Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

Cudowny cuuudowny psinun Cudowni ludzie Agusiowi cala rodzinka

Niezwykle poprostu zaczarowane miejsce 

Nerusio jak bardzo bardzo raduje 

               te psiaczkowe radosci

odkrywanie kazdenkiej chwilenki dobra , ciepla, spokojnosci

Neruniu kochany   ❤    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Też stawiam na to ,że jako szczeniak musiał nie raz dostać wciery za próby wchodzenia do domu.

Biedak. Dobrze,że los mu się odmienia na lepszy.

Jest mądry,myślę,że raz próbował wejść do domu ,dostał i więcej nie próbował,wiedział co go czeka:(

Ale widzę,ze wszedł za sunią:) To bardzo mądry piesek:)

i miał duzo szczęścia,że agat go wypatrzyła:) i pomogła:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc

Wizyta u Petelickich umówiona na wtorek za tydzień. Będzie badanie krwi, wynik po 20 minutach, potem jak wyniki będą ok, to usypiacz, diagnostyka aparatu ruchu z prześwietleniami jak wet uzna za stosowne (a pewnie uzna), i kastracja za jednym zamachem, żeby już narkozę wykorzystać do cna.

Dzisiaj jeszcze Aga zauważyła, że Neruś mocno drapie się po uszach, ja też w samochodzie widziałam, że ma strupki od wewnętrznej strony uszu. Tabletkę na pchły dostał, a mimo to dalej się drapie. Może to świerzbowiec? Także pewnie jeszcze następna wizyta u weta się szykuje jeszcze przed diagnostyką w Żyrardowie, już u lokalnej wetki.. No to se narobiłam! :D Szlaban na gary chyba w domu założę.

Karma dziś dotarła, także Neruś już będzie na swoim garnuszku. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Nero dostał szansę na odmianę losu:)

Pani od dwóch kotków dała na paliwo 100 zł, także do zapłaty za transport zostało 160 zł (całość trasy wyniosła 460 zł, z czego 200 zł jest dla suni co jechała od nas, a 260 zł dla Nero i kociaków, po które jechałam do Szczebrzeszyna i Izbicy).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Cieszę się, że Nero dostał szansę na odmianę losu:)

Pani od dwóch kotków dała na paliwo 100 zł, także do zapłaty za transport zostało 160 zł (całość trasy wyniosła 460 zł, z czego 200 zł jest dla suni co jechała od nas, a 260 zł dla Nero i kociaków, po które jechałam do Szczebrzeszyna i Izbicy).

Dzięki za rozliczenie transportu, zaraz przelewam Ci kasę :) I wiekie dzięki raz jeszcze za przywiezienie Nerusia :)

Link to comment
Share on other sites

Agatko ..Nerusiu 

rycze w glos ...ze wzruszenia 

 i napewno nie tylko ja jeno my tu wszytkie

z calej duszy Dziekujemy klanaimy 

P Aga  z rodzina 

 - Najcudowniejsze Istoty Sercem Miloscia

Nerunio niezwykly przecudny ksiaze

             juz juz pokochal 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Świerzb to nie taka straszna choroba, bywają znacznie gorsze.

Tylko niestety bardzo zaraźliwe dla innych psów.

Dlatego ja pierwsze co robię u nowych psów to zaglądam do uszu, bo już przeszłam inwazję świerzba w hotelu, brrrr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...