Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY -KONIEC IT'S CHRISTMAS TIME-ponad 100 fantów- dla bezdomniaków do 7/12 godz. 21:00


tucha

Recommended Posts

Podnoszę i zapraszam - cały czas czynne i jeszcze zostały śliczne fanty do kupienia. Jeśli ktoś nie ma pomysłu, jak je można wykorzystać poza powieszeniem na choince, to podpowiadam, co ja z nimi zrobię :)

Dwie zawieszki będą przywieszone do ręcznie zrobionych i ozdobionych torebek z prezentami świątecznymi dla moich ulubionych pań weterynarek, którym dużo, naprawdę dużo zawdzięczam. A w torebkach będą śliczne, żakardowe, porządne i w bardzo poręcznym rozmiarze torby zakupowe w stylu vintage, które jakiś czas temu kupiłam na bazarku dogo, i takie same są również aktualnie do kupienia na bazarku u gosia7. 

Inne zawieszki wraz z czekoladkami  Ferrero Rocher (chyba 2 cukierki się tam zmieszczą) będą zapakowane w malutkie fikuśne trójkątne pudełeczka, ozdobione świątecznie z życzeniami wesołych świąt - będą niespodzianką dla koleżanek z Wydziału. Teraz pracujemy zdalnie, mamy tylko na zmianę dyżury na miejscu, i chcę im zrobić miłą niespodziankę :)

A reszta zostanie u mnie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...