Jump to content
Dogomania

Dla psa


Monika 1101

Recommended Posts

  • 1 month later...

My skromnie polecimy siebie - sklep otworzyliśmy w październiku co było podyktowane tym że od kilku miesięcy jesteśmy domem tymczasowym, trochę psiaków się przez nasze mieszkanko przewinęło i po prostu je kochamy. Można zajrzeć na stronę https://arrrson.pl/ - w razie pytań pisać do nas, nie gryziemy i chętnie pomożemy :) 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, arrrson napisał:

My skromnie polecimy siebie - sklep otworzyliśmy w październiku co było podyktowane tym że od kilku miesięcy jesteśmy domem tymczasowym, trochę psiaków się przez nasze mieszkanko przewinęło i po prostu je kochamy. Można zajrzeć na stronę https://arrrson.pl/ - w razie pytań pisać do nas, nie gryziemy i chętnie pomożemy :) 

Dziękuję .Na pewno zajrzę .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Mój pies miał problem z wypadaniem i kondycją skóry. Po konsultacji z weterynarzem kupiłam swojemu pupilowi witaminy dla psów na sierść. Preparat pomógł poprawić kondycję skóry mojego psa. Czasem takie sytuacje są spowodowane brakiem odpowiednich witamin i składników odżywczych, dlatego warto regularnie przypatrywać się swojemu pupilowi i sprawdzać jak się zachowuje, bo przy niedoborze witamin pupile często są bardziej przygaszone i smutne.

Link to comment
Share on other sites

Moje psy dostają odżywkę LUPO cox Vital i CanVit i nie mają żadnych problemów a moja ostatnia rottka żyła rekordowo bo 14 lat a obecne pinczery średnie mają już 11 i 13 lat i są zdrowe i żywotne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...