Jump to content
Dogomania

DO USUNIĘCIA~~~~~~PRZECENA 50% !!!!!!!!!!!!!!! FiRaNy dla Roxi i Amika do 27.11 - 21.00


b-b

Recommended Posts

  • b-b changed the title to PRZECENA 50% !!!!!!!!!!!!!!! FiRaNy dla Roxi i Amika do 27.11 - 21.00
46 minut temu, b-b napisał:

Zrobiłam obniżkę o 50% 

Nie mam ich gdzie przetrzymywać i muszę się ich z domu pozbyć.

Rozumiem to :) Niby zaledwie dwa razy robiłam bazarek, ale to wystarczyło, aby wyjątkowo uszanować pracę BazarkoTwórców. Zwłaszcza jak pudła z fantami trzeba było znosić z 4. piętra do samochodu, potem wnosić na 5. piętro... i potem tę czynność powtórzyć przy kolejnej przeprowadzce ;) 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Rozumiem to :) Niby zaledwie dwa razy robiłam bazarek, ale to wystarczyło, aby wyjątkowo uszanować pracę BazarkoTwórców. Zwłaszcza jak pudła z fantami trzeba było znosić z 4. piętra do samochodu, potem wnosić na 5. piętro... i potem tę czynność powtórzyć przy kolejnej przeprowadzce ;) 

No to była gimnastyka :((

Ja nosić ich nie muszę ale porozkładane w jednym pokoju chwilowo nie przeszkadzają. Gorzej będzie bliżej świąt.

No chyba ,że nam zaraza przeszkodzi się spotkać :((((

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Nadziejka napisał:

   Ciocia Bogunia  planuje planuje 

cos sie szykuje wprawdzie na kilka tyg tylko ale zawsze cos 

Penguin with Little Heart Canvas Art Print by MAKIKO | iCanvas in 2020 |  Cute drawings, Cute art, Heart canvas art

Wspaniale Ewuś ,że coś będzie. Zawsze coś wpadnie na życie...a tu święta tuż tuż :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

firanki cudne sa, dopiero znalazlam bazarek, musze popatrzec-zeby Nadziejce nie ,,drapnac" ;) ,ktore to chciala zakupic....

100+ Birthday ideas in 2020 | happy birthday wishes, happy birthday images,  birthday wishes

Beatko kochana wybieraj wybieraj u bb zawsze sa przecudne zaslony firany

                                    polecam serdecznie ogromnie 

                     Wybieraj serce jak najwiecej 

                     boc u mnie Beacku slabiutko slabiutenko z pieniazkami teraz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

prosze 16,20- a,b,  20 a.

patrze jeszcze

 

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

100+ Birthday ideas in 2020 | happy birthday wishes, happy birthday images,  birthday wishes

Beatko kochana wybieraj wybieraj u bb zawsze sa przecudne zaslony firany

                                    polecam serdecznie ogromnie 

                     Wybieraj serce jak najwiecej 

                     boc u mnie Beacku slabiutko slabiutenko z pieniazkami teraz

 

Nadziejko, u Ciebie tez fajne kupilam te lila,fioleciki lubie takie kolory:) u b-b tez zaraz zawiesilam na takie oko,ale juz mam od Ciebie to inne kukam;)

mam nadzieje Nadziejko ,ze gdzies jednak jakis grosz wpadnie jakas praca-tego Ci zycze,wiem ze teraz ciezko jest ...  moze sie uda wypatrzone firanki Ci kupic jednak :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

prosze 16,20- a,b,  20 a.

patrze jeszcze

 

 

Nadziejko, u Ciebie tez fajne kupilam te lila,fioleciki lubie takie kolory:) u b-b tez zaraz zawiesilam na takie oko,ale juz mam od Ciebie to inne kukam;)

mam nadzieje Nadziejko ,ze gdzies jednak jakis grosz wpadnie jakas praca-tego Ci zycze,wiem ze teraz ciezko jest ...  moze sie uda wypatrzone firanki Ci kupic jednak :)

 Beacku a takie firany szeleczki mam juz lata od bb 

 sa przefajnne 

 ja jestem zakupoholik przeciez

 firankowo dywankowo lampeczkowo rzezbowy....i jeszcze wszelkie lampiony 

 piertuleczki ...ksiazki 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...