój borze...! <3 Aż łzy kapią same na myśl jak mocno się marnował.

Zdjęcia na razie fatalne jakościowo :( Ale może coś wybiorę.

Jutro za dnia powinny być lepsze. :) W sztucznym świetle takie kiepskie wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

Kochany piecho. Tyle czasu cierpiał, a teraz ma to co powinien mieć każdy pies.

Zdjęcie z kotem i portretowe są fajne , ale to za mało do ogłoszenia. Chociaż ja miałam 2 sytuacje z psami . W  Cafe Animal 12 lat temu ukazało się jedno , maluśkie zdjęcie Merlinki. I dzięki niemu zadzwonił TEN dom.

A w  drugim przypadku też było małe zdjęcie w Wyborczej. Morisek miał zamknięte oczy leżąc na legowisku, ale pani twierdziła z całą stanowczością , że zakochała się w oczach. I to był TEN dom.

Czasem jest mnóstwo pięknych zdjęć i guzik z makiem. Licho wie od czego zależy czy pies wpadnie w oko.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, DORA1020 napisał:

Nercio to pies ideał:) Znajdziemy mu kochający domek.Buda,łańcuch,kolczatka....zostaną gdzieś daleko...............wymazane z pamięci

nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia

Cieszę się bardzo Dorciu, że przynajmniej Neruś nie leży Ci już na plecach. Tak naprawdę to Ty go uratowałaś, bo Ty go wypatrzyłaś i starałaś się mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Kochany piecho. Tyle czasu cierpiał, a teraz ma to co powinien mieć każdy pies.

Zdjęcie z kotem i portretowe są fajne , ale to za mało do ogłoszenia. Chociaż ja miałam 2 sytuacje z psami . W  Cafe Animal 12 lat temu ukazało się jedno , maluśkie zdjęcie Merlinki. I dzięki niemu zadzwonił TEN dom.

A w  drugim przypadku też było małe zdjęcie w Wyborczej. Morisek miał zamknięte oczy leżąc na legowisku, ale pani twierdziła z całą stanowczością , że zakochała się w oczach. I to był TEN dom.

Czasem jest mnóstwo pięknych zdjęć i guzik z makiem. Licho wie od czego zależy czy pies wpadnie w oko.

Święte słowa Pani Dobrodziejki :)) Nigdy nie wiadomo kogo i dlaczego trafi strzała amora! :)

Link to comment
Share on other sites

Ojej, cudowne zdjęcia :) A ja już zrobiłam z tymi, co były. 

OLX NA WARSZAWĘ: https://www.olx.pl/oferta/sliczny-przelagodny-nero-gdy-labrador-mix-marnuje-sie-na-lancuchu-CID103-IDHx0af.html

No nic, to pomyślę nad drugim tekstem i skorzystam z nowych zdjęć :) Żal nie skorzystać :)

Drugie ogłoszenie zrobię na Skierniewice albo na Łódź.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Ojej, cudowne zdjęcia :) A ja już zrobiłam z tymi, co były. 

OLX NA WARSZAWĘ: https://www.olx.pl/oferta/sliczny-przelagodny-nero-gdy-labrador-mix-marnuje-sie-na-lancuchu-CID103-IDHx0af.html

No nic, to pomyślę nad drugim tekstem i skorzystam z nowych zdjęć :) Żal nie skorzystać :)

Drugie ogłoszenie zrobię na Skierniewice albo na Łódź.

Dzięki Tysiu, ale zmień tytuł, proszę, bo łańcucha już nie ma! :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ojej, cudowne zdjęcia :) A ja już zrobiłam z tymi, co były. 

OLX NA WARSZAWĘ: https://www.olx.pl/oferta/sliczny-przelagodny-nero-gdy-labrador-mix-marnuje-sie-na-lancuchu-CID103-IDHx0af.html

No nic, to pomyślę nad drugim tekstem i skorzystam z nowych zdjęć :) Żal nie skorzystać :)

Drugie ogłoszenie zrobię na Skierniewice albo na Łódź.

Dzięki wielkie:) Neruś psi ideał:)

już nie chce siedzieć w kojcu,już wie,że są ludzie ,nie ludziska,piekne fotki i Nerula  w tak krótkim czasie poznał lepsze,szczęśliwsze życie:) widać to na zdjęciach

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, DORA1020 napisał:

Dzięki wielkie:) Neruś psi ideał:)

już nie chce siedzieć w kojcu,już wie,że są ludzie ,nie ludziska,piekne fotki i Nerula  w tak krótkim czasie poznał lepsze,szczęśliwsze życie:) widać to na zdjęciach

Tak samo jak jego towarzysz niedoli Rex który też okazał się psim ideałem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To niesamowite jak szybko psy potrafią zmienić swoje życie, nawyki, zachowanie, jeśli mają dla kogo :)

A pranie futra przesunięte na jutro. Ciekawe czy elegant będzie grzeczny. Myślałam, że on jest cały czarnym tymczasem na niektórych zdjęciach dopiero dostrzegam, że ma maleńki biały żabocik, w sumie to taki ślad po żabociku :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Elegant ma po prostu krawat.

Zgadza się, i - jako taki - jest mniej awanturujący się :)) To wyjaśnia dobry charakter Nerusia.

Który to charakter objawił się i dzisiaj podczas upragnionych przez przebywających z Nerusiem ablucji :)

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W niedzielę przyjeżdża do hotelu rodzina z Komorowa pod Warszawą w celu poznania Nerusia. :)

Niedawno pożegnali swojego psa, który spędził z nimi kilkanaście lat, był bardzo rasowy (sorry, zapomniałam o jakiej rasie pani mi mówiła w rozmowie), ale teraz już nie chcą psa z hodowli, chcą kogoś takiego jak Neruś. Mają dom z ogrodem, ale obowiązkowo 3 spacery z psem zawsze były. No to zoabaczymy co los przyniesie :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, agat21 napisał:

W niedzielę przyjeżdża do hotelu rodzina z Komorowa pod Warszawą w celu poznania Nerusia. :)

Niedawno pożegnali swojego psa, który spędził z nimi kilkanaście lat, był bardzo rasowy (sorry, zapomniałam o jakiej rasie pani mi mówiła w rozmowie), ale teraz już nie chcą psa z hodowli, chcą kogoś takiego jak Neruś. Mają dom z ogrodem, ale obowiązkowo 3 spacery z psem zawsze były. No to zoabaczymy co los przyniesie :)

Brawo dla Państwa za zmianę myślenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...