Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

Nie mogę się doczekać kutra.

Biedne te psiaki, które wiszę na łańcuchach, siedzą w kojcach itd.

Już 2 razy, jak wracałam z pracy wsiadało takie "nieciekawe towarzystwo" ze słodkim kudłaczkiem.

Piesek wpatrzony w nich, a oni tylko go upominają szarpiąc, żeby siedział spokojnie.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Nie mogę się doczekać kutra.

Biedne te psiaki, które wiszę na łańcuchach, siedzą w kojcach itd.

Już 2 razy, jak wracałam z pracy wsiadało takie "nieciekawe towarzystwo" ze słodkim kudłaczkiem.

Piesek wpatrzony w nich, a oni tylko go upominają szarpiąc, żeby siedział spokojnie.

 

Masz rację, najbiedniejsze te, dla których łańcuch i dziurawa buda to wszystko, co mają:(

Cieszę się, ze psiak dostał szansę na nowe życie, będę myślami z Wami.

Agata - wspaniała decyzja, podziwiam !

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Masz rację, najbiedniejsze te, dla których łańcuch i dziurawa buda to wszystko, co mają:(

Cieszę się, ze psiak dostał szansę na nowe życie, będę myślami z Wami.

Agata - wspaniała decyzja, podziwiam !

Dziękuję Tolu za miłe słowa.

A ja chcę tutaj bardzo podziękować Aldrumce i jej córci za to, że przetrzyma dwa kotki, które przyjadą z Nerusiem, do wtorku kiedy Madie będzie mogła je już zabrać. Chciałam je zabrać do Agi, ale miały sporo dodatkowego jeżdżenia - hotel jest przecież z 80 kilosów od Warszawy. Bardzo bardzo dziękuję w imieniu kociaków

image.jpeg.27e83a3b43973c62b0f02fa0e4451f38.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze miałam problem z kobietą,u której jest Neruś

wczpraj i dzisiaj nie odbierała telefonów,nie odpowiadała na smsy,nagrałam sie i cisza

Isabel dzwoniła z innego numeru,ale tez nie odbierała,bakusiowa dzwoniła do pracy,ale i tak nic z tego nie wyszło

byłam w tym domu,dzwoniłam,pukałam,jakieś dziecko powiedziało,że nikogo nie ma w domu,ale wiem,że to nie było prawda

w końcu zadzwoniła i powiedziała,że jutro będzie można zabrac psiaka

ale stres zejdzie ze mnie dopiero jutro,jak Nero pojedzie

bo myślałam,że juz nic z tego nie będzie

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

A ja jeszcze miałam problem z kobietą,u której jest Neruś

wczpraj i dzisiaj nie odbierała telefonów,nie odpowiadała na smsy,nagrałam sie i cisza

Isabel dzwoniła z innego numeru,ale tez nie odbierała,bakusiowa dzwoniła do pracy,ale i tak nic z tego nie wyszło

byłam w tym domu,dzwoniłam,pukałam,jakieś dziecko powiedziało,że nikogo nie ma w domu,ale wiem,że to nie było prawda

w końcu zadzwoniła i powiedziała,że jutro będzie można zabrac psiaka

ale stres zejdzie ze mnie dopiero jutro,jak Nero pojedzie

bo myślałam,że juz nic z tego nie będzie

 

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Potwierdzam, Dora przeżyła wielki stres. 

O rany, to mi ciśnienie skoczyło! Oby oddali Nerusia bez problemów...

Link to comment
Share on other sites

Uf......

Wesoły autobus wyruszył w drogę

Nie było problemów

śliczna,miła ,duża sunieczka,przestraszony Neruś,jest śliczny,dwa cudne kociaczki

dziękuję Aldrumka,że zgodziłaś się je przetrzymać:)

i jeden maluszek dołączy w Izbicy

trzymamy kicuki,żeby wszyscy szczęśliwie dojechali

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że psinka już w hotelu od godziny. Całą podróż przesiedział grzecznie koło mnie, najchętniej wtulając głowę w dłoń lub napierając całym ciałem na mnie, a że jest całkiem spory, to nie powiem - czułam ciężar jego sympatii :D Kochane psisko. U Ago od razu na widok innych psów, a właściwie suczek, ogon rozpuścił na całego i zaczął się z nimi ganiać po ogrodzie. Tabletki na robale pozwolił sobie wsadzić w gardło bez mruknięcia nawet! Anioł, po prostu anioł!

Brak opisu.

Brak opisu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...